• 60 59:58
    2
    Jakub VÍT

FTC Vysoké Mýto - FbC Hradec Králové B 1:2
branky: 45. Marek Cifra - 10. Jakub Prášek, 24. Adam Hušek; rozhodčí: Filip Neumann - Jitka Romančáková; vyloučení: 1:5 + Michal Rolín OS; využití: 0:1; diváků: 160; zásahy brankářů: Tomáš Olejár 23 - Ondřej Bárta 29; po třetinách: 0:1, 0:1, 1:0
60:00 Komentář hostů: Veděli jsme, že nás čeká dnes těžký soupeř. Utkání bylo vyrovnané, byla to bitva. Měli jsme asi více štěstí a náš gólman to zavřel. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Komentář domácích Dejdar Aleš (Vedoucí): Očekávali jsme velmi těžké utkání a to se potvrdilo. Hradec přijel vyzbrojen a bylo to opravdu znát. Hrál se výborný florbal a zvítězil šťastnější tým. Na jeden gol se vyhrává těžko. Výborná prověrka před blízkým startem Play Up. nDěkujeme soupeři za fér utkání
60:00 Střely ve 3. části: 10:3
59:58 Vyloučen hráč #15 Jakub Vít družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za nesportovní chování
58:12 Ano je to tady, FTC je v 6.
58:05 Poslední dvě minuty má FTC na to tento zápas ještě zdramatizovat, uvidíme jestli se pokusí o hru bez golmana.
58:04 Timeout FTC Vysoké Mýto
56:14 A za Olejárem zvoní tyč, hra je teď nahoru dolů, jedna šance za druhou, tomuto zápasu opravdu kralují golmani.
53:30 Na lavičce FTC panuje lehčí frustrace, domácí hráči nejsou zvyklý na neproduktivitu.
53:00 Hra se začíná přiostřovat, Mýto cítí šanci ale Hradec jim zadarmo nic nedá.
52:00 Hradecká lavička si dožaduje dvouminutového vyloučení, rozhodčí však zůstávají klidní.
50:30 Bohužel, Mýto prostě nemá štěstí. Dneska jim to nelepí tak jak by si představovali.
48:27 Mýto dostává další šanci na dorovnání skóre.
48:26 Vyloučen hráč #67 Lukáš Kašpar družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
44:33 Tak toto byla nejhezčí branka jeho sezóny, vymetl pravý horní roh takovým způsobem že uklízečka nemá nic na práci.
44:32 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #7 Marek Cifra, asistoval #8 Tomáš Belej (1:2)
44:32 Zatím všichni hráči Mýta si na Bártovi vylámali zuby, až na Cifruuuu!!!!!
41:22 Ani tato přesilovka nepřínesla ovoce. Mýto se v koncovce velice trápí, už je to dlouho co by jsme tady v této hale viděli po dvou třetinách bezbrankové skóre na domácí straně.
40:17 Hned nebezpečná střela Nováka, Bárta však pokračuje ve své krasojízdě a zabránil tak gólu.
40:01 A poslední buly pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 14:11
39:40 Už třetí přesilová hra Mýta, opravdu by jim pomohlo kdyby se alespoň v jedné prosadili,
39:27 Vyloučen hráč #93 David Stružinský družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za zvedání florbalky
36:20 FTC teď bylo nejblíže gólu za celý zápas, Rašek překonal Bártu, v cestě mu ale stála Tyč!
33:29 Koubek šel v oslabení sám na Olejára, přes dobrý freestyle Koubka, Olejár vytáhl neskutečný zákrok a zabránil tak jasnému gólu. Sám Koubek se tomu smál že nemohl uvěřit tomu co se právě stalo a ukázal Olejárovi palec nahoru.
32:44 Jen jedna přesilovka skončila začíná druhá, Mýto si vynutilo svým tlakem faul.
32:43 Vyloučen hráč #47 Adam Hušek družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za hrubost
32:20 Mýto se do gólové šance nedostala, Bárta to měl bez práce.
30:11 I Mýto dostává svou možnost přesilové hry, mohli by se tím dostat do hry.
30:10 Vyloučen hráč #15 Jakub Vít družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání
29:24 Rašek teď v dobré šanci, vystřelil z otočky ale opět Bárta vyrazil mimo tři tyče.
27:38 I Kadavý se pokusil překonat Bártu, ten však zatím říká všemu NE.
26:21 Ftc se zdá být trochu bezradné, Hradec má výborně pokryté hráče a často útočná akce skončí dřív než začne.
24:00 Koubek - Hušek tato dvojice skvěle rozhýbala obranou čtveřici a prudkou střelou po zemi využívají tuto přesilovou hru.
23:59 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #47 Adam Hušek, asistoval #33 Milan Koubek (0:2)
23:13 Novák se dostal v oslabení do šance, i tu ale Bárta vykryl.
22:52 Máme tu první přesilovou hru, Hradec může navýšit svůj náskok.
22:44 Vyloučen hráč #4 Martin Fuňk družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
20:33 Další skvělý zákrok Olejára, a hned po něm i Bárty. Dnes to bude zápas golmanů.
20:01 Toto buly pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 6:11
17:37 Zatím můžeme vidět spustu střeleckých pokusů Mýta, bohužel ani jedna se zatím neujala.
13:13 Koubek vyslal další štiplavou střelu na Olejára, ten ji zvládl vyrazit před sebe a Slabý ho následně odkopl mimo hřiště.
09:36 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #70 Jakub Prášek, asistoval #1 Ondřej Bárta (0:1)
09:34 Skvělý výhoz Bárty, využil vytažené obrany Mýta a vyslal do předu Práška který si s tím poradil a dostává hosty do vedení.
06:44 Pokus Beleje opět skvěle kryje Bárta, zdá se být velice sebejistý.
04:20 Pokorný se pokusil o střelu, ta mu ale sjela a letěla do rohu.
04:03 Bárta už má za sebou několik velice jistých zákroků, zatímco Olejár si na míček ještě nešáhl.
03:00 Hra je nahoru dolů, oba týmy chtějí vstřelit tu úvodní branku.
01:30 Nebezpečná standardní situace pro Hradec, skvělý blok od Slebého umožnil Špačkovi jít do útoku.
00:55 Střela Koubka letěla mimo tři tyče.
00:30 Hradec na své obranné polovině pomalu zakládá první útok.
00:01 První úvodní buly pro hosty.