• 64 63:57
    7:8
    (Jícha)

PASKOV SAURIANS - 1.MVIL Ostrava  7:8p
branky: 1. Daniel Filip, 14. Filip Krčmář, 24. Martin Ritz, 27. Martin Michna, 33. Martin Ritz, 43. Lukáš Kurečka, 49. Martin Michna - 12. Lukáš Uherek, 17. Matěj Münster, 26. Matěj Šlosarčík, 38. Lukáš Uherek, 45. Dominik Jícha, 50. Tomáš Ševčík, 55. Lukáš Uherek, 64. Matěj Münster; rozhodčí: Adam Kiovský - Lukáš Vaněk; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 72; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 18 - Tomáš Novák 35; po třetinách: 2:2, 3:2, 2:3, 0:1
65:00 Komentář hostů Bažan Petr (Trenér): Dneska jsem na tým pyšný, splnili vše co jsme se domluvili a dnes konečně všichni dřeli za MVIL. Děkuji divákům, soupeřům, vedení a hráčům za utkání. #VZM
65:00 Komentář domácích Hrček Libor (Trenér): Jsem moc rád, že jsem mohl být u toho, kdy MVIL konečně dokázal zvítězit v divizi. Škoda jen, že to bylo v utkání proti nám. Nebudu se vymlouvat na absenci několika klíčových hráčů, toto utkání jsme měli zvládnout i v této hodně improvizované sestavě. Bez poctivého tréninku to opravdu nepůjde. Omlouvám se našim divákům za to utrpení, soupeři gratuluji k vítězství a přeji hodně štěstí do dalších bojů.
65:00 Střely v prodloužení: 2:3
63:57 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 7:8
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #9 Matěj Münster, asistoval #11 Dominik Jícha (7:8)
60:00 Střely ve 3. části: 15:10
56:21 hra je čím dál tím více vyostřenější
54:38 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 7:7
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #22 Lukáš Uherek, asistoval #7 Jaroslav Kaprál (7:7)
49:14 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 7:6
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #56 Tomáš Ševčík, asistoval #6 Miroslav Besta (7:6)
48:12 GÓL PASKOV SAURIANS! 7:5
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #87 Martin Michna, asistoval #7 Daniel Filip (7:5)
47:01 utkání nyní probíha ve velmi vyssókém tempu a běhá se z jedné strany hřiště na druhé
44:49 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 6:5
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #11 Dominik Jícha, asistoval #56 Tomáš Ševčík (6:5)
42:39 GÓL PASKOV SAURIANS! 6:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #88 Lukáš Kurečka, asistoval #27 Matěj Kožušník (6:4)
40:00 Střely ve 2. části: 12:6
39:49 Trestné střílení družstva 1.MVIL Ostrava neproměnil #9 Matěj Münster.
37:07 Uherek se zmocnil míčku oběhl obránce paskova a nakonec to zakončil pěkným gólem
37:06 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 5:4
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #22 Lukáš Uherek bez asistence (5:4)
32:53 GÓL PASKOV SAURIANS! 5:3
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #33 Martin Ritz, asistoval #7 Daniel Filip (5:3)
31:12 Po zpackané rozehravce Paskova v rohu protivníka běží hráč MVILU sám na bránu, ale Paskovského golmana se mu nepodařilo prostřelit
28:15 michna posílá přihrávku před bránu ale spoluhráčům se nepodařilo dostat míček do brány
26:21 GÓL PASKOV SAURIANS! 4:3
25:12 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 3:3
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #5 Matěj Šlosarčík, asistoval #9 Matěj Münster (3:3)
23:59 Vyloučen hráč #12 Marek Gaščík družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:03 GÓL PASKOV SAURIANS! 3:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #33 Martin Ritz, asistoval #87 Martin Michna (3:2)
20:01 Paskov zahajuje druhou třetinu přesilovkou ve které zbývá 30 sekund
20:00 Střely v 1. části: 13:7
18:40 Paskov bude zakončovat první třetinu přesilovkou tak uvidíme jestli ji využijí
18:29 Vyloučen hráč #22 Lukáš Uherek družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání
16:55 Střela MVILU z poloviny hřiště končí po neštastné teči v paskovské braně
16:50 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 2:2
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #9 Matěj Münster, asistoval #77 David Radošovský (2:2)
13:36 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #23 Filip Krčmář bez asistence (2:1)
12:22 útočník MVILU se ocitl sám před bránou ale nepodařilo se mu zpracovat přihrávku a promáchl naprázdno
11:02 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 1:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #22 Lukáš Uherek, asistoval #10 Jan Adamík (1:1)
07:15 I přes to že měli domácí několik pěkných šancí přesilovku se jim nepodařilo využít
05:14 po nádhernem výhozu paskovského brankaře zakročil obránce MVILU trochu hruběji a jsou z toho 2minuty
05:13 Vyloučen hráč #6 Miroslav Besta družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře
00:51 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:0
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #7 Daniel Filip, asistoval #33 Martin Ritz (1:0)