5:3
    Hynek JIRKŮ
    (Kůs)

Andone SK Jihlava - FbK Orlicko-Třebovsko 5:3
branky: 22. Matěj Voslář, 25. Hynek Jirků, 35. Hynek Jirků, 38. Kryštof Kůs, 60. Hynek Jirků - 24. Tadeáš Vaněk, 25. Jakub Šmíd, 59. Matyáš Holub; rozhodčí: Filip Novák - Petr Stejskal; vyloučení: 5 + Josef Pojer OS:2; využití: 1:1; diváků: 62; zásahy brankářů: David Navrkal 22 - Jonáš Marek 11, Jan Štěpánek 12; po třetinách: 0:0, 4:2, 1:1
60:00 Komentář domácích Komenda Roman (Trenér): Začátek zápasu byl hodně divoký a je dobře, že jsme se s tím dokázali vyrovnat a dotáhnout zápas do vítězného konce. Díky hráčům a soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Šmíd Martin (Trenér): Ujistil jsem se, že postavení v tabulce neodpovídá realitě. Hráli jsme výtečně a odjíždíme se vztyčenou hlavou. Za rok si to vybojujeme zpět a vrátíme se silnější.
60:00 Střely ve 3. části: 9:11
59:22 GÓL Andone SK Jihlava! 5:3
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #6 Hynek Jirků, asistoval #94 Kryštof Kůs (5:3)
58:51 Hosté využívají přerušení a jdou do hry bez gólmana
58:40 Domácí s rozehrávkou nechvátají a snažíse hru uklidnit
58:02 Timeout Andone SK Jihlava
58:02 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 4:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #72 Matyáš Holub, asistoval #30 Tomáš Langer (4:3)
58:02 Hosté snižují a máme tu dramake konci zápasu
57:49 Hosté zatím kombinují adomácí zachraňují nepřesné přihrávky
57:23 Domácí hrají další oslabení
56:56 Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
56:56 Vyloučen hráč #74 Josef Pojer družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za nesportovní chování
46:08 Domácí se snaží v klidu rozehrát a nikam nespěchájí
44:41 Pochybě Pojera se hoszé po delší době dosatli k zakončení.
38:38 Pojer se zvedá a hostující hráč se zpětně vyloučen za sekání
38:31 Vyloučen hráč #61 Vojtěch Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání
38:31 Po ostrém souboji Pojer zůstavá ležet
37:44 I hosté teďprověřují střelami domácího Navrkala. Ten zatím odolává a vše chytá
37:40 Další povedená akce domácích a máme tu dvoubrankový náskok
37:21 GÓL Andone SK Jihlava! 4:2
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #94 Kryštof Kůs, asistoval #3 Matěj Voslář (4:2)
34:15 GÓL Andone SK Jihlava! 3:2
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #6 Hynek Jirků, asistoval #88 Jan Beránek (3:2)
34:15 Domácí tým rychle využil početní přesilu a jde opět do vedení
34:08 I domácí celek si dnes vyzkouší přesilovou hru
33:45 Vyloučen hráč #66 Martin Návrat družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hrubost
32:41 Krásně schovaná střela domácích prověřila připravenost střídajícího gólmana
31:01 Pojer dnes soupeře v osobních soubojích nikoho nešetří
30:20 Střídání brankáře. Nový brankář #42 Jan Štěpánek družstva FbK Orlicko-Třebovsko
29:41 Hosté po rychlé kombinaci zakončují vysoko nad
27:11 Po chybě Beránka J. se hosté dostali do velmi dobré šance, kterou likviduje Navrkal
26:30 Kůs byl úplně osamocen na středu hřiště, alejeho pokushostující gólman vyráží
25:40 Navrkal si připisuje velmi důležitý zákrok
24:35 GÓL Andone SK Jihlava! 2:2
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #6 Hynek Jirků, asistoval #3 Matěj Voslář (2:2)
24:35 Po vybojování balónku Jirků H. trefuje míček ze vzduchu a srovnává skóre utkání
24:11 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #25 Jakub Šmíd bez asistence (1:2)
24:07 Krásnou střelu od Beránka M. vyráží hostující gólman
23:26 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #29 Tadeáš Vaněk, asistoval #21 Štěpán Kapoun (1:1)
23:26 Domácím dlouho vedení nevydrželo a máme tu rychlé srovnání skóre
23:06 Situace 2 na 1 z pohledu domácích končí zakončením Dibelky těsně vedle brány
22:30 Vypadá to že i druhá třetina bude ve velmi vysokém tempu a oba týmy do tohoto zápasu dávají maximum
21:02 GÓL Andone SK Jihlava! 1:0
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #3 Matěj Voslář, asistoval #94 Kryštof Kůs (1:0)
21:02 Domácí po vvýborně ubráněné přesilovce otevírají skóre dnešního zápasu!!
20:19 Domácí zatím úspěšně blokující všechny pokusy
20:01 Začínáme druhou třetinu a pokračuje přesilovka hostujícího celku
20:00 Střely v 1. části: 8:6
19:59 Beránek J. blokuje poslední střelu hostujících v této třetině
19:00 Vyloučen hráč #74 Josef Pojer družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:00 A máme tu další přesilovku hostujícího týmu 5 na 3
18:43 Vyloučen hráč #45 Michal Beránek družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:00 Hosté se nyní snaží o rychlý a postupný útok
16:31 Jirků opět střílí a opět vysoko nad
16:16 Hosté mají možnost rozehrávky z dobré vzdálenosti
14:55 Střelu od Pojera hostující gólman s přehledem chytá do jedné ruky
14:05 Hosté po rychlé rozehrávce střílí z dálky. Opět pouze vedle brány
13:28 Jirků našel volného Kůse, ale tomu se nepodařilo vystřelit z první. Hostující gólman se stihl přesunout a střelu domách chytá
12:07 Dnešní utkání je od samého začátku ve vysokém a vyostřeném tempu
10:54 Dibelks dnesmá střeleckou, ale musí poladit míření jelikož všechny střely létají daleko od brány
08:40 Střela z dálky nadělala domácímu brankáři menší starosti
08:05 Domácí zatímmají více ze hry. Hostujícímu celku se nedaří si vytvořit větší akci.
06:48 Domácí ostřelují bránu hostujícího týmu. Poslední pokusy však létají vysoko nad
05:01 Domácí výborně zvládli oslabení 5 na 3 a hostující tým si vytvořil pouze jednu větší šanci
04:34 Domácím se oslabení daří a dostali se i do pěkných šancí.
03:12 Hostující celek má dlouhou výhodu přesilovky 5 na 3.Hned v úvodních vteřinách trefují břevno
03:04 Vyloučen hráč #7 Patrik Bratršovský družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení
02:34 Vyloučen hráč #36 Tomáš Dibelka družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za hra rukou
02:34 Po krásném prokličkování obranou se Dibelka dostal ke střele a hned poté byl vyloučen na 2 minuty
01:16 Jirků H. se krásněuvolnil do středu hřiště a střílí. Jeho pokus však hostující gólman zneškodnil bez větších problémů
00:27 Domáci se snaží postupně a v klidu rozehrát
00:01 Úvodní bulypro hostující celek.