15:5
    Filip NECHVÁTAL
    (Kolář)

FbK Orlicko-Třebovsko - Snipers Třebíč 15:5
branky: 4. Tomáš Martinásek, 6. Tomáš Martinásek, 8. Jakub Šmíd, 9. Adam Borovička, 15. Tomáš Langer, 18. Vojtěch Šmíd, 18. Petr Minář, 21. Vojtěch Šmíd, 24. Vojtěch Šmíd, 26. Vojtěch Šmíd, 37. Vojtěch Šmíd, 39. Jakub Šmíd, 51. Vojtěch Šmíd, 56. Jakub Šmíd, 60. Adam Borovička - 28. Tobiáš Stránský, 43. Tobiáš Stránský, 54. Lukáš Štveráček, 56. Tobiáš Stránský, 60. Filip Nechvátal; rozhodčí: Adam Kiovský - Tomáš Hruška; vyloučení: 8 + Martin Šmíd OS:4; využití: 1:4; diváků: 94; zásahy brankářů: Jonáš Marek 18, Jakub Hrdlička 9 - Jan Bazala 9, Jakub Veselý 15; po třetinách: 7:0, 5:1, 3:4
60:00 Komentář domácích Šmíd Martin (Trenér): Utkání o poslední místo v tabulce, dopadlo lépe pro nás. Od začátku jsme byli lepším týmem a šli si pro záverečné vítěvzství. Bohužel se divizí loučíme, uděláme vše pro návrat. Děkujeme super fanouškům za podporu, kterou nám celou dobu projevovali.. Soupeři a rozhohodčím za utkání
60:00 Komentář hostů Kolář Filip (Trenér): Zápas, který vypadal, jako celá sezona. Zmar, bída, zoufalství, pomalost. Soupeř byl lepší a zaslouženě vyhrál byť tento zápas již nic neřešil. My měli velmi okleštěnou sestavu. Děkuji všem hráčům, kteří sem dnes cestovali a všem našim fanouškům za celou, smutnou sezonu. Soupeři přeji brzký návrat do divize. Díky čus snajpoš.
60:00 Střely ve 3. části: 7:14
59:41 GÓL Snipers Třebíč! 15:5
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #17 Filip Nechvátal, asistoval #22 Filip Kolář (15:5)
59:41 Nechvátal trefuje levý horní růžek svatyně Jakuba Hrdličky.
59:22 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 15:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #50 Adam Borovička, asistoval #25 Jakub Šmíd (15:4)
58:25 Vyloučen hráč #90 Tomáš Martinásek družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:22 Zlesák dnes hraje životní utkání.
55:54 GÓL Snipers Třebíč! 14:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #14 Tobiáš Stránský, asistoval #73 Adam Svoboda (14:4)
55:21 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 14:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #25 Jakub Šmíd, asistoval #61 Vojtěch Šmíd (14:3)
55:21 Ani vyloučení Zlesáka nezastavilo domácí od toho, aby přidali další gól.
54:42 Vyloučen hráč #33 Dominik Zlesák družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání
53:11 GÓL Snipers Třebíč! 13:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #19 Lukáš Štveráček, asistoval #73 Adam Svoboda (13:3)
52:39 Holub vyzkoušel jedovku při vlastním oslabení, ale Veselý ho vyčapal.
51:43 Vyloučen hráč #60 Daniel Viščák družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání
51:43 Viščák ztratil balónek a při snaze získat ho zpět si počítal nedovoloneně.
51:26 Hrdlička tasí skvělý zákrok.
50:26 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 13:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #90 Tomáš Martinásek (13:2)
50:26 Střídání brankáře. Nový brankář #39 Jakub Hrdlička družstva FbK Orlicko-Třebovsko
49:49 Chyba v komunikaci při volném úderu mezi Hlaváčkem a Broulíkem končí odevzdáním míčku soupeři.
42:18 GÓL Snipers Třebíč! 12:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #14 Tobiáš Stránský, asistoval #5 Jan Černý (12:2)
41:52 Vyloučen hráč #22 Filip Kolář družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost
41:52 Vyloučen hráč #21 Štěpán Kapoun družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hrubost
41:22 Vyloučen hráč #19 Lukáš Štveráček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolené vrážení
41:22 Budeme svědky hry čtyři na tři.
41:14 Vyloučen trenér Martin Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko - osobní trest
41:14 Vyloučen hráč #6 Jakub Hlaváček družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nesportovní chování
41:14 Vyloučen hráč #36 Adam Benáček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost
40:00 Střely ve 2. části: 14:8
39:50 Vyloučen hráč #66 Martin Návrat družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:48 Langrův dělobuch bránu netrefil.
38:37 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 12:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #25 Jakub Šmíd, asistoval #72 Matyáš Holub (12:1)
36:34 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 11:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #99 Jonáš Marek (11:1)
36:34 Šmíd vykoupal gólmana a dává už svůj pátý gól v zápase.
34:27 Vyloučen hráč #90 Tomáš Martinásek družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání
32:31 Trestné střílení družstva Snipers Třebíč neproměnil #28 Jaroslav Dlabač.
32:31 Marek se nenechal nachytat a čape tento nájezd.
31:25 Martinásek trefuje břevno.
27:38 GÓL Snipers Třebíč! 10:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #14 Tobiáš Stránský, asistoval #86 Martin Žák (10:1)
27:38 Stránský v přesilovce vymetl šibenici a Marek i přes několik úžasných zákroků dnes čisté konto neudrží.
26:16 Vyloučen hráč #30 Tomáš Langer družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání
26:16 Početní výhoda nyní i pro hostující celek.
25:52 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 10:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #93 Jan Machatý (10:0)
24:12 Trestné střílení družstva FbK Orlicko-Třebovsko neproměnil #59 Lukáš Broulík.
23:27 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 9:0
20:47 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 8:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #25 Jakub Šmíd (8:0)
20:00 Střely v 1. části: 18:10
17:58 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 7:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #7 Petr Minář, asistoval #99 Jonáš Marek (7:0)
17:58 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jakub Veselý družstva Snipers Třebíč
17:41 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 6:0
17:00 Domácí za vítězstvím žene neskutečná podpora mladších a starších žáků, kteří zde vytvořili peklo na zemi.
15:22 Marek zkušeně lapí samostatný únik hostí.
14:56 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 5:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #30 Tomáš Langer, asistoval #21 Štěpán Kapoun (5:0)
14:42 Holubova střela zblokována.
08:57 Zlesák s Viščákem v akci dva na nikoho, ale gól nedávájí.
08:27 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 4:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #50 Adam Borovička, asistoval #30 Tomáš Langer (4:0)
08:27 Langer načasovanou přihrávkou našel Borovičku, který zakončil dvacet nad let a zvyšuje na rozdíl čtyř branek.
07:59 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:0
07:59 Tiki taka domácích končí gólem.
07:34 Domácí mají k dispozici početní výhodu.
05:36 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #90 Tomáš Martinásek, asistoval #61 Vojtěch Šmíd (2:0)
03:25 Gólový účet dnešního zápasu otevírají domácí.
03:24 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #90 Tomáš Martinásek, asistoval #25 Jakub Šmíd (1:0)
00:30 Hra je už od začátku ve velkém tempu.
00:01 Dámy a pánové, vítame Vás u posledního zápasu této sezóny. Proti sobě nastoupí celky ze spodní části tabulky a se stejným počtem bodů (16).