• 58 57:30
    5:6
    (Novák)

FbK Orlicko-Třebovsko - FLORBAL LITOMYŠL 5:6
branky: 9. Petr Minář, 11. Vojtěch Šmíd, 15. Jakub Šmíd, 37. Matyáš Holub, 45. Tomáš Martinásek - 14. Tomáš Nykl, 42. Michael Smola, 43. Petr Černý, 44. Tomáš Nykl, 48. Štěpán Švec, 58. Marek Lamplot; rozhodčí: Jan Čečetka - Vladimír Lešák; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 107; zásahy brankářů: Jonáš Marek 35 - Filip Lamař 31; po třetinách: 3:1, 1:0, 1:5
60:00 Komentář domácích Šmíd Martin (Trenér): Do zápasu jsme vstoupili dobře, s velkou chutí na vítězství. Soupeře jsme nepouštěli do žádných velkých akcí. Bohužel z naší strany špatných 5 minut 3. třetiny rozhodlo o utkání. Opět nevyhrál lepší, ale šťastnější. nDěkujeme pořadatelům a skvělým divákům.
60:00 Komentář hostů Háp Michal (Asistent trenéra): Soupeři jsme dnes byli až od třetí třetiny, kdy jsme ukázali naší hru a soupeře položili na lopatky. Děkujeme všem zúčastněným.( hashtag NFL)
60:00 Střely ve 3. části: 13:14
57:30 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 5:6
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #25 Marek Lamplot, asistoval #48 Dominik Novák (5:6)
55:51 Langer přestřeluje, Litomyšl brání. Hra je vyrovnaná a vyhrocená.
53:23 Nonn blokuje střelu Kapouna. OT si zatím nevytvořilo žádné větší šance.
52:00 První přesilová hra OT v dnešním zápase.
51:45 Vyloučen hráč #25 Marek Lamplot družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hra bez florbalky
49:40 Napětí v hale by se dalo krájet.
47:09 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 5:5
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #90 Jan Stuchlík (5:5)
47:09 Švec díky přesné nahrávce Stuchlíka střílí gól takzvaně do prázdné.
44:31 OT na nic nečekalo a jde znovu do vedení
44:26 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 5:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #90 Tomáš Martinásek, asistoval #29 Tadeáš Vaněk (5:4)
43:32 Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
43:32 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:4
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #64 Tomáš Nykl, asistoval #20 Tomáš Boštík (4:4)
43:32 A máme tu rychlé vyrovnání Litomyšle.
42:32 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #87 Petr Černý, asistoval #10 Patrik Petr (4:3)
41:31 Bývalé sokolské duo umí očividně dávat góly za jakýkoli tým.
41:29 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #15 Michael Smola, asistoval #61 Marek Macek (4:2)
41:28 Litomyšl napadá, získává balonek a prosazuje se.
40:00 Střely ve 2. části: 14:14
38:01 Litomyšl se i po gólu domácích nevzdává. Ve hře můžeme vidět více a více osobních soubojů.
36:52 Holub po přesné nahrávce Machatého prostřeluje jak blok hostí tak i jejich brankaře.
36:51 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 4:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #72 Matyáš Holub, asistoval #93 Jan Machatý (4:1)
34:40 Smola úplně mimo bránu, Šmíd V. bere balonek, ale samostatný únik se mu nepodařilo proměnit.
33:34 Vyloučen hráč #33 Dominik Zlesák družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:34 Litomyšl má šanci se prosadil v početní výhodě 5:3.
32:03 Vyloučen hráč #61 Vojtěch Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za držení
31:21 Machatý si prokličkoval 2 hráče, ale balonek blokuje obrana hostí.
29:27 Z vyhrocené situace nakonec na trestné lavici nekončí nikdo.
28:21 Minář to zkoušel backhandem, ale Lamař chytá.
24:37 Kulhavý vyráží svým kolenem balonek a posílá OT na polovinu Litomyšle.
22:54 Marek kouzlí v bráně.
21:17 Vyrovnaná hra pokračuje ve vysokém tempu.
20:00 Střely v 1. části: 9:13
16:21 Borovička ze vzduchu, Lamař zasahuje.
14:18 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #25 Jakub Šmíd, asistoval #61 Vojtěch Šmíd (3:1)
14:18 Já na bráchu-brácha na mě. Rychlá odpověď od bratrů Šmídových.
13:54 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #64 Tomáš Nykl, asistoval #90 Jan Stuchlík (2:1)
13:23 D.Pakosta po ukázkové souhře přestřeluje bránu.
10:16 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #93 Jan Machatý (2:0)
10:15 Jonáš Marek drží svůj tým a Šmíd V. zvyšuje vedení.
08:21 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #7 Petr Minář, asistoval #33 Dominik Zlesák (1:0)
07:35 Litomyšl předvádí hezké kombinace, střely ale pouze do boční sítě nebo bloků.
06:13 Vyloučen hráč #66 Martin Návrat družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hrubost
05:23 Ondráček do bloku, poté OT na balonku.
04:36 Lamař si připisuje svůj první zákrok.
01:56 Litomyšl zatím více na balonku.
00:50 Holub střílí ze standartní situace mimo.
00:01 Vítáme Vás u dnešního zajímavého utkání.