(Souček)
  • 59 58:38
    2

FbK Orlicko-Třebovsko - FbC Hradec Králové B 8:9
branky: 1. Vojtěch Šmíd, 9. Jakub Šmíd, 21. Jan Machatý, 38. Patrik Jurco, 42. Vojtěch Šmíd, 47. Adam Borovička, 52. Tomáš Langer, 53. Vojtěch Šmíd - 2. David Krása, 4. Ondřej Šimerda, 9. Petr Szturc, 26. Michael Souček, 29. Lukáš Kašpar, 32. Lukáš Kašpar, 34. Jakub Wolf, 57. Ondřej Kroutil, 59. Lukáš Kašpar; rozhodčí: Martin Řehák - Miroslav Vejvoda; vyloučení: 2:4; využití: 2:1; zásahy brankářů: Jan Štěpánek 27 - David Šimeček 47; po třetinách: 2:3, 2:4, 4:2
60:00 Komentář domácích Šmíd Martin (Trenér): Děkujeme divákům za podporu. Bojovali jsme, ale opět těsné utkání pro soupeře.
60:00 Komentář hostů Kremeník Roman (Trenér): Dobře rozehraný zápas jsme si zbytečně zkomplikovali. Při vedení 7:3 jsme se přizpůsobili hře soupeře a začali lítat nahoru dolů a soupeř nás trestal. Po obratu skóre jsme ukázali morální sílu týmu a vzali si vedení na naši stranu a došli pro velmi cenné tři body, Děkujeme soupeři za utkání a našim fanouškům.
60:00 Střely ve 3. části: 23:13
58:38 Vyloučen hráč #67 Lukáš Kašpar družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za hrubost
58:14 GÓL FbC Hradec Králové B! 8:9
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #67 Lukáš Kašpar, asistoval #99 Michael Souček (8:9)
56:55 GÓL FbC Hradec Králové B! 8:8
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #34 Ondřej Kroutil, asistoval #67 Lukáš Kašpar (8:8)
56:55 Po šťastném odrazu se zpoza branky prosazuje Kroutil a opět máme srovnáno
55:40 Vyloučen hráč #72 Matyáš Holub družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
55:04 Minář dostal ránu do velmi nepříjemného místa, doufejme že to čas spraví.
52:14 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 8:7
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #28 Patrik Jurco (8:7)
52:14 Jurco na nic nečekal, rychle rozehrál na Šmída který dostává OT do vedení
51:56 I přes všechna přerušení mají stále víc ze hrz domácí
51:19 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 7:7
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #30 Tomáš Langer, asistoval #61 Vojtěch Šmíd (7:7)
51:19 A je srovnáno, Hra občas připomíná souboj v oktagonu...
50:08 Vyloučen hráč #86 Patrik Strejcius družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za hrubost
50:08 Šarvátka před bránou hostů znamená 2 minuty pro Strejciuse
50:08 A sud bouchl...
47:43 Hostující Kroutil dostal v rohu hřiště trochu naloženo, ale bude v pořádku. Hosté žádají menší trest, marně.
46:43 Timeout FbC Hradec Králové B
46:43 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 6:7
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #50 Adam Borovička, asistoval #30 Tomáš Langer (6:7)
45:26 Je to tu jako sud s prachem, otázka zda vybuchne?
43:24 Teď mají domácí více ze hry a dostávají se do šancí, projeví se to na skóre?
41:08 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 5:7
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #93 Jan Machatý (5:7)
41:08 Šmíd trefuje po krosové přihrávce Machatého a upravuje na 5:7
40:00 Úvodní buly pro hosty
40:00 Střely ve 2. části: 15:8
39:48 Hra se velmi přiostřila, vidíme souboje na hraně pravidel
37:50 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 4:7
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #28 Patrik Jurco, asistoval #61 Vojtěch Šmíd (4:7)
37:50 Jurco využívá přesilovou hru po pohledné kombinaci,
37:27 Vyloučen hráč #5 Ondřej Šimerda družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání
33:47 Vyloučen hráč #28 Patrik Jurco družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání
33:16 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:7
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #89 Jakub Wolf, asistoval #36 Tomáš Pácal (3:7)
33:16 Wolf s přispěním boty domácího obránce trefuje k tyči a skóre je 3:7
31:26 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:6
31:26 Další chyba domácí obrany znamená vedení hostů 3:6
28:16 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:5
28:16 Hradec se dostává do dvoubrankového vedení po ztrátě domácích u mantinelu
25:12 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:4
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #93 David Stružinský (3:4)
24:54 Jediným rozhodčím na hale s příslušnou licencí byl Vojtěch Typl, který do přerušení utkání fandil v kotli domácích. Tato skutečnost vyvolala negativní ohlasy u týmu hostí.
24:54 Po pauze dochází k potvrzení níže psaného, zápas dopíská rozhodčí z řad fanoušků
24:54 Dochází k improvizované změně na postu rozhodčího, který se zranil, štěstí že v řadách diváků se našel záskok a věříme že dnešní zápas zvládne
24:06 Machatý otřesen po úderu do čelisti, vypadá to že bude v pořádku
23:50 Máme tu drobné šsrvátky mezi hráči obou týmů, zatím bez vyloučení
23:03 Ostrý zákrok domácího Kapouna pterstán pouze volným úderem hostí
21:12 Vyloučen hráč #42 Jan Schejbal družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za hrubost
21:12 První přesilovka pro domácí, po faulu na Mináře si dvě minuty odsedí Schejbal
20:26 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #93 Jan Machatý, asistoval #61 Vojtěch Šmíd (3:3)
20:26 OT po pohledné kombinaci srovnává střelou od pravého mantinelu pod ruku Šimerdy
20:00 Máme za sebou střelecky výživnou první třetinu, po které vedou hosté poměrem 3:2.
20:00 Střely v 1. části: 17:15
19:02 Hra je nyní trochu klidnější, týmy nechtějí udělat žádnou zásadní chybu
14:21 Holub z ostrého úhlu těsně míjí růžek brány
13:03 Šance střídá šanci, zatím bez branek
08:45 GÓL FbC Hradec Králové B! 2:3
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #29 Petr Szturc bez asistence (2:3)
08:45 Szturc po chybě v rozehře upravuje na 3:2
08:27 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #25 Jakub Šmíd, asistoval #28 Patrik Jurco (2:2)
08:27 Jurco vybojoval míček u mantinelu, posunul na Šmída a ten nekompromisně zakončil
07:32 Standartka HK  z předbrankového prostoru končí na domácím bloku
05:45 Borovička teď z těsné blízkosti nevyzrál na Šimerdu
03:37 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #5 Ondřej Šimerda, asistoval #67 Lukáš Kašpar (1:2)
03:37 Šimerda utekl domácí obraně a upravuje na 1:2
02:43 Skvělý zákrok od domácího brankáře znamená nadále vyrovnané skore
01:05 Hosté vrací úder, po nečekaném odrazu o mantinel se prosazuje Krása.
01:04 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #9 David Krása bez asistence (1:1)
00:27 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:0
00:27 Šmíd se prohnal podél levého mantinelu a zakončil pod ruku Šimečka
00:01 Úvodní buly pro hosty
00:00 Vítáme Vás u textového přenosu 20. kola Divize D. V dnešním utkání na sebe narazí týmy ze spodní části tabulky, takže očekáváme tvrdý boj o každý míček. Přejeme příjemné počtení.