58
  • 58 57:43
    FbK OT

Hornets Brno ZŠ Horní - FbK Orlicko-Třebovsko 7:6
branky: 3. Vincent Drápal, 8. Kryštof Kopečný, 9. Marek Zapletal, 23. Jiří Žák, 30. Vincent Drápal, 35. Vincent Drápal, 56. Jiří Žák - 15. Vojtěch Šmíd, 26. Vojtěch Šmíd, 33. Štěpán Kapoun, 34. Štěpán Kapoun, 36. Tomáš Langer, 37. Petr Minář; rozhodčí: Martin Kohoutek - Tadeáš Grega; vyloučení: 7:6; využití: 1:4; diváků: 88; zásahy brankářů: Dominik Franc 17 - Jan Štěpánek 18; po třetinách: 3:1, 3:5, 1:0
60:00 Komentář domácích Brückner Pavel (Trenér): První třetina nám vyšla velmi dobře, v další fázi utkání se hra rozkouskovala mnoha vyloučeními, což výrazně napomohlo soupeři, který se vrátil do utkání. V závěrečné třetině sahaly po výhře oba týmy, ale šťastnější jsme byli my. Důležité tři body do tabulky. Děkujeme soupeři, rozhodčím i divákům za utkání!
60:00 Komentář hostů Šmíd Martin (Trenér): Zase nám utekl začátek. Museli jsme dohánět tří brankové manko, což se nám povedlo. Poté se hra vyrovnala a oba týmy se přetahovali o výsledek. Bohužel šťastnějšími byli dnes domácí. Ukázali jsme, že dokážeme hrát florbal s každým týnem tabulky, ale chybí nám trochu štěstíčka. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 5:5
60:00 "JE TO TAM!!!" Tak takhle šťastného France jsem v životě neviděl. Horneti dnes ve velmi napínavém utkání jen o chlup urvali tři body do tabulky. Tímto děkujeme soupeři za utkání a rozhodčím za bravurně zvládnutý zápas. Loučím se s Vámi, zase někdy na Tatranu.
59:38 Růžička vybojoval rozehrávku v útočném rohu.
59:24 Drápal oslavuje zdviženou pěstí svůj vyhozený balon.
58:30 Minuta a půl dělí hornety od tří bodů do tabulky.
57:44 OT to zkouší s šesti hráči v poli!
57:43 Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
57:43 OT si vybírá oddechový čas.
57:05 V. Šmíd se po svém osamoceném pokusu o pres naštvaně vracel na střídačku se slovy "POJĎ MI POMOCT ALE TŘI MINUTY DO KONCE POJĎME HRÁT HOŠI!!!"
56:58 Kapoun nenápadnou střelou z otočky překvapil nitnetušícího France, který jen tak tak vyrazil jeho pokus ramenem.
55:35 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 7:6
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #23 Filip Barus (7:6)
55:35 Barus dostal dlouhou nahrávku po mantinelu a z první poslal na střed na nabíhajícího Žáka. Ten už se z velké blízky nemýlil a posílá hornety 4 minuty a 25 sekund před koncem do jednobrankového vedení. VAMOS!
55:21 Ručka od mantinelu trefil bližší tyč Štěpánkovy brány.
55:00 Zbývá 5 minut do konce zákldaní části a skóre je stále nerozhodné.
54:12 Holub motivuje své spoluhráče slovy "Jedem, jedem hoši bojujeme!" Dnes to má opravdu grády.
52:59 Franc si výkopem připisuje další zákrok, když polapil nahrávku která šla z rohu na střed. I přes 6 inkasovaných gólů dneska podává velmi solidní výkon.
51:54 Kopečný se dostal do úniku, z celkem ostrého úhlu ale nedokázal dobře zakončit.
51:28 Rada zkusil zápěstí od mantinelu, trefil ale pouze házenkářskou bránu, tak třeba příště.
49:55 Ačkoli je hra pořád velmi vyhrocená, ani jeden z týmů už nechce udělat onu osudovou chybu a zápas se tak pomalu, ale jistě zklidňuje.
47:35 V. Horák dostal nabito na střed, jeho prudká rána lízla Francovu ruku a následně narazila na horní tyč. Obrovské štěstí domácích.
46:42 OT v plném počtu.
45:54 Šollar poslal dobrou ránu z první od pravého mantinelu, Štěpánek chytá.
44:42 Vyloučen hráč #20 Pavel Horák družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:42 Horák dohrál Radu u mantinelu a půjde si tak sednout na dvě minuty k nám. Dneska dvojky padají jako jablka ze stromu.
44:31 Sláma, který stále nezasáhl do hry varuje své spoluhráče: "Záda přijdou!" Nevím, jak vaše záda, ale moje obvykle nikam samy nechodí.
44:10 Weinstein z otočky těsně minul Štěpánkovu bránu. Dosty komentuje: "JAAAJ, ŠKODAAAAA"
44:05 Hornets v rozehrávce.
43:37 Vaněk vyslal jedovatou střelu, Franc likviduje.
42:37 Radovi sjela rána od mantinelu.
41:32 Havel si proběhl střed hřiště, střílí ale pouze do bloku.
40:01 Úvodní buly pro OT.
40:00 Poslední třetina již klepe na dveře, Žák s Holubem zaujímají svá místa na trestné lavici a DJ Dosty pouští Zorbu. Jde se na věc.
40:00 Střely ve 2. části: 12:14
40:00 Druhá třetina je pryč. Na jejím konci jsme my u stolku měli příležitost si vyslechnout rozhovor mezi trenérem domácích, jedním z hráčů OT a rozhodčími. Dle trenéra domácích jsou nefér dvojky na obě strany s okolností, že soupeř provokuje. Poté jsme ještě měli možnost slyšet rozhovor mezi oběma rozhodčími, kteří se shodli, že na začátku zápasu měl jeden z OT vyfasovat dvouminutový trest. Nabídne závěrečná hrací část ještě divácky atraktivnější florbal? Mě osobně to totiž dnes vyloženě baví a doufám, že Vás také!
39:58 Vyloučen hráč #72 Matyáš Holub družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hrubost
39:58 Vyloučen hráč #98 Jiří Žák družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hrubost
39:58 Žák kompletuje hattrick vyloučení, protože po střetu s Holubem si oba půjdou sednout na trestnou lavici.
38:50 Oba týmy kompletní.
37:59 Jurco diriguje z trestné lavice své spoluhráče: "Nediv se a hrej!"
36:55 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 6:6
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #7 Petr Minář, asistoval #61 Vojtěch Šmíd (6:6)
36:55 Trvalo to 5 sekund, než se ve hře 4 na 4 prosadil Minář. Šmíd i Kapoun tak mají již po třech kanadských bodech.
36:50 Vyloučen hráč #28 Patrik Jurco družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hrubost
36:50 Vyloučen hráč #89 Michal Rada družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hrubost
36:50 Po střetu Rady s Jurcem si opět jdou oba dva aktéři sednout na trestnou.
35:59 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 6:5
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #30 Tomáš Langer, asistoval #21 Štěpán Kapoun (6:5)
35:39 Vyloučen hráč #98 Jiří Žák družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za zvedání florbalky
35:39 Další dvouminutový zářez. Sednout si půjde zase neposlušný Žák. Při příchodu na trestnou pronesl známou hlášku golfistky, která putuje po internetu "Do p**e v**e!"
34:15 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 6:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #61 Vincent Drápal, asistoval #98 Jiří Žák (6:4)
34:15 Drápal dnes jede jako mašina a kompletuje hattrick! Na střídačku doběhl se slovy "Jedem do p**e borci pojďme to zvednout!!!" Tomu se říká týmový hráč.
33:26 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 5:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #21 Štěpán Kapoun, asistoval #20 Pavel Horák (5:4)
33:26 Také Kapoun si připisuje druhý gól OT. Domácí střídačka je jako opařená párou od hrnce z nedělního oběda, Drápal, dělej s tím něco!
32:52 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 5:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #21 Štěpán Kapoun, asistoval #28 Patrik Jurco (5:3)
32:52 Jurco pálil od mantinelu, z první ze vzduchu míček za Francovi záda dorazil Kapoun. 5:3.
31:29 Vyloučen hráč #64 Kryštof Kopečný družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:29 Úsměv na rtech ale už nemá Kopečný. Po podobném zákroku, jako před chvílí předvedl Růžička, už sudí uvedají ruku.
30:44 Naopak Růžička se zdá být i přes vyhrocenost zápasu v náladě. Na střídačku se vracel s vyloženým úsměvem na rtech, po tom co jednoho z Orlicko - Třebovských sroloval na mantinel. Šprímař nikdy náladu neztratí.
29:16 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 5:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #61 Vincent Drápal, asistoval #27 Matyáš Weinstein (5:2)
29:16 Je tomu tak! Drápal se podruhé v zápase prosazuje příklepem, pár číšel nad zemí na bližší tyč od mantinelu, i sudí toto vyhodnotili jako "krásnej gól", Dosty to nazval moc pěkným gólem.
29:05 Drápal dneska má opravdu bojovnou náladu. "Hoši, v**e, tempíčko, běháme, jedem jedem!"
28:38 Oba týmy jsou kompletní.
26:38 Vyloučen hráč #6 Jakub Hlaváček družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hrubost
26:38 Vyloučen hráč #33 Jan Lacina družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hrubost
26:38 Zápas je ostrý jako ostrý kečup od Heinz, jak Lacina, tak Hlaváček si za svůj vzájemný střet půjdou sednout oba.
25:58 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 4:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #93 Jan Machatý (4:2)
25:58 Šmíd V. si připisuje druhý gól a snižuje na 4:2.
25:28 Vojtěch Šmíd z otočky mimo.
24:37 OT v 5.
24:18 Vyloučen hráč #98 Jiří Žák družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
24:18 OT šlo do úniku a Žák, byť podle nás na stolku vcelku čistě, zastavil hráče s míčkem podle sudích nedovoleně. Zkrácenou početní převahu tedy dostanou hosté.
23:37 Půlka přesilovky už je pryč.
22:37 Vyloučen hráč #6 Jakub Hlaváček družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za špatné střídání
22:37 OT se provinilo špatným střídaním, jejich trenér vypadá jako Vztek z filmu V Hlavě. Drápal hned po verdiktu rozhodčích zakřičel: "Pusť mě tam! Pusť mě tam!" Tomu se říká energie do zápasu.
22:04 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 4:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #61 Vincent Drápal (4:1)
22:04 Žák dostal od beků hostí úplně volný prostor před bránou, tam si vyjel zpoza brány a pověsil to na vzdálenější.
21:24 Růžička na kolenou odehrál míček. Hosté žádají dvouminutový trest, Dosty toto komentuje: "Robine, ty hovado!"
20:30 OT hraje do obrany velmi vysunuté W, 4 hráči na půlce soupeře. To vypovídá o jejich aktivnímu stylu hry.
20:01 Druhá dvacetiminutovka začíná! Úvodní buly opět pro domácí.
20:00 O přestávce jsme na toaletách vyzpovídali Reibla. Sice jsme se dozvěděli, že záchody v chodbě jsou lepší, než ty v šatnách, ke hře nám toho ale bohužel moc neřekl :(. Třeba příště...
20:00 Střely v 1. části: 8:4
20:00 První třetina je za námi. Viděli jsme velmi tvrdou dvacetiminutovku. KapitánI obou družstev ještě něco diskutují s rozhodčími, zbytek týmů už je ale v šatnách. Od druhé třetiny očekáváme ještě tvrdší hru a překvapení bude, zda se OT bude nadále proviňovat hraničními fauly a zda to rozhodčí budou tolerovat. Buďte u toho!
18:34 Fabián nabil Zapletalovi na střed, ten jen těsně minul.
17:54 Orlicko - Třebovští hrají hodně vyhrocený florbal, rozhodčí zatím neschylují k dvouminutovým trestům, ale na jejich výrazech jde poznat, že už to dlouho trvat nebude.
16:58 Orlicko - Třebovští beci kličkují před vlastní bránou. Zdravotnice Dana toto komentuje: "Vlastního si dej."
15:54 "Ty p**o." Komentuje Žák právě uplynulé střídání při příchodu na lavičku.
14:13 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #20 Pavel Horák (3:1)
14:13 Růžičkovo šprímaření se nevyplatilo. Vojtěch Šmíd se z výběhu prosazuje v přesilovce a snižuje na 3:1.
12:34 Vyloučen hráč #19 Robin Růžička družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
12:34 Náš Šprímař Růžička asi chtěl mít čas 12:34 napsaný v zápise. Když už nedal gól, nechal se aspoň vyloučit.
11:26 Útočník hostí vyslal doslova granát od pravého levého mantinelu, která měla namířeno přímo do horního růžku, Franc ale ukázkovým zákrokem chytá.
10:52 A zase jsou tu ty oblíbené středy trenéra domácích. Řekněte mi někdo, děla se na středečním tréninku něco extra?
10:12 Sláma, který zatím jen sedí na lavce, diriguje svého spoluhráče Růžičku: "Je to pomalý Robine, hrozně čitelný!"
09:48 Kopečný dostal nabito na příklep od levého mantinelu, jeho pumelice jen těsně minula Štěpánkovu klec.
09:02 Horneti ve své ledově klidné rozehrávce jako náš vyhlášený chladící sprej.
08:21 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:0
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #13 Marek Zapletal, asistoval #23 Filip Barus (3:0)
08:21 Zapletal z dobré pozice trefuje ukázkových 20 nad led a posílá domácí do tříbrankového vedení.
08:02 Dostyho pravidelná rubrika! Časoměřič Dosty komentuje výroky střídačky hostí: "Už řvou, už jsou v tenzi."
07:07 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:0
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #64 Kryštof Kopečný, asistoval #20 Daniel Havel (2:0)
07:07 Kopečný od mantinelu zvyšuje na 2:0!
06:24 Robin "Šprímař" Růžička přesně podle své přezdívky směšně netrefil nahrávku vzduchem. Robine, Robine...
05:44 Horneti na míčku.
05:24 Jestli jste chtěli vidět zápas nahoru - dolů, máte ho mít! Přesně to je totiž styl Orlicko - Třebovska.
04:25 Žák zahasil skákavý míček na středu.
03:31 Reibl v jednom střídání schytal hned dvě rány od útočníků hostí. Tomu se říká obětaví hráč!
02:04 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:0
02:04 Horneti jdou do vedení! V přesilovce se příklepem se prosadil Drápal.
00:58 Vyloučen hráč #30 Tomáš Langer družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za blokování florbalky
00:58 A máme tu první vyloučení! Zapletal šel do protiútoku, toho zezadu, řekl bych až surově, vzal Langer. Dvě minuty.
00:46 Hned ze startu mají díky presu FBK Horneti velký problém v rozehrávce..Střelu od mantinelu po nahrávce ze středu díky skvělému přesunu pokryl Franc.
00:30 Horneti jdou do své rychlé rozehrávky.
00:02 Zápas začíná! Úvodní buly pro domácí.
00:01 Nástup je za námi. Teď už jen obě družstva provedou pokřiky u svých brán a jde se na věc.
00:00 Je brzké chladné nedělní odpoledne a zde na bohunickém Tatranu se nezadržitelně blíží utkání mezi domácím týmem Hornets Brno a týmem hostí FBK Orlicko - Třebovsko. Očekáváme velmi energický zápas ve vysokém tempu. FBK se aktuálně nachází na předposlední příčce divize D a podle slov z předzápasového interview s brankářem hornetů Pavlem Streitem mají na víc než hraní o záchranu a pro důležité body na konci základní části tak udělají vše možné i nemožné. Celým utkáním Vás bude zde formou online přenosu informovat Ondra Foltýn. Přeji příjemné počtení!