9:6
    Jakub GODLA
    (Pecha)

FBS Olomouc - PASKOV SAURIANS 9:6
branky: 4. Tomáš Jelínek, 5. Jakub Godla, 10. Jakub Jurkulák, 21. Bohdan Kopelec, 29. Jakub Godla, 33. Bohdan Kopelec, 42. Tomáš Jelínek, 48. Matěj Pecha, 58. Jakub Godla - 19. Petr Šomodi, 28. Martin Ulman, 36. Daniel Filip, 44. Daniel Filip, 56. Daniel Filip, 57. Adam Sikora; rozhodčí: Stanislav Kosek - Jaromír Kubáč; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 72; zásahy brankářů: Patrik Antoniazi 15 - Vojtěch Kořínek 18, Tomáš Stopka 2; po třetinách: 3:1, 3:2, 3:3
60:00 Komentář hostů Hrček Libor (Trenér): Vůbec jsme nezachytili začátek dnešního utkání. Z prvních dvou střel na bránu jsme 2x inkasovali a dlouho jsme se nemohli vůbec dostat do hry. Soupeř byl ve všech směrech lepší a zaslouženě zvítězil. Děkuji soupeři, rozhodčím i divákům.
60:00 Komentář domácích: Důležité tři body do tabulky proti jednomu z nejlepších týmů naší Divize. Výborný vstup do utkání, stejně tak dobrý výkon ve druhé třetině. Ve třetí části jsme nechali soupeře se dotáhnout na dostřel, ale díky výborně zvládnutému závěru bereme všechny tři body. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 7:7
59:42 Domácí se snaží dohrát v klidu.
57:06 GÓL FBS Olomouc! 9:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #88 Jakub Godla, asistoval #33 Matěj Pecha (9:6)
57:06 Godla pálí a nemýlí se, prázdná brána pokořena.
56:54 GÓL PASKOV SAURIANS! 8:6
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #28 Adam Sikora, asistoval #12 Marek Gaščík (8:6)
56:54 Tlak hostů ústí v další branku.
55:01 GÓL PASKOV SAURIANS! 8:5
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #7 Daniel Filip, asistoval #19 Martin Ulman (8:5)
55:01 Hráči si zahráli oblíbenou hru: "Nedáš, dostaneš", stav je opět na tříbrankovém rozdílu.
52:27 Štrbákova přihravka je zachycena, ale Zita bránu přestřeluje.
51:34 Šomodi blokuje Skoupilovu střelu.
49:03 Domácí tentokrát nepouští hosty ke střele.
47:45 Vyloučen hráč #99 Jakub Jurkulák družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
47:05 GÓL FBS Olomouc! 8:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Matěj Pecha, asistoval #87 Tomáš Jelínek (8:4)
47:05 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Tomáš Stopka družstva PASKOV SAURIANS
47:05 Antoniazi po svém zákroku z rozštěpu posílá míček do útoku, kde jeho snaha nezůstala marná. Pecha skóruje.
46:34 Hra se přelévá ze strany na stranu.
45:42 Trestné střílení družstva PASKOV SAURIANS neproměnil #19 Martin Ulman.
44:58 Olomouc převzala otěžě v podobě míčku a drží se na útočné polovině.
44:07 Osa Pecha-Jelínek narazila na Gaščíkovu florbalovou hůl.
43:09 GÓL PASKOV SAURIANS! 7:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #7 Daniel Filip, asistoval #73 Petr Šomodi (7:4)
43:09 Tlak hostů přináší své ovoce v podobě čvrté branky.
42:26 Paskov se nenechává vytlačit z útočného pásma.
41:05 GÓL FBS Olomouc! 7:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #33 Matěj Pecha (7:3)
41:05 Jelínek přivítal hosty v nové třetině po svém. Olomouc zvyšuje.
40:01 První buly třetí třetiny končí opět na domácích čepelích.
40:00 Střely ve 2. části: 8:9
38:58 Antoniazi zachycuje Filipovu dorážku.
38:19 Na střelu Pechy Kořínek zůstává připraven.
37:28 Domácí zahajují útok.
35:29 GÓL PASKOV SAURIANS! 6:3
35:29 Tlak hostů v nerovnoměrném počtu hráčů na hřišti vyústil v branku.
34:19 Vyloučen hráč #97 Adam Procházka družstva FBS Olomouc na 2 minuty za opakované přestupky
34:11 Hosté zakládají útok.
32:19 GÓL FBS Olomouc! 6:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #47 Bohdan Kopelec, asistoval #15 Igor Macháček (6:2)
32:19 Kopelec svou tvrdou ránou nedal Kořínkovi nejmenší šanci.
31:23 Rozehrávka z rohu hostů končí skrytou střelou Šomodiho, ta je však zblokována.
30:18 Domácí se drží na útočné polovině.
28:20 GÓL FBS Olomouc! 5:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #88 Jakub Godla bez asistence (5:2)
28:20 Godla svým druhým gólem navrací domácím tříbrankové vedení.
27:29 GÓL PASKOV SAURIANS! 4:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #19 Martin Ulman, asistoval #73 Petr Šomodi (4:2)
27:29 Přesilová hra neměla dlouhého trvání přes zblokování první ze střel, druhá již zamířila mezi tyče.
27:26 Vyloučen hráč #21 Vít Friedl družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování florbalky
26:40 Olomouc rozehrává z obranného pásma.
25:48 Antoniazi vytahuje zákrok v nepřehledné situaci.
25:17 Jurkulák vychází z osobního souboje s Filipem úspěšně.
23:39 Pecha nenechává útok hostů proniknout až k brance.
22:25 Paskov rozehrává po odpískaném přestupku před brankovou konstrukcí domácích.
21:54 Růžička nahazuje do útoku přímo na Zitu, ten však bránu netrefuje.
20:34 GÓL FBS Olomouc! 4:1
20:34 Na Macháčkovu dorážku zůstává Kořínek krátký.
20:01 První buly druhé třetiny vítězí domácí.
20:00 Střely v 1. části: 13:5
18:57 GÓL PASKOV SAURIANS! 3:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #73 Petr Šomodi, asistoval #19 Martin Ulman (3:1)
18:57 Šomodi doráží Ulmanovu střelu a hosté snižují.
17:33 Valigůra z předbrankového prostoru trefuje Antoniaziho do hrudi.
15:51 Hosté jen s problémy dostávají míček do svého útočného pásma.
15:03 Paskov čelí tlaku domácích.
14:17 Kopelcova střela z dálky míjí zamýšlenou cílovou destinaci.
11:22 Antoniazi nepodléhá zmatku a i v chaotické situaci si připisuje zákrok.
09:11 GÓL FBS Olomouc! 3:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #99 Jakub Jurkulák, asistoval #9 Vojtěch Bistrý (3:0)
09:11 Obrana hostů podléhá olomouckému tlaku i napotřetí.
08:44 Šomodi obírá Nováka o míček
07:33 Skoupil nabízí Macháčkovi lukrativní nabídku střelou do uvolněné branky, ale ten promáchl.
05:36 Kopelec rozehrává z rohu hřiště.
04:19 GÓL FBS Olomouc! 2:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #88 Jakub Godla bez asistence (2:0)
04:19 Gólém v rychlém sledu Godla nedává Kořínkovi čas na vzpamatování. Olomouc zvyšuje.
03:49 GÓL FBS Olomouc! 1:0
03:49 Jelínek překvapil svou střelou pod nohu Kořínka a domácí jdou do vedení.
03:29 Kratochvíl získal míček a míří s Macháčkem do přečíslení.
02:55 Olomouc se dostává do útočného pásma.
01:58 Böhm pálí, ale bránu míjí.
00:01 Úvodní buly utkání ukořistili domácí.