5:8
    Martin ULMAN
    (Filip)

FbK Horní Suchá - PASKOV SAURIANS 5:8
branky: 17. Filip Krajíček, 20. Daniel Tychtl, 37. Jiří Třinecký, 53. Daniel Tychtl, 58. Václav Večeřa - 8. Filip Krčmář, 14. Daniel Filip, 20. Daniel Filip, 22. Matouš Zita, 25. Daniel Filip, 28. Viktor Bőhm, 34. Daniel Filip, 59. Martin Ulman; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 1:5; využití: 3:0; diváků: 34; zásahy brankářů: David Funiok 19 - Vojtěch Kořínek 24; po třetinách: 2:3, 1:4, 2:1
60:00 Komentář domácích Krucina Petr (Vedoucí): Těžký soupeř, efektivní v zakončení. Je na nás deka, nepřenesli jsme si lehkonost z utkání v Mohlenici. Samozřejmě hra se musela změnit, protože dneska to nebyla moc florbalovost, ale urputný boj. V zápase se objevily zranění, ale ta vznikla souhrou okolností, nikoliv z úmyslu v souboji. Musím tým pochválit za konec zápasu, střídačka hnala šestici na hřišti, která se snažila o zvrat. Bohužel jsme z toho vytěžili jen jeden gól. Musíme se připravit na další zápas. Děkuji všem přítomným za zápas.
60:00 Komentář hostů Hrček Libor (Trenér): Při hře 5 na 5 jsme dnes byli po celý zápas jednoznačně lepším týmem. Domácí se výsledkově drželi jen díky hře v početní převaze. Místy to dnes s florbalem nemělo nic společného a dva naši hráči si vezou domů krvavé zranění. Děkuji divákům, obzvláště pak těm našim.
60:00 Střely ve 3. části: 11:6
59:33 Hosté jsou v plném počtu.
59:10 Kořínek drží svůj tým.
58:55 Suchá pokračuje v přesilovce i ve hře v šesti.
58:11 GÓL PASKOV SAURIANS! 5:8
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #19 Martin Ulman, asistoval #7 Daniel Filip (5:8)
58:11 Martin Ulman se trefuje do prázdné branky a definitivně rozhoduje o výhře hostů - 5:8
58:05 Suchá má přesilovku a ještě to zkouší bez brankáře, Krajíčkovu střelu chytá Kořínek.
57:33 GÓL FbK Horní Suchá! 5:7
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #17 Václav Večeřa, asistoval #6 Martin Kutáček (5:7)
57:33 Vyloučen hráč #82 Vojtěch Kořínek družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za nesportovní chování
57:33 Domácí ještě snižují a drží se v naději, Václav Večeřa - 5:7.
57:25 Suchá v šesti...
57:02 Ulman se prohnal po levém křídle, jeho střelu chytá Funiok.
56:28 Cielecki dorážel na brankovišti, ale hvizd rozhodčího přerušuje hru.
56:05 Domácí šli 3 na 1, ale neuspěli.
55:51 Rozehra hostů v rohu za domácí brankou.
55:30 Kutáčkova teč těsně míjí branku Paskova.
55:13 Suchá v šesti bez brankáře.
55:06 Timeout FbK Horní Suchá
54:49 Suchá na míčku hledá cestu k brance soupeře.
54:26 Večeřa bojuje u branky hostů s přesilou protihráčů.
53:44 Hosté chtěli po zisku míčku kontrolovat hru, ale nepřesnou přihrávkou si to znemožnili.
53:04 Kořínek sbírá míček ve svém brankovišti.
52:14 GÓL FbK Horní Suchá! 4:7
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #91 Daniel Tychtl, asistoval #17 Václav Večeřa (4:7)
52:14 Další využitá přesilovka Suché, Daniel Tychtl - 4:7.
51:55 Kutáček trefuje tyč paskovské branky!
51:40 Krajíčkova střela zblokována za mantinel.
50:44 Domácí to zkoušejí bez brankáře
50:24 Vyloučen hráč #5 Pavel Růžička družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
49:54 Kraina pádil k brance Paskova, už už se chystal ke střele, ale na poslední chvíli mu ji soupeř zblokoval.
49:32 R. Valigůra trefuje prudkou střelou Funioka do masky.
48:40 Střela hostů z osy míří nad, chvíli na to jejich rychlý kontr končí u Funioka.
48:03 Večeřa vyzval Henslera k zakončení, ten trefil míček z první ale branku ne.
47:35 Nedovolený zákrok domácích za vlastní brankou, rozehra pro Paskov, nic z ní ale nevytěžil.
46:23 ... a rychlý kontr hostů zakončil R. Valigůra pěknou stahovačkou a střelou nad.
46:10 Akce Suché zastavena na půlící čáře...
45:05 Hosté v dalším rychlém kontru, šli 3 na 1, ale jediný obránce jim znemožnil finální přihrávku a tím i zakončení.
44:33 Opět pohotový Funiok, tentokrát proti Radimu Valigurovi.
43:40 Následoval ale rychlý útok hostů, Funiok se vyznamenal výborným zákrokem.
43:20 Nepřehledná situace za hostující brankou, rozhodčí nakonec nařizují rozehru pro Suchou.
42:05 Domácí krouží s míčkem na čepelích a hledají cestičku k brance Paskova.
40:56 Rozehrávka pro Suchou v rohu útočné poloviny.
40:00 Střely ve 2. části: 8:9
39:26 Tychtl zastaven nedovoleně na polovině hřiště, hra přerušena.
38:10 Hraje se pěkně zostra, hra přerušena po souboji v rohu za hostující brankou.
36:43 GÓL FbK Horní Suchá! 3:7
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #38 Jiří Třinecký, asistoval #21 Piotr Stolecki (3:7)
36:43 Teď už to tam domácím padlo. Jiří Třinecký prostřelil Kořínka a snižuje na 3:7.
36:23 Na hostech je vidět velká pohoda, byť teď v dalším rychlém kontru v dobré šanci střelecky neuspěli.
35:05 Na druhé straně Růžičkovu střelu z dálky vyráží Funiok tělem.
34:29 Velká snaha na domácí straně, Kraina se dostal hned do tří střeleckých příležitostí, ale ani v jedné neuspěl.
33:22 Paskov v plném počtu.
33:00 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:7
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #7 Daniel Filip, asistoval #19 Martin Ulman (2:7)
33:00 Hosté se prosazují rychlým kontrem i v oslabení. Daniel Filip - 2:7.
32:50 Krajíček pálil mimo, Kutáček trefuje brankáře.
32:07 Hosté se na chvíli osvobozují.
31:22 Vyloučen hráč #12 Marek Gaščík družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za bránění ve hře
31:20 Ulman pálil nebezpečně, Funiok ma místě.
30:05 Lukáš Kurečka zkusil po oběhnutí branky pozornost Funioka u levé tyče. Míček se domácímu brankáři zastavil po nohou.
29:20 Hráči Suché obléhají hostující branku, ale bez výraznější šance.
27:58 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:6
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #14 Viktor Bőhm, asistoval #7 Daniel Filip (2:6)
27:58 Další rychlý brejk Paskova ale už brankou končí. Viktor Bőhm propálil Funioka a je to už 2:6.
27:30 Následoval rychlý brejk Suché, Mašurka ale přesouvajícího se Kořínka nepropálil.
27:15 Hosté nastěhovaní na útočné polovině, ale bez střelecké příležitosti.
25:55 Kutáček si vyjel s míčkem od mantinelu a střílel z osy, ale byl zblokován.
24:34 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:5
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #7 Daniel Filip bez asistence (2:5)
24:34 Vteřinu po skončení přesilovky hosté skórují - Daniel Filip se trefuje po rychlé akci z leva do vzdálenější šibenice - 2:5.
24:10 Kutáček vyváží míček až za hostující branku.
23:35 Ulman ve dvou střeleckých pozicích, nejprve minul branku, napodruhé zasáhl Funiok.
22:56 Domácí se na chvíli osvobozují.
22:33 Vyloučen hráč #99 Lukáš Kraina družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost
21:42 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #32 Matouš Zita bez asistence (2:4)
21:42 Chyba domácích v rozehře, kterou neomylně trestá Matouš Zita střelou po zemi ke vzdálenější tyči - 2:4.
21:15 Hostující Viktor Böhm ze střední vzdálenosti přestřelil domácí branku.
20:00 Střely v 1. části: 10:11
19:42 Gaščík trefuje tyč domácí branky!
19:29 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:3
19:29 Domácí ale zase otevřeli okénko ve své obraně  a hosté to trestají. Daniel Filip se prosadil opakovanou střelou po zemi - 2:3.
19:23 GÓL FbK Horní Suchá! 2:2
19:23 I druhou přesilovku domácí využívají, tentokrát už po 12 vteřinách. Daniel Tychtl z pravé strany propálil Kořínka a máme vyrovnáno 2:2
19:11 Vyloučen hráč #5 Pavel Růžička družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za držení
18:20 Teď ale hosté zle domácí obraně zatápěli, Funiok si připsal dva zákroky a další dva pokusy ještě minuly jeho branku.
17:57 Radim Valigůra při poměrně ojedinělé střelecké aktivitě hostů, ale Funioka nepropálil.
17:25 Hensler napřáhl na ose ke střele, ale byl zblokován.
16:27 GÓL FbK Horní Suchá! 1:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #18 Filip Krajíček, asistoval #17 Václav Večeřa (1:2)
16:27 Těsně před koncem přesilovky se domácí přeci jen radují z gólu. Filip Krajíček snižuje na 1:2.
16:07 Tychtl pálil po pěkné kombinaci, ale minul branku.
15:35 Míček je za domácí brankou.
15:00 Domácí uzavřeli paskovské kolem jejich branky a kombinují.
14:31 Vyloučen hráč #4 Patrik Bonczek družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za bránění ve hře
13:52 GÓL PASKOV SAURIANS! 0:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #7 Daniel Filip, asistoval #21 Peter Šobich (0:2)
13:52 Domácí obrana si nepohlídala po rozehrávce své protihráče a Daniel Filip s přehledem míček umístil za bezmocného Funioka - 0:2.
13:15 Útočnou akci  hostů zastavila domácí obrana.
12:15 Velký nápor domácích na paskovském brankovišti, i tentokrát Kořínek našel míček pod svým tělem před brankovou čárou.
11:55 Ke Krajíčkovi  se dostal míček po šťastném odrazu, následná střela z pravé strany si cestu do branky nenašla.
10:05 Vzrušení na obou stranách hřiště, nejprve Hensler nepropálil Kořínka a pak na druhé straně Funiok vychytal Ulmana.
09:14 Hru přerušuje na plovině hrací plochy poškození míčku.
08:15 Martin Kutáček v dobré pozici, Kořínek jeho střelu vyráží rukou.
07:11 GÓL PASKOV SAURIANS! 0:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #23 Filip Krčmář, asistoval #19 Martin Ulman (0:1)
07:11 Tak nakonec skóre zápasu otevírají hosté poté, co Filip Krčmář z pravé strany propálil domácího brankáře - 0:1
06:20 Domácí mají stále opticky jasně navrch, ale na skóre se to neprojevuje.
05:29 Třineckého střela z dálky míjí tyč Paskovské branky.
04:29 Na druhé straně pálil Bonczek, Funiok na místě.
03:26 Večeřa vyslal první nebezpečnou střelu utkání, z otočky Kořínka nepropálil.
02:45 Paskovští na chvíli na míčku, ale dlouho se na něm neudrželi.
01:35 První zákrok hostujícího brankáře Kořínka, s přehledem si stáhl rukou míček ze vzduchu.
00:55 V úvodu se drží Horní Suchá na míčku, ale zatím bez ohrožení soupeřovy branky.