45
  • 45 44:23
    Draci

ASK Orka Čelákovice - FBC Draci Říčany 3:3
branky: 7. Jakub Povolný, 30. Ondřej Špalek, 41. Vojtěch Strnad - 15. Michal Strieženec, 15. Matyáš Pros, 41. David Tománek; rozhodčí: Tomáš Grigar - Karel Kotyza; vyloučení: 7:4; využití: 1:3; diváků: 17; zásahy brankářů: Aleš Zetek ? - Matyáš Novotný ?; po třetinách: 1:2, 1:0, 1:1
44:23 Timeout FBC Draci
43:31 Timeout Orka
43:31 Vyloučen hráč #33 Marek Svoboda družstva FBC Draci na 2 minuty za sekání
40:29 GÓL ASK Orka Čelákovice! 3:3
Branku družstva Orka vstřelil #98 Vojtěch Strnad, asistoval #17 Jakub Čáp (3:3)
40:29 a začínáme opět od nuly
40:03 GÓL FBC Draci Říčany! 2:3
Branku družstva FBC Draci vstřelil #49 David Tománek, asistoval #23 Matyáš Pros (2:3)
39:24 Vyloučen hráč #71 Daniel Korych družstva Orka na 2 minuty za hrubost
33:05 Vyloučen hráč #93 Jakub Tabášek družstva FBC Draci na 2 minuty za opakované přestupky
30:24 Vyloučen hráč #29 Jan Sedlák družstva Orka na 2 minuty za zdržování hry
29:38 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:2
Branku družstva Orka vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #77 Daniel Richtr (2:2)
29:35 sekaná jak od babičky, taky si jí uvařte  Začneme tím, že si staré pečivo rozdrobíme do mléka a necháme jej rozmočit. V mezičase si nakrájíme cibuli najemno a dozlatova ji osmažíme na malém množství olivového oleje. Troubu si předehřejeme na 200 stupňů Celsia a pustíme se do přípravy sekané pečeně.  Ve větší míse smícháme maso s orestovanou cibulí, prolisovaným česnekem, kořením, vejci a okapaným a vymačkaným pečivem. Všechno společně dobře promícháme a následně se směsí masa a koření několikrát silně bouchneme buď o čistou pracovní plochu nebo o mísu, ve které jsme sekanou připravovali, abychom maso zbavili vzduchu a sekaná v troubě nepopraskala. Nakonec z masa vytvoříme hezký podlouhlý bochánek a umístíme jej do pekáčku, který jsme předtím vymazali olivovým olejem. Sekanou v pekáčku ještě přelijeme studenou vodou a vložíme do trouby na zhruba 75 minut. Po první půlhodině pečení ji pravidelně v několika intervalech přelíváme vodou a výpekem ze dna pekáče. Jakmile je sekaná krásně hnědá, je hotovo. Podáváme ji s vařeným bramborem nebo bramborovou kaší.
28:42 Vyloučen hráč #92 Matěj Tabášek družstva FBC Draci na 2 minuty za bránění ve hře
28:00 Vyloučen hráč #33 Marek Svoboda družstva FBC Draci na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
26:51 Vyloučen hráč #9 Ondřej Špalek družstva Orka na 2 minuty za blokování florbalky
20:58 všechny oči nyní na Martinu Vodičkovi, skvělá práce rukou i nohou při vytírání
14:59 GÓL FBC Draci Říčany! 1:2
Branku družstva FBC Draci vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #5 Vítězslav Špok (1:2)
14:07 GÓL FBC Draci Říčany! 1:1
Branku družstva FBC Draci vstřelil #25 Michal Strieženec, asistoval #24 Ondřej Anýž (1:1)
13:52 Vyloučen hráč #74 Aleš Zetek družstva Orka na 2 minuty za držení
13:06 Vyloučen hráč #9 Ondřej Špalek družstva Orka na 2 minuty za bránění ve hře
10:28 Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva Orka na 2 minuty za sekání
06:36 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:0
Branku družstva Orka vstřelil #4 Jakub Povolný, asistoval #9 Ondřej Špalek (1:0)
04:18 Vyloučen hráč #71 Daniel Korych družstva Orka na 2 minuty za nedovolené vrážení
03:30 na florbal se zatím nedá koukat, pojďme si raději uvařit božský hovězí guláš  tHovězí kližku nakrájejte na kostky asi 4 cm velké. Cibuli oloupejte a nakrájejte najemno. tV hrnci osmažte na sádle maso dozlatova. Dejte stranou. tVe výpeku osmažte cibuli do světle hněda. tPřidejte protlak a papriku a krátce zamíchejte. tVraťte maso do hrnce, osolte a okořeňte, zalijte vodou, až je maso ze ⅔ ponořené. tPomalu duste pod pokličkou zhruba 3 hodiny, než je maso měkké. tNakonec odstraňte bobkový list, přidejte majoránku, promíchejte. tHovězí guláš podávejte s houskovým knedlíkem.