5:4
    Petr ŠOMODI
    ()

FBC Mohelnice - PASKOV SAURIANS 5:4
branky: 19. Jiří Šincl, 46. Jiří Šincl, 51. Tomáš Pudil, 55. Tomáš Pudil, 58. Michal Dohnal - 6. Peter Šobich, 43. Martin Michna, 59. Martin Ulman, 60. Petr Šomodi; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 84; zásahy brankářů: Jan Hublar 20 - Vojtěch Kořínek 30; po třetinách: 1:1, 0:0, 4:3
60:00 Komentář domácích Šincl Jiří (Trenér): Kvalitní utkání, ve kterém jsme dle mého názoru měli herně mírně navrch. Jsem moc rád za důležitou výhru a těším se na další zápas. Díky soupeři, rozhodčím a skvělým divákům.
60:00 Komentář hostů Hrček Libor (Trenér): Velmi vyrovnané utkání, kterému by spíše slušela remíza po základní hrací době. Troufám si tvrdit, že v úvodních dvou třetinách jsme si vytvořili více vyložených brankových příležitostí, které jsme však nedokázali proměnit. Ve třetí třetině byli lepší (a hlavně efektivnější) domácí, kterým tímto děkuji za kvalitní utkání. Stejně tak bych rád poděkoval svým svěřencům za předvedený výkon, rozhodčím i v hale přítomným divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 12:11
59:52 GÓL PASKOV SAURIANS! 5:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #73 Petr Šomodi bez asistence (5:4)
58:45 GÓL PASKOV SAURIANS! 5:3
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #19 Martin Ulman, asistoval #7 Daniel Filip (5:3)
57:35 GÓL FBC Mohelnice! 5:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #56 Michal Dohnal, asistoval #36 Jiří Šincl (5:2)
57:15 Paskov zkouší hru v šesti
57:03 Timeout PASKOV SAURIANS
57:02 Právě probíhají poslední 3 minuty třetí třetiny
54:46 GÓL FBC Mohelnice! 4:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil, asistoval #95 Michal Vaněk (4:2)
48:26 Mohelnice ubránila oslabení
47:59 Dnešní utkání sleduje 84 diváků. Děkujeme!
46:21 Vyloučen hráč #36 Jiří Šincl družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za blokování florbalky
46:21 Tak i Paskov si zahraje přesilovou hru
45:25 GÓL FBC Mohelnice! 2:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #56 Michal Dohnal (2:2)
45:25 Šincl střelou od mantinelu na vzdálenější tyč dorovnává skóre
42:43 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #87 Martin Michna, asistoval #43 Jakub Mechel (1:2)
18:17 GÓL FBC Mohelnice! 1:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #8 Richard Plhal (1:1)
18:17 Plhal křižnou přihrávkou našel Šincla, který vyrovnává stav utkání
17:30 Vyloučen hráč #28 Adam Sikora družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za bránění ve hře
17:09 Máme tu odložené vyloučení, Mohelnice si zahraje přesilovou hru
16:05 Hra se přelévá nahoru dolu
11:02 Bizek střílí Kořínek připraven a chytá
09:30 Ulman sám před Hublarem, ten jeho šanci zneškodnil
05:47 GÓL PASKOV SAURIANS! 0:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #21 Peter Šobich, asistoval #28 Adam Sikora (0:1)
05:47 Sikora od mantinelu křižnou přihrávnou našel Šobicha ten ze vzduchu trefuje prázdnou bránu
03:54 Procházka zkouší přihrávku z rohu na bránu, tu však brankář hostí vykopává
02:17 Na míčku převážně hráči Mohelnice a snaží se na polovině hostí vymyslet nějakou akci
00:01 Úvodní buly vyhrává Mohelnice