2:17
    Viktor BŐHM
    (Zita)

FBC SLOVÁCKO - PASKOV SAURIANS 2:17
branky: 11. Tomáš Otépka, 32. Pavel Jančo - 7. Jakub Mechel, 7. Martin Ulman, 11. Matouš Zita, 18. Martin Ulman, 19. Daniel Filip, 21. Peter Šobich, 27. Daniel Filip, 28. Petr Šomodi, 34. Daniel Filip, 39. Matouš Zita, 40. Viktor Bőhm, 41. Petr Šomodi, 41. Adam Sikora, 45. Daniel Filip, 49. Martin Ulman, 56. Petr Šomodi, 58. Viktor Bőhm; rozhodčí: Jan Ponížil - Dominik Papp; vyloučení: 4 + Jakub Nevařil OS:2; využití: 0:2; diváků: 51; zásahy brankářů: Marek Šiška 12, Radim Šenkeřík 7 - Vojtěch Kořínek 11, Tomáš Stopka 9; po třetinách: 1:5, 1:6, 0:6
60:00 Komentář domácích Chromek Jiří (Trenér): Zdravím všechny, děkujeme divákům (tedy těm,kteří se na tu katastrofu vydrželi dívat) za podporu.
60:00 Komentář hostů Hrček Libor (Trenér): Při vší úctě k soupeři jsme se dnes více prali s místní halou. Slovácko i díky menšímu počtu hráčů příliš velký odpor nekladlo a my si tak pěkně zatrénovali. Příští týden v domácím utkání proti Orlové to bude zcela o něčem jiném. Tímto bych chtěl pozvat všechny naše příznivce, aby nás přišli do haly podpořit. Děkuji soupeři za férové utkání a přeji mu hodně štěstí ve zbytku sezóny. Stejně tak bych rád poděkoval domácímu publiku i skvělým rozhodčím.
60:00 Střely ve 3. části: 7:12
57:35 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:17
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #14 Viktor Bőhm, asistoval #32 Matouš Zita (2:17)
57:00 Hosté přesilovku zkouší hrát v 6 a dávají gól
56:27 Timeout PASKOV SAURIANS
55:05 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:16
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #73 Petr Šomodi, asistoval #7 Daniel Filip (2:16)
54:18 Vyloučen hráč #87 Martin Michna družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za hrubost
54:18 Vyloučen hráč #18 Jakub Nevařil družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za nesportovní chování
54:18 Vyloučen hráč #18 Jakub Nevařil družstva FBC SLOVÁCKO - osobní trest
54:18 Vyloučen hráč #18 Jakub Nevařil družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za hrubost
50:00 Poklidná atmosféra a skorují stále jen hosté a domácím se již moc nechce ani hrát, neboť takový výprask nedostali nikdy v historii
48:09 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:15
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #19 Martin Ulman, asistoval #7 Daniel Filip (2:15)
44:57 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:14
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #7 Daniel Filip, asistoval #73 Petr Šomodi (2:14)
42:02 Střídání brankáře. Nový brankář #34 Radim Šenkeřík družstva FBC SLOVÁCKO
40:21 Hosté každou první střelu ve třetině zúročili gólem
40:20 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:13
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #28 Adam Sikora, asistoval #4 Patrik Bonczek (2:13)
40:04 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:12
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #73 Petr Šomodi, asistoval #19 Martin Ulman (2:12)
40:00 Střely ve 2. části: 9:13
39:06 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:11
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #14 Viktor Bőhm, asistoval #19 Martin Ulman (2:11)
38:38 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:10
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #32 Matouš Zita bez asistence (2:10)
33:55 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:9
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #7 Daniel Filip, asistoval #12 Marek Gaščík (2:9)
32:40 Vyloučen hráč #19 Marek Körber družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za sekání
31:33 GÓL FBC SLOVÁCKO! 2:8
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #39 Pavel Jančo bez asistence (2:8)
31:18 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Tomáš Stopka družstva PASKOV SAURIANS
30:10 Krásnou střelu domácích zlikvidoval hostující golman, což byl jeho poslední zákrok a byl vystřídán
27:00 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:8
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #73 Petr Šomodi, asistoval #21 Peter Šobich (1:8)
26:33 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:7
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #7 Daniel Filip, asistoval #19 Martin Ulman (1:7)
25:14 Vyloučen hráč #5 Pavel Růžička družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za hrubost
20:47 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:6
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #21 Peter Šobich, asistoval #14 Viktor Bőhm (1:6)
20:01 Buly opět vyhráli domácí
20:00 Střely v 1. části: 6:11
18:43 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:5
17:09 Vyloučen hráč #66 Jakub Zatloukal družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za sekání
17:01 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #19 Martin Ulman, asistoval #32 Matouš Zita (1:4)
10:42 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:3
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #32 Matouš Zita bez asistence (1:3)
10:36 GÓL FBC SLOVÁCKO! 1:2
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #9 Tomáš Otépka, asistoval #2 Lukáš Blizňák (1:2)
10:10 Nyní domácí drží míček na půlce hostů delší dobu a své usilí korunovali gólem
06:42 GÓL PASKOV SAURIANS! 0:2
06:19 GÓL PASKOV SAURIANS! 0:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #43 Jakub Mechel, asistoval #32 Matouš Zita (0:1)
06:19 První střela na branku od hostujícího týmu skončila v síti a i druhá skončila stejně
04:40 Tak první střelu vyslaly domácí, ale golman hostů kryl
04:00 Opatrné a stále bez střely na branku
00:01 Utkání bylo zahájeno a ůvodní byly vyhráli domáccí