15:4
    David PÍŠE
    (Freiberg)

FBC LETOHRAD - Orel Orlice - FBŠ Všestary 15:4
branky: 2. Jan Skalický, 10. Maxim Kubelka, 18. Martin Novák, 24. Maxim Kubelka, 30. Jakub Kalous, 34. Michal Kuklík, 38. Jan Skalický, 38. Michal Kuklík, 40. Petr Doleček, 43. Maxim Kubelka, 45. Jan Skalický, 48. Jan Skalický, 48. Jakub Jirásek, 50. Maxim Kubelka, 51. Jan Skalický - 4. Jan Světlík, 27. Vojtěch Bureš, 53. Vojtěch Bureš, 60. David Píše; rozhodčí: Vladimír Lešák - Lucie Adamová; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; diváků: 32; zásahy brankářů: David Richter 33 - Daniel Paar 5, Vojtěch Kuča 9; po třetinách: 3:1, 6:1, 6:2
60:00 Komentář domácích Adamec Petr (Trenér): Dnes to byl souboj o play up a očekávali jsme nervozní a vyrovnané utkání. Soupeř dnes neměl příliš svůj den a když se nám podařilo odskočit o pár branek, tak se jejich hra začala v defenzívě sypat. K utkání jsme přistoupili zodpovědně a nebezpečnou ofenzívu soupeře jsme eliminovali. Děkujeme soupeři za fér utkání a přejeme štěstí do dalších zápasů.
60:00 Komentář hostů Freiberg Jan (Vedoucí): Dnes to nebyl náš den, nic víc k tomu psát nebudu. Za týden pokračujeme doma. Díky za podporu. Soupeři děkuji za fér utkání. Zdary zdary Všestary.
60:00 Střely ve 3. části: 10:18
59:10 GÓL FBŠ Všestary! 15:4
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #30 David Píše, asistoval #17 Jan Freiberg (15:4)
52:17 GÓL FBŠ Všestary! 15:3
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #26 Vojtěch Bureš, asistoval #90 Jan Světlík (15:3)
50:18 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 15:2
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický bez asistence (15:2)
49:52 Vyloučen hráč #65 David Slouka družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za zvedání florbalky
49:04 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 14:2
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #8 Jan Skalický (14:2)
49:04 Střídání brankáře. Nový brankář #27 Vojtěch Kuča družstva FBŠ Všestary
47:55 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 13:2
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #11 Jakub Jirásek, asistoval #38 Tomáš Faltus (13:2)
47:27 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 12:2
45:14 Vyloučen hráč #67 Jakub Moravec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za zvedání florbalky
44:58 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 11:2
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický, asistoval #29 Maxim Kubelka (11:2)
42:54 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 10:2
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #13 Martin Novák (10:2)
40:00 Střely ve 2. části: 11:13
39:50 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 9:2
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #46 Petr Doleček, asistoval #11 Jakub Jirásek (9:2)
39:11 Martin Novák trefuje břevno
37:53 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 8:2
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #17 Michal Kuklík, asistoval #46 Petr Doleček (8:2)
37:26 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 7:2
35:21 Vyloučen hráč #4 Marek Stuchlík družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hrubost
33:54 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 6:2
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #17 Michal Kuklík, asistoval #28 Jiří Doleček (6:2)
32:03 Vyloučen hráč #81 Jan Lankaš družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za špatné střídání
29:56 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 5:2
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #7 Jakub Kalous, asistoval #8 Jan Skalický (5:2)
27:46 Vyloučen hráč #67 Jakub Moravec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání
26:47 GÓL FBŠ Všestary! 4:2
23:54 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 4:1
23:20 Letohrad je převážně v útoku, ale netrefují šance
20:00 Střely v 1. části: 8:6
17:45 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 3:1
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #13 Martin Novák, asistoval #4 Adam Šubert (3:1)
14:23 Vyloučen hráč #38 Tomáš Faltus družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za špatné střídání
09:17 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 2:1
04:53 Vyloučen hráč #29 Maxim Kubelka družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za zvedání florbalky
04:50 Všestary drží Letohrad na jejich půlce a vytvářejí na ně obrovský tlak
03:59 GÓL FBŠ Všestary! 1:1
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #90 Jan Světlík, asistoval #26 Vojtěch Bureš (1:1)
01:10 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 1:0
00:01 Vítáme vás u dnešního zápasu FBC LETOHRAD Orel Orlice vs FBŠ Všestary