58
  • 58 57:17
    Dobruška

Snipers Třebíč - FBC Dobruška 3:2
branky: 20. Vojtěch Jahoda, 41. Martin Žák, 53. Alexander Svoboda - 1. Aleš Moravec, 18. Jan Čtvrtečka; rozhodčí: Jan Frýdek - Michal Havelka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 103; zásahy brankářů: Jakub Veselý 16 - Tomáš Tuček 18; po třetinách: 1:2, 0:0, 2:0
60:00 Komentář domácích Kolář Filip (Trenér): Dovolím si se podělit o jednu zajímavou statistiku.. Poměr všech střel v dnešním zápase byl 73:43 v náš prospěch. Škoda, že jsme nedokázali přetavit naše šance dřív, ušetřili bychom si opět hromadu nervů. Nicméně, z naší strany velmi dobře odpracovaný zápas, ve kterém jsme byli, kromě krátké pasáže na začátku, ve všech aspektech hry lepší. Velmi chválím tým za předvedený výkon. Taky bych chtěl moc pochválit a poděkovat třebíčskému kotli. Dneska byli kluci opět fantastičtí a velkou měrou přispěli k dnešní výhře. Práce pokračuje. Díky za utkání.
60:00 Komentář hostů Černý Jan (Vedoucí): Skvělý vstup do utkání a první třetina nám vyšla co jsme chtěli dnes hrát, až na jednu situaci, kterou soupeř potrestal a dostal se do hry a během druhé třetiny postupně přebral trochu otěže zápasu. Ve třetí třetině chtěli domácí víc a nám chybělo v závěrečných šancích štěstí abychom vyválčili alespon bod. Děkujeme za zápas a zdravíme vnaše fanoušky u onlinu.
60:00 Střely ve 3. části: 9:5
59:58 Dvě vteřiny do konce a "Šverec" nahulí strop... Lehká výměna názorů končí tento ubojovaný zápas.
59:33 "Beny" mohl dát branku do prázdné, ale netrefil...bekend no.
59:00 Dobruška tlačí, ale je to jalové.
58:20 Domácí v protiútoku. Tuček stihl vystřídat a v pohodě chytá.
58:00 Zatím bez střely na branku.
57:20 Hosté si vzali poradu a hrají power play.
57:17 Timeout FBC Dobruška
57:10 "Beny" znovu před brakou volný, ale míjí.
55:00 Po chvíli bez internetu jsem zpět. Hra je nahoru dolu, ale bez větších šancí.
53:30 Teď se vytáhl domácí brankář, když skokem vyřešil samostatný únik hostů.
52:30 "Štverec" odvedl černou práci za brankou hostů, předloži na brankoviště Sašovi a ten Tučka konečně propálil.
52:26 GÓL Snipers Třebíč! 3:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #46 Alexander Svoboda, asistoval #19 Lukáš Štveráček (3:2)
51:30 Snipeři drží dobré dvě minuty míček, ale šance zatím jen jedna.
49:30 Domácí Maleček teď chytil míček zády, chvili zažongloval, pak konečně spracoval na zem a hraje se dál.
47:10 "Máslo" měl teď dvě solidní šance, ale Tuček dnes nejspíš prohru nedopustí...uvidíme.
46:00 Dnes tu na hale Spartaku Třebíč přihlíží skoro osmdesát diváků. Děkujeme.
45:00 Teď lehký tlak hostí, ale dvě střely si pohlídal junior Veselý.
44:10 Domácí jsou nyní jak polití živou vodou.
41:15 Teď jsem zapomněl v rozpravě s předsedou vypnout hudbu a mezitím "Žakec" překonal z protiútoku Tučka. To byl dnes jeho nejrychlejší běh.
40:53 GÓL Snipers Třebíč! 2:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #42 Matěj Skála (2:2)
40:00 Střely ve 2. části: 5:5
39:15 Početní výhoda domácích tragická. Všechny střely do bloku. O té kvalitě už jsem něco psal...
38:00 Jahoda velice ochotně spadl a domácí mají přesilovku. Zatím jediná střela nepronikla na branku.
36:33 Vyloučen hráč #88 Marek Matějů družstva FBC Dobruška na 2 minuty za bránění ve hře
36:00 Domácí nyní v tlaku. Bohuže kvalita v zakončení bídná. "Beny" by o tom mohl něco povídat.
34:00 Teď unikající Korba podražen, ale sudí z Brna to nechali jen u volného úderu.
33:00 Jahoda v šanci...bekendem do míčku jen tak plácl do středu branky.
31:48 Teď kapitán hostů Oubrecht vlétl do brankáře Veselého, přišlápl mu nohu i ruku, ale mladý "cedník" je ze železa a chytá dál.
30:52 Oba týmy dnes střílejí hlavně do bloku nebo mimo zařízení.
29:30 Další úspěšný blok hostů.
28:40 Faul hostů, standarka, dobrá střela na "teploměr" ale brankář Tuček dnes chytá výborně.
27:10 Hosté nic moc nevymysleli a domácí v šanci. Zatím bez úspěchu.
26:20 Teď kuriozní situace...divák poradil rozhodčímu, kdo má...Černý se přiznal příliš tiše. Domácí na míčku.
26:00 Hosté v početní výhodě utahují šrouby, ale bez šance. Snipers dobře brání.
25:20 Skoro se poprali. Ale reálně šel "bručet" za hit zezadu do mantinelu "Jahůdka".
24:50 Vyloučen hráč #32 Vojtěch Jahoda družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:10 Benáček zase napružený...ha bude bitka.
23:15 Florbalovou kvalitu toto utkání zatím opravdu nemá.
22:00 Docela často hráči padají bez zjevné příčiny...asi klouže povrch.
20:20 Domácí na míčku a dokonce ohrožení branky hostů pumelicí do víka. Brankář pozorný.
20:00 První část moc kvalitního florbalu nepřinesla, co druhá?
20:00 Střely v 1. části: 7:8
19:15 Vojta Jahoda teď rozjel svoje "motory" na plné obrátky, utekl obraně a přes půl hřiště dostal nahrávku od "Másla" před branku tak, že se skoro nemohl mýlit.
19:12 GÓL Snipers Třebíč! 1:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #32 Vojtěch Jahoda, asistoval #22 Lukáš Mátl (1:2)
19:00 Kapitán hostů Oubrecht má pěknou bombu.
18:15 Hra se teď přelévá ze strany na stranu a občas to jiskří.
17:10 A znovu až nepochopitelný nedůraz před domácí brankou a další inkasování.
17:07 GÓL FBC Dobruška! 0:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #15 Jan Čtvrtečka, asistoval #23 Petr Duchek (0:2)
15:00 Harcovník Dobrušky Černý se nedá jen tak lehce odstavit od míčku.
14:13 Hosté se poměrně často uchylují k vrážení na branku.
13:20 Snipers konečně na míčku, ale dlouho jim to nevydrželo.
12:30 Třebíčané se nyní skoro nepotkají s míčkem na holích.
11:00 Hosté lehce povozili domácí na kolotoči, ale hlavu jim moc nezamotali, i když stáli jen v bloku.
10:09 Teď se to pinká jak na tenise.
06:00 Hosté v šancích, pouze střely do bloky.
05:20 Teď se hraje "holomajzna" z obou stran.
04:10 Hráči Dobrušky se nahlas domlouvají, jaký soupeř jim kam příjde. Míček ale nezískali.
03:15 Domácí v tlaku, standardka, střela na branku, dorážka ale jinak nic...
02:00 Teď se domácí v útoku prezentovali pouze náhozem na branku.
00:20 Domácí začínají jako je v téhle sezoně skoro zvykem - nedůraz nedomluva a inkasovaný gól.
00:12 GÓL FBC Dobruška! 0:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #11 Aleš Moravec, asistoval #15 Jan Čtvrtečka (0:1)
00:00 Dobrý den Vážení příznivci florbalu. Dnes se o důležité body o záchránu potkají domácí Snipers v modrých dresech a hosté z Dobrušky v dresech červených. Přeju dobrou zábavu ;-)