• 65 64:37
    9:10
    (Martínek)

FLORBAL LITOMYŠL - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 9:10p
branky: 3. Tomáš Nykl, 9. Jan Stuchlík, 16. Petr Černý, 21. Michael Smola, 26. Marek Lamplot, 35. Vilém Nonn, 37. Petr Černý, 48. Petr Černý, 50. Štěpán Švec - 1. Michal Veselovský, 21. David Coufal, 24. Michal Veselovský, 30. Jakub Martínek, 32. Josef Žáček, 32. Michal Veselovský, 33. Josef Žáček, 36. Michal Veselovský, 43. Michal Veselovský, 65. Michal Veselovský; rozhodčí: Martin Řehák - Tomáš Marek; vyloučení: 4:9; využití: 4:1; diváků: 141; zásahy brankářů: Jonáš Moravec 16 - Tomáš Hlava 18; po třetinách: 3:1, 4:7, 2:1, 0:1
65:00 Komentář domácích Doubek Tomáš (Trenér): Dneska se holt nadařilo. První polovina zápasu byla ještě v pořádku, ale poté se nám nedařilo. Tomu se říká pech. No nic, jedeme dál. Děkujeme divákům, že přišli. NFL
65:00 Komentář hostů Rauer Luboš (Trenér): Než se pustím do díla božího, tak bych chtěl poděkovat všem přítomným fanouškům, kteří dorazili ve velmi hojném počtu, i přes nepřízeň počasí, a vytvořili skvělou kulisu po celou dobu utkání. Bohužel oba dva týmy dnes měly ztížené podmínky, se kterými si ovšem dokázaly poradit a odehrát velmi kvalitní utkání. Obětavý, zodpovědný a hlavně odevzdaný výkon nám přinesl dva body proti týmu, který zaslouženě patří mezi špičku ligy. Závěrem dodám, že příslušné orgány by se měly zamyslet nad tím, co se na divizních hřištích děje a kdo záměrně zasahuje do jejich průběhů. Neříkám, že jsme svatí, ale zároveň vnímám, že jsme byli poškozeni. Soupeři přejeme hodně štěstí do zbytku sezony a my jdeme sbírat síly na zítřejší špíl! DRACI DO TOHO!
65:00 Střely v prodloužení: 2:3
64:37 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 9:10
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #67 Michal Veselovský, asistoval #6 Jakub Martínek (9:10)
60:20 Začíná prodloužení a hraje se 3 na 3
60:00 Střely ve 3. části: 8:8
59:00 Minuta do konce zápasu
56:07 Vyloučen hráč #98 Matěj Gregor družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
55:11 Hosté v plném počtu
53:11 Vyloučen hráč #76 Jakub Hart družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nedovolené vrážení
52:07 Oba týmy v plném počtu
51:23 Musíme podtrhnout výkony obou týmů, snaží se a je to koukatelné
50:34 Trestné střílení družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons neproměnil #76 Jakub Hart.
50:06 Vyloučen hráč #47 Jan Suchý družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nesportovní chování
50:06 Vyloučen hráč #25 Marek Lamplot družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nesportovní chování
49:45 A je vyrovnáno
49:44 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 9:9
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #30 Vilém Nonn (9:9)
49:22 Timeout FLORBAL LITOMYŠL
47:55 Petr Černý zaznamenává hattrick a je úspěšný jako psi hyenovití (mají vyšší úspěšnost než například lvi, až 70%)
47:54 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 8:9
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #93 Petr Černý, asistoval #7 Michael Smola (8:9)
47:07 Litomyšl má přesilovku 5 na 3
47:01 Smola vystřelil a zazvonilo břevno
46:18 Vyloučen hráč #7 Šimon Ledvinka družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nesportovní chování
42:28 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 7:9
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #67 Michal Veselovský, asistoval #17 Jakub Mareš (7:9)
42:04 Třetí třetina začíná ve velkém tempu
40:01 Buly vyhrál H. Brod
40:00 Střely ve 2. části: 9:9
39:59 Druhá třetina skončila v rohu H. Brodu
39:17 Vyloučen hráč #13 David Coufal družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:17 Hra čtyři na tři, níž to asi nepůjde
38:41 Vyloučen hráč #76 Jakub Hart družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nesportovní chování
38:41 Vyloučen hráč #72 Daniel Ondráček družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nesportovní chování
38:41 Hra čtyři na čtyři
36:08 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 7:8
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #93 Petr Černý, asistoval #20 Tomáš Boštík (7:8)
35:46 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 6:8
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #67 Michal Veselovský, asistoval #47 Jan Suchý (6:8)
35:02 Litomyšl zkusila zahrát vlaček, ale měli krátkou dobu na domluvení, míček zůstal na boční síti
34:18 Vilda Nonn tvrdou střelou vyslal míček ze své čepele, prostě do toho bouchnul a gól
34:17 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 6:7
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #30 Vilém Nonn, asistoval #21 Marek Macek (6:7)
33:28 Vyloučen hráč #77 Adam Veselovský družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
33:28 Litomyšl si zahraje další přesilovku
33:15 Max Holásek na hřišti, přejeme hodně štěstí
32:44 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 5:7
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #97 Josef Žáček, asistoval #7 Šimon Ledvinka (5:7)
31:44 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 5:6
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #67 Michal Veselovský bez asistence (5:6)
31:34 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 5:5
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #97 Josef Žáček, asistoval #63 Ondřej Hart (5:5)
29:14 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 5:4
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #6 Jakub Martínek, asistoval #97 Josef Žáček (5:4)
25:05 Lamplot ze své časté pozice střílí gól. Předtím Nykl zkoušel zoro, ale sklouzlo mu to, avšak furt hrál a vybojoval míček.
25:04 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 5:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #25 Marek Lamplot, asistoval #11 Štěpán Švec (5:3)
23:47 Havlíčkův Brod snižuje na rozdíl jednoho gólu
23:46 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 4:3
22:11 Vyloučen hráč #72 Daniel Ondráček družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:47 Rychlá odpověď od H. Brodu po dobře využité standartce před kasou končí míčkem v litomyšlské brance
20:46 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 4:2
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #13 David Coufal, asistoval #67 Michal Veselovský (4:2)
20:15 Krásná souhra v roli bývalých Pardubičáků končí gólem
20:14 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #7 Michael Smola, asistoval #21 Marek Macek (4:1)
20:00 Střely v 1. části: 8:6
19:22 Tato přesilovka je ve vysokém tempu
18:18 Vyloučen hráč #63 Ondřej Hart družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
18:18 Druhá přesilovka Litomyšle
17:25 Petr Černý nádherně zastihnul nahrávku a poté elegantně nahrál
17:16 ​Tomáš Novák v souboji vyhrál jednoznačně jako gekončík noční (Eublepharis macularius) proti cvrčkovi domácímu (Acheta domestica)
08:42 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #43 Jan Stuchlík, asistoval #7 Michael Smola (2:1)
06:48 Vyloučen hráč #63 Ondřej Hart družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nedovolené vrážení
02:22 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #12 Tomáš Nykl, asistoval #51 Michal Háp (1:1)
02:22 Ze začatku Lumírovi (Tomáš Nykl) ujel míček, avšak se nezalekl a pohotově zakončil polovýběhem
00:21 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 0:1
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #67 Michal Veselovský, asistoval #13 David Coufal (0:1)
00:01 Úvodní buly vyhrála Litomyšl