60
  • 60 59:04
    Saurians

PASKOV SAURIANS - FBC Spartak Bílovec 10:3
branky: 1. Daniel Filip, 2. Martin Michna, 13. Martin Michna, 31. Martin Ulman, 36. Peter Šobich, 43. Radim Valigůra, 44. Radim Richtár, 54. Martin Ulman, 54. Marek Gaščík, 55. Matouš Zita - 3. Tomáš Kasinec, 6. Šimon Kouba, 32. Tomáš Wachtarczyk; rozhodčí: Filip Górny - Adam Langer; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 23, Tomáš Stopka 3 - Jakub Martinek 26; po třetinách: 3:2, 2:1, 5:0
60:00 Komentář domácích Hrček Libor (Trenér): Jsou zápasy, kdy se vám nedaří vůbec nic a jsou zápasy, kdy vám vyjde takřka vše. To druhé dnes v našem případě platilo. Rád bych tímto vyjádřil obrovský dík svému týmu za předvedenou hru, který si vítězství v dnešním utkání zasloužil. Bílovec i přes dnešní vysokou porážku zůstává v mých očích "černým koněm" této soutěže. Má celou řadu skvělých hráčů, kterým děkuji za dnešní férové utkání. Stejně tak bych rád poděkoval výborným sudím a fantastickým divákům obou táborů.
60:00 Komentář hostů Zbořil Tomáš (Trenér): Dneska nám bohužel nic nešlo. Ikdyž jsme se drželi 2 třetiny v zápase, vyrovnávací gól jsme nedali a při naší hře v šesti už soupeř jen kosmeticky upravil celkový výsledek, který je pro nás hodně krutý. Oceňuji kvalitu soupeře a v odvetě budeme doma lépe připraveni. Díky za zápas a fajn atmosféru.
60:00 Střely ve 3. části: 10:14
59:04 Timeout PASKOV SAURIANS
54:36 po třech inkasovaných gólech kdy brankář bílovce témeř nestíhal doběhnout do brány už v ní zůstává
54:35 GÓL PASKOV SAURIANS! 10:3
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #32 Matouš Zita, asistoval #88 Lukáš Kurečka (10:3)
54:35 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Tomáš Stopka družstva PASKOV SAURIANS
53:49 GÓL PASKOV SAURIANS! 9:3
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #12 Marek Gaščík, asistoval #14 Viktor Bőhm (9:3)
53:31 GÓL PASKOV SAURIANS! 8:3
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #19 Martin Ulman, asistoval #14 Viktor Bőhm (8:3)
50:41 paskov získává míček a střílí na prázdnou bránu z půlky ..... tyč
48:52 Hráčům Bílovce se zatím daří si držet míček a pokračují ve hře 6 na 5
47:30 Bílovec jde po time outu do šesti bez brankáře
47:24 Timeout FBC Spartak Bílovec
44:29 Bílovec má standartku z velkého brankoviště Paskova a trefují tyč
43:31 GÓL PASKOV SAURIANS! 7:3
Vlastní branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #71 Radim Richtár (7:3)
42:42 GÓL PASKOV SAURIANS! 6:3
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #83 Radim Valigůra, asistoval #19 Martin Ulman (6:3)
41:31 Začátek třetí třetiny probíhá v klidnějším tempu ze strany Paskova
40:00 Střely ve 2. části: 13:8
38:06 Vyloučen hráč #7 Daniel Filip družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání
36:53 Paskov ztrácí míček při rozehrávce od vlastní brány a Bílovec jde v přečíslení 3 na 1 Kořínek podržel a střelu vychytal
35:38 Přesilovky se dneska Paskovu daří
35:36 GÓL PASKOV SAURIANS! 5:3
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #21 Peter Šobich, asistoval #7 Daniel Filip (5:3)
34:09 Vyloučen hráč #23 Jakub Hradský družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za hrubost
31:51 GÓL FBC Spartak Bílovec! 4:3
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #27 Tomáš Wachtarczyk, asistoval #44 Václav Richtár (4:3)
30:58 GÓL PASKOV SAURIANS! 4:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #19 Martin Ulman, asistoval #7 Daniel Filip (4:2)
30:17 Vyloučen hráč #4 Jonáš Moj družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za hra na zemi
28:28 Paskov ztrácí možnost zozehrávky před bránou Bílovce, protože se dlouho připravovali na rozehrávku
26:30 útočník bílovce jde sám na bránu, brankář si počkal na střelu a s přehledem chytá
24:30 Bílovec zkoušíprojít středem hřiště ale míček si přebírá Paskov a okamžitě zkouší střelu
20:35 Okamžitě po nastupu Valigury z trestné lavice dohry zístavá míček a jde sám na brankáře ten to chytil
20:00 Střely v 1. části: 13:7
19:01 I přes to že je Paskov v oslabení tak se Michnovi podařilo vystřelit na bránu
18:23 Bílovec bude první třetinu dohrávat v přesilovce
18:22 Vyloučen hráč #83 Radim Valigůra družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za hra rukou
17:02 Bílovec měl teď dvě šance před bránou paskova ale Kořínek byl připraven
14:46 Michna zkouší projít třemi obránci Bílovce a je z toho standartka před bránou
12:34 Bílovec vyhráva buli a okamžitě zkouší střelu ale bránu netrefil
12:15 GÓL PASKOV SAURIANS! 3:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #87 Martin Michna, asistoval #88 Lukáš Kurečka (3:2)
10:30 Paskov se dostáva na útočnou polovinu ale nedaří se jim prostřelit obránce Bílovce
08:03 útočník Bílovce prochází celé hřiště kolem mantinelu, ale jeho střelu zastavil obránce Paskova
06:36 Zita zkouší poslat míček zpoza brány před brankáře kde čekali dva spoluhráči ale ani jeden na míček nedosáhl
05:53 GÓL FBC Spartak Bílovec! 2:2
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #77 Šimon Kouba, asistoval #25 Vojtěch Vavrečka (2:2)
03:20 Bílvec zkouší střelu od mantinelu ale golman paskova s přehledem chytá a okamžitě posíla míček dopředu na Kurečku
02:06 GÓL FBC Spartak Bílovec! 2:1
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #93 Tomáš Kasinec, asistoval #44 Václav Richtár (2:1)
01:40 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:0
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #87 Martin Michna, asistoval #32 Matouš Zita (2:0)
00:34 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:0
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #7 Daniel Filip, asistoval #19 Martin Ulman (1:0)
00:34 Ulman si prohazuje míček mezi nohama obránce Bílovce poté nádherná přihrávka před prazdnou bránu a je z toho gol