• 45 44:00
    2
  • 45 44:00

TJ Sokol Jaroměř - Tatran Hostinné 6:3
branky: 5. Vojtěch Výborný, 15. Tomáš Urban, 23. Michal Janeček, 28. Tomáš Urban, 33. Filip Krigovský, 34. Tomáš Urban - 27. Lukáš Turek, 36. Daniel Holubec, 43. Lukáš Turek; rozhodčí: Vladimír Lešák - Lukáš Filípek; vyloučení: 4 + Michal Janeček OS:0; využití: 0:1; diváků: 69; zásahy brankářů: Šimon Špaček 3, Dušan Völgyi 5 - Matyáš Klázar 14; po třetinách: 2:0, 2:1, 2:2
45:00 Střely ve 3. části: 4:4
44:51 Kubec s půjčenou hokejkou netrefuje prázdnou kasu
44:00 Vyloučen hráč #11 Michal Janeček družstva TJ Sokol Jaroměř - osobní trest
44:00 Vyloučen hráč #11 Michal Janeček družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování
42:17 Tento zápas se začíná zvrhávat
42:16 GÓL Tatran Hostinné! 6:3
Branku družstva Tatran Hostinné vstřelil #88 Lukáš Turek, asistoval #21 Matěj Hnízdil (6:3)
42:06 Vyloučen hráč #69 Jan Kubec družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování
41:42 Vyloučen hráč #88 Jiří Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za blokování florbalky
41:42 Hofman si taky chvilku posedí, 2 minuty za blokování hole
40:55 Timeout Tatran Hostinné
40:55 Nožička po drsném souboji za hranicí leží v bolestích. Tento zápas asi nedohraje
40:35 Tak existuje i Jiran v Hostinném, hráč s číslem 69 netrefuje odkrytou branku
40:00 Hejzlar omylem seknul brankáře hostí, omluvil se.
39:03 Vyloučen hráč #42 Erik Mikas družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování
39:03 Mikas se neumí chovat, proto si jde sednout. Nehezké to je od něho
37:28 Hnííízdil trefuje spojnici Dušanovi branky
36:30 VÝBORNÝ KUŽELKY SI ZAHRÁLI KLUCI
35:25 NEJLEPŠÍ LAJNA NA SVĚTĚ, EMLAR + JIRAN + VÖLGYI + MIKAS + LHOTSKÝ. OČEKÁVÁME OD TÉTO LAJNY MINIMÁLNĚ 3 GÓLY
35:24 GÓL Tatran Hostinné! 6:2
Branku družstva Tatran Hostinné vstřelil #97 Daniel Holubec, asistoval #5 Matěj Máslo (6:2)
34:06 Krigovský má dneska svůj den
33:11 A URBAAAN DOKONČUJE SVŮŮŮJ HATTRICK
33:10 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 6:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #2 Tomáš Urban, asistoval #77 Michal Nožička (6:1)
32:46 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #95 Filip Krigovský, asistoval #11 Michal Janeček (5:1)
32:27 Krigovský výborně přečetl hru od Hnízdila a díky němu také zvyšuje skóre na 5:1
27:40 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #2 Tomáš Urban, asistoval #69 Jan Kubec (4:1)
26:20 Kluci z Jaráku dostávají gól z půlky
26:19 GÓL Tatran Hostinné! 3:1
Branku družstva Tatran Hostinné vstřelil #88 Lukáš Turek, asistoval #19 Ondřej Holba (3:1)
25:04 Mááááme tady velikou novinu, JIRAAAAAAN JE NA HŘIŠTIIIIIIIIII
22:51 A také Dušan si zachytá
22:50 Střídání brankáře. Nový brankář #71 Dušan Völgyi družstva TJ Sokol Jaroměř
22:49 Janeček využil výhodu v 6, stav 3:0
22:48 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Michal Janeček, asistoval #69 Jan Kubec (3:0)
19:52 A Kubec je bez florbalky
17:34 Problémy v obraně Jaroměře, Špaček musí zasahovat
16:53 Kaarlík proti Kubcovi, neúspěšně
15:52 Hostinné se snaží už od začátku snížit stav, Jaroměř je teď ve velkém tlaku
15:00 Střely v 1. části: 11:2
14:39 Khol u standartní situace nevyzrál na NOŽIČKU, ten společně s URBANEM zvyšují skóre na 2:0
14:38 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:0
13:06 Hostinné začíná tlačit
11:17 Kubec v šanci, gólman drží svůj tým
10:39 Karlík se dostal z obranného pásma až k bráně Jaroměře, Špaček bez problému chytá do teplých
09:38 Hostinné předvedlo tiki taka ala Barcelona, avšak na střelu se nedostalo
08:43 Lhotský se pokusil o nečekanou střelu z dálky, avšak gólman Hostinného má tohle pokryté
05:49 Erikovi to dneska jde, můžeme si býti jistí, že za to může jeho nová hokejka
04:59 Komplikace mezi Kubcem a Veinfurterem, stále Špaček drží Jaroměř
04:05 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #24 Vojtěch Výborný, asistoval #42 Erik Mikas (1:0)
04:05 MIKAS na VÝÝBORNÉHO, ten konečně prostřeluje brankáře hostí. 1:0
03:51 Hejcman střílí, bohužel zase do bloku
03:07 Lhotský v šanci, trefil blok
01:59 Hostinné se dostalo do šance, avšak minuli míček
01:28 Krigovský střílí, gólman připraven
00:19 Hnízdil se pokusil o svoje kličky, Hnízdila však zastavil Janeček
00:01 Buly pro hosty (Hostinné)