• 59 58:02
    5:8
    (Dohnal)

FBC Spartak Bílovec - FBS Olomouc 5:8
branky: 16. Šimon Kouba, 17. Vojtěch Vavrečka, 20. Ivo Dohnal, 21. Vojtěch Vavrečka, 59. Vojtěch Vavrečka - 5. Martin Ambrož, 14. Tomáš Jelínek, 16. Vojtěch Máca, 23. Igor Macháček, 28. Igor Macháček, 45. Tomáš Jelínek, 48. Tomáš Skoupil, 58. Tomáš Skoupil; rozhodčí: Stanislav Kosek - Jaromír Kubáč; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 108; zásahy brankářů: Roman Fučík 26 - Patrik Antoniazi 29; po třetinách: 3:3, 1:2, 1:3
60:00 Komentář hostů Kočiřík Lukáš (Trenér): Dnes asi nejtezsi utkani sezony doted.... Bilovec byl neprijemny souper a skvele pripraveny. Nas perfektne podrzel golman a kluci po trochu ospale prvni tretine , kdy si mysleli ze to pujde samo , predvedli zejmena super zaver zapasu, kde jsme zbytecne neblaznili a pohlidali si tri body. Trochu uz jsme potrebovali zapas v tomto tempu, abychom vedeli , ze to nepujde samo. Klukum z Bilovce dekujeme a verim, ze se brzy podivaji na horni cast tabulky kde patri. Makame dal , cil je stale daleko ...#hot16family
60:00 Komentář domácích Zbořil Tomáš (Trenér): Zápas se mi nehodnotí lehce. Bohužel se nám opakují individuální chyby a nedůraz na vlastním brankovišti. Herně si jinak myslím, že to byl vyrovnaný zápas a závěr si už zkušený soupeř pohlídal. Díky našim skvělým divákům za podporu!
60:00 Střely ve 3. části: 16:7
58:02 GÓL FBC Spartak Bílovec! 5:8
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #25 Vojtěch Vavrečka, asistoval #17 Ivo Dohnal (5:8)
57:03 GÓL FBS Olomouc! 4:8
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Skoupil, asistoval #26 Vojtěch Máca (4:8)
56:52 Brankář se vrátil.
56:47 Domácí hrají bez brankáře.
55:06 Timeout FBC Spartak Bílovec
51:45 Hostující brankář, po střele podržel svůj tým.
51:28 Bílovec má standatrku.
50:22 Po několika dorážkách, hostující brankář stále neinkasoval.
48:26 Bílovec měl nadějnou střelu a následně dorážku.
47:26 Domácí mají sandartku.
47:16 GÓL FBS Olomouc! 4:7
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Skoupil, asistoval #15 Igor Macháček (4:7)
46:30 Hosté z přečíslení netrefili branku.
44:51 GÓL FBS Olomouc! 4:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #75 Jan Slaběňák (4:6)
44:51 Po chybné přihrávce Olomouc skóruje.
42:26 Domácí ubránili rychlý protiútok.
41:51 Domácí vstoupili do 3. třetiny aktivněji.
40:00 Střely ve 2. části: 11:14
38:23 Olomouc v plném počtu.
37:29 Hosté hrají ve vlastním oslabení na Bílovecké polovině.
36:45 Bílovec trefuje boční síť branky.
36:22 Vyloučen hráč #87 Tomáš Jelínek družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
33:43 Vyloučen hráč #17 Ivo Dohnal družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za hrubost
33:43 Vyloučen hráč #14 Jan Kratochvil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
31:14 Brankář Olomouce zasáhl helmou proti gólové střele.
30:11 Bílovec vystřelil do prostředka branky.
29:54 Hostující hráč vyletěl z hřiště a trefil fanouška.
29:21 Hosté trefili tyč.
28:36 Bílovec se pokouší o přihrávky, které k ničemu nevedou.
27:39 GÓL FBS Olomouc! 4:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #19 Vojtěch Krhovják (4:5)
26:00 Hra se zrychlila.
24:24 Hostující hráč netrefil míček při gólové situaci.
22:45 GÓL FBS Olomouc! 4:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #14 Jan Kratochvil (4:4)
22:45 Po chybě domácích Olomouc skóruje.
21:50 Bílovec přestřelil bránu.
21:08 Domácí brankář si připisuje první zákrok v 2. třetině.
20:26 GÓL FBC Spartak Bílovec! 4:3
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #25 Vojtěch Vavrečka, asistoval #10 René Mikel (4:3)
20:00 Střely v 1. části: 7:13
19:58 GÓL FBC Spartak Bílovec! 3:3
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #17 Ivo Dohnal, asistoval #5 Marek Šmída (3:3)
18:42 Hosté vystřelili, ale Bílovecký brankář si s tím poradil.
17:45 Bílovec přestřelil.
17:07 Po chybě domácích hosté vystřelili.
16:35 Bílovec má standartku.
16:12 GÓL FBC Spartak Bílovec! 2:3
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #25 Vojtěch Vavrečka, asistoval #87 Jakub Melecký (2:3)
16:12 Bílovec se dostává do tempa hry.
15:26 GÓL FBC Spartak Bílovec! 1:3
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #77 Šimon Kouba, asistoval #25 Vojtěch Vavrečka (1:3)
15:22 GÓL FBS Olomouc! 0:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #26 Vojtěch Máca, asistoval #6 Tomáš Štrbák (0:3)
14:45 Vyloučen hráč #87 Jakub Melecký družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:32 GÓL FBS Olomouc! 0:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #21 Vít Friedl (0:2)
12:24 Bílovec měl gólovou příležitost.
11:13 Hosté přestřelili.
09:53 Domácí úspěšně ubránili oslabení.
09:04 Bílovec blokuje střely.
07:53 Vyloučen hráč #46 Šimon Juchelka družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za sekání
07:06 Bílovec zabránil rychlému protiútoku.
05:56 Bílovec se snaží dostat do předu, ale Olomouc úspěšně brání.
04:42 GÓL FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #16 Martin Ambrož, asistoval #36 Lukáš Malíček (0:1)
00:34 První šanci zápasu měl Olomouc.