• 45 44:41
    2
    Zdeněk MAŠEK

SK Kladno Raisins - TJ Lokomotiva Louny 1:4
branky: 20. Marek Klemens - 4. Michal Bočánek, 13. Daniel Fraško, 17. František Tuháček, 27. Daniel Fraško; rozhodčí: Michal Lipinský - Ondřej Jícha; vyloučení: 1 + František Velinger TDKU:4; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Petr Tlustý ? - Václav Frajt -1; po třetinách: 0:2, 1:2, 0:0
44:41 Vyloučen hráč #37 Zdeněk Mašek družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání
35:25 Vyloučen hráč #48 Jakub Petrus družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za hra rukou
34:16 Trestné střílení družstva SK Kladno Raisins neproměnil #19 Jan Kuchař.
29:59 Vyloučen hráč #77 František Velinger družstva SK Kladno Raisins do konce utkání
29:59 Vyloučen hráč #77 František Velinger družstva SK Kladno Raisins na 2 minuty za nesportovní chování
26:37 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 1:4
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #68 Daniel Fraško, asistoval #21 Michal Bočánek (1:4)
24:52 Vyloučen hráč #11 František Tuháček družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za špatné střídání
19:11 GÓL SK Kladno Raisins! 1:3
Branku družstva SK Kladno Raisins vstřelil #18 Marek Klemens, asistoval #7 Martin Dudek (1:3)
16:22 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 0:3
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #11 František Tuháček, asistoval #68 Daniel Fraško (0:3)
12:46 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 0:2
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #68 Daniel Fraško z trestného střílení (0:2)
11:09 Vyloučen hráč #48 Jakub Petrus družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání
03:29 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 0:1
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #21 Michal Bočánek z trestného střílení (0:1)