60
  • 60 59:41
    Hippos

Hippos Žďár n/S. - FBC LETOHRAD - Orel Orlice 5:4
branky: 27. Pavel Rous, 29. Tomáš Hrubý, 29. Filip Dvořák, 44. Tomáš Hrubý, 50. Matěj Březina - 8. Maxim Kubelka, 18. Maxim Kubelka, 43. Michal Kuklík, 59. Maxim Kubelka; rozhodčí: Jan Koten - Jaroslav Štolc; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Vítek Pospíchal 36 - Ondřej Novotný 27; po třetinách: 0:2, 3:0, 2:2
60:00 Komentář domácích Hrubý Tomáš (Vedoucí): Dneska konečně stěstí na konci i pro nás, ale hodně vyrovnané utkání. Teď jde do tuhého, zbývají 3 zápasy a každý bod se bude hodit. Začátek zapasu klasicky od nás slabší, od druhé třetiny ale hodně zlepšený výkon, hlavně směrem dozádu. Dnes oba debutanti zahráli skvěle, velká pochvala. Musíme navázat na dnešní výkon a příště znovu bodovat. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Adamec Petr (Trenér): Zápas dvou sousedů v tabulce byl nesmírně vyrovnaný a každý byl v určité fázi lepší. Nám se hrubě nepovedla druhá třetina a především dvě minuty, kde jsme dostali tři branky. Soupeře výborně držel brankař a i přes náš závěrečný tlak jsme již nezvládli vyrovnat. Odjíždíme zklamaní, protože za výkon v první a třetí třetině nám nějaký bodík měl dopadnout. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 10:15
59:41 Timeout Hippos Žďár n/S.
59:41 Domácí si berou tajm
58:59 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 5:4
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #15 Vojtěch Marek (5:4)
58:59 Kubelka teď od půlky opět vymetl šibenici po krásné nahrávce
58:20 Poul v divokém souboji o míček na půlce hostí
57:00 Letohrad to teď skouší v šesti
55:59 Pořádatelé teď měli dost problém s usušením hrací plochy po vylití pití jednoho z hráčů
55:00 Divákům se verdikt rozhodčího nelíbil
54:59 Vyloučen hráč #89 Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za bránění ve hře
54:29 Timeout FBC LETOHRAD - Orel Orlice
54:20 Gólman Letohradu krásně zachránil situaci
53:30 Vyhrocená situace před bránou hostí, chvíli hrozila i gólem Hipposu
52:30 Pospíchal už po několikáté chytá střelu hostí
49:08 GÓL Hippos Žďár n/S.! 5:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #68 Matěj Březina, asistoval #14 Jakub Král (5:3)
49:08 Matěj Březina ve svém prvním zápase dává dokonce i gól
48:35 Hosté jsou aktivnější v útoku, zatímco Hippos spíše brání
46:51 Tvrdý zákrok hostí v obranné polovině Hipposu
45:50 Zápas nyní nabírá na tempu
43:15 GÓL Hippos Žďár n/S.! 4:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #15 Tomáš Hrubý, asistoval #45 Michal Hrubý (4:3)
43:15 A znovu Bratři Hrubí a jejich výborná souhra
43:00 Jan Skalický teď po souboji skončil na zemi.
42:00 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 3:3
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #17 Michal Kuklík, asistoval #29 Maxim Kubelka (3:3)
42:00 A ze stejné pozice u brány jako před tím nyní trestá nedůraz domácích v obraně Kuklík
41:00 Výborná šance Letohradu končí venku ze hřiště
40:30 Vyloučen hráč #9 Radim Sobotka družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za blokování florbalky
40:01 Buly pro domácí
40:00 Střely ve 2. části: 11:12
37:50 Hosté nesouhlasí s verdiktem rozhodčího po ostrém zákroku domácích před vlastní bránou
34:30 Hippos nebezpečný před bránou hostů
32:00 Hosté se po studené sprše vzpamatovali a teď hrozí před Pospíchalovou bránou
28:09 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #21 Filip Dvořák, asistoval #12 Roman Kábele (3:2)
28:09 A z buly krásně proměňuje Filip Dvořák
28:02 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:2
28:02 Krásná bratrská souhra Hrubých přinesla zasloužený gól
26:13 GÓL Hippos Žďár n/S.! 1:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #81 Pavel Rous, asistoval #15 Tomáš Hrubý (1:2)
26:13 Tomáš Hrubý krosem krásně našel Rouse který v pohodě zakončuje
23:25 Zblokovaná střela Jakuba Krále
22:00 Dnešnímu utkání přihlíží 75 diváků. Děkujeme!
20:01 Úvodní buly 2. části pro domácí
20:00 Střely v 1. části: 11:13
17:50 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 0:2
17:50 Chyba obou beků zapříčinila to, že Maxim Kubelka měl moc prostoru a tak proměňuje mishigan
16:50 Hippos nechal za bránou volného Faltuse, kterého však vychytal Pospíchal
15:25 A zase Poul s Březinou  který se jen těsně netrefil
13:58 Střela Tomáše Hrubého teď jen těsně míjí vzdálenější tyč.
13:40 Hippos teď hodně tlačí před bránou soupeře
12:39 Úžasná kombinace Březiny a Poula nepřinesla ovoce.
12:00 Tlak Hipposu
09:30 Nebezpečná střela Ondřeje Dvořáka
07:30 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 0:1
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #28 Jiří Doleček (0:1)
07:30 Kubelka z pravé strany vymetl šibenici
06:00 Hra se teď rychle přelévá ze strany na stranu
04:00 Na hřiště se teď poprvé podíval i navrátivší Matěj Březina
02:30 Na obou stranách jsou brankáři zatím stoprocentní
00:00 Zápas začíná úvodním buly ve prospěch hostí.