11:7
    Michal MACHÁLEK
    (Benáček)

FLORBAL LITOMYŠL - Snipers Třebíč 11:7
branky: 8. Michal Háp, 11. Michael Smola, 11. Adam Vajrauch, 11. Jan Kulhavý, 13. Tomáš Nykl, 14. Petr Černý, 25. Marek Lamplot, 30. Jan Kulhavý, 34. Michael Smola, 45. Adam Vajrauch, 57. Ondřej Ryšavý - 12. Matyáš Ruber, 34. Martin Žák, 43. Martin Žák, 49. Martin Žák, 54. Adam Benáček, 58. Adam Benáček, 60. Michal Machálek; rozhodčí: Daniel Jireček - Jitka Romančáková; vyloučení: 1 + Michal Háp 4:0; využití: 0:1; diváků: 127; zásahy brankářů: Filip Lamař 12, Jonáš Moravec 6 - Matěj Buršík 19, Jan Bazala 14; po třetinách: 6:1, 3:1, 2:5
60:00 Komentář domácích Doubek Tomáš (Trenér): V tomto florbalovém zápase jsme od začátku ukázali, že jsme lepším týmem. Úvodní góly naší strany jasně demonstrovaly naši převahu a kvalitu. Bylo to povzbuzující vidět, jak náš tým rychle získal kontrolu nad zápasem a vytvořil si výrazné vedení. I když se později do zápasu dostal druhý tým, naši hráči si dokázali udržet svou výkonnost a kontrolu nad situací. Zvlášť povzbudivé je, že do zápasu dostali příležitost i mladí hráči. Jejich zapojení do hry nejenže přidalo nový rozměr týmové dynamice, ale také ukázalo, že máme perspektivní budoucnost. Gratuluji nám k vítězství a k tomu, jak jsme dokázali efektivně řídit průběh zápasu.I když se později do zápasu dostal druhý tým, naši hráči si dokázali udržet svou výkonnost a kontrolu nad situací. Je skvělé, že jsme byli schopni reagovat na změnu dynamiky hry a potvrdit naši převahu. Vyhrát, i když se druhý tým snažil vrátit do zápasu, je výrazem naší síly a schopnosti držet si vedení. Zvlášť povzbudivé je, že do zápasu dostali příležitost i mladí hráči. Jejich zapojení do hry nejenže přidalo nový rozměr týmové dynamice, ale také ukázalo, že máme perspektivní budoucnost. Gratuluji nám k vítězství a k tomu, jak jsme dokázali efektivně řídit průběh zápasu. Děkuji soupeři za zápas a přeji štastnou cestu domů.n
60:00 Komentář hostů Kolář Filip (Trenér): Zápasu by asi slušel o hodně jiný výsledek. Minimálně v první třetině jsme si vypracovali 2 až 3 golové příležitosti, které mohly utkání dát zcela jiný ráz. Buhužel se nestalo, nicméně se nám podařilo střeleckou smůlu prolomit alespoň v poslední třetině zápasu (teda většině z nás.. Zdenda na tom ještě zapracuje určitě). Věřím, že jdeme správným směrem. Mnoho momentů jsme řešili podle našeho plánu, místy chyběla pouze lepší rozhodnutí nebo jejich realizace. Klukům za zápas moc děkuji, příprava na derby začíná a věřím, že do něj tentokrát vstupujeme v daleko lepší pozici než v září. Děkuji soupeři za utkání a také rozhodčím, kteří byli dneska velmi dobří a rád bych jejich výkon ještě takhle ocenil. Díky a hezký 17. listopad.
60:00 Střely ve 3. části: 16:11
59:53 Machálek Michal natáhl z půlky a trefil se k tyčce
59:52 GÓL Snipers Třebíč! 11:7
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #39 Michal Machálek, asistoval #36 Adam Benáček (11:7)
59:00 Začíná poslední minuta tohoto utkání
58:30 Třebíč hraje bez gólmana, čili hraje v šesti
57:47 GÓL Snipers Třebíč! 11:6
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #36 Adam Benáček, asistoval #86 Martin Žák (11:6)
57:35 Ondra Pakosta vyšťouchl míček a pak druhý Ondra Pakosta (ten starší) střílel, avšak neproměnil
57:23 Michal Háp se statečně vrátil do obrany a zblokoval střelu
56:11 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 11:5
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #6 Ondřej Ryšavý, asistoval #47 Dominik Novák (11:5)
54:59 Max Holásek čistě zastavil výběh od soupeře a vybojoval standartku na půli hřiště
53:26 Timeout Snipers Třebíč
53:26 GÓL Snipers Třebíč! 10:5
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #36 Adam Benáček bez asistence (10:5)
51:34 Třebíč tlačila na Litomyšl, ta však úspěšně přečkala tuhle nelehkou dobu
48:43 Ondra Pakosta přihrál fantasticky backhandem na Macka. Oss
48:05 GÓL Snipers Třebíč! 10:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #36 Adam Benáček (10:4)
47:25 Jan Kulhavý naletěl do dvou soupěřů jako když soupeří kozorozi na strmých svazích, soupeři odletěli
46:59 Ondra Pakosta v obraně hraje neskutečně, Štírek Bulva z něho úplně šílí
46:48 Jonáš Moravec předvedl super zákrok
44:53 Souhra našich dvou mladých pušek končí gólem
44:52 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 10:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #7 Adam Vajrauch, asistoval #77 Max Holásek (10:3)
42:57 GÓL Snipers Třebíč! 9:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #14 Tobiáš Stránský (9:3)
40:02 Litomyšl začíná ve čtyřech
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #50 Jonáš Moravec družstva FLORBAL LITOMYŠL
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #38 Jan Bazala družstva Snipers Třebíč
40:00 Střely ve 2. části: 15:8
39:59 Druhá třetina končí míčkem ve vzduchu (nához Domči Nováka)
39:51 Vyloučen hráč #77 Max Holásek družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
38:59 Utkání se jaksi přitvrzuje
37:54 Ondra Ryšavý zkusil polovýběh nad nožku brankáře, ale chyběly tak 2 centimetry, snad příště
36:35 Ondra Pakosta na hřišti a zblokoval střelu, potom zachytil soupeřovu nahrávku, je to prostě borec. Na lavičku šel jak pán
35:53 Litomyšl je více na míčku a řídí celé utkání
33:48 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 9:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Michael Smola, asistoval #7 Adam Vajrauch (9:2)
33:26 GÓL Snipers Třebíč! 8:2
32:35 Ondra Pakosta se objevil na oslabení a předvádí neskutečné výkony
31:19 Vyloučen hráč #51 Michal Háp družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2+2 minuty za hrubost
29:34 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 8:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #55 Jan Kulhavý, asistoval #43 Jan Stuchlík (8:1)
29:24 Jsem zpátky
27:59 Hlavní zapisovatel a zoolog si musel na chvíli odskočit.
25:24 Lumír (Tomáš Nykl) hledá prostor, aby mu mohli přihrát spoluhráči, nakonec našli a vznikla z toho zajímavá akcička
24:03 Krutopřísná souhra litomyšlských hráčů končí gólem do prázné kasy, kočka myš
24:02 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 7:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #25 Marek Lamplot, asistoval #43 Jan Stuchlík (7:1)
22:51 Vidíme, že se připravuje na plac Onrdra Pakosta, zamávali jsme a gestikulací jsme mu popřali hodně štěstí. Tak snad to nezvoře :)
20:01 Buly vyhrála Třebíč
20:00 Střely v 1. části: 13:6
19:59 Konec třetiny skončil dramatickým backhandem od třebíčského hráče, střela šla ovšem vedle
19:20 Litomyšl parádně brání
17:32 Adam Vajrauch famózně bojuje o míček za soupeřovou brankou
14:12 Háp to trošičku (ale opravdu trochu) pokazil, ale potom se vrátil jako Batman a zamezil soupeři vstřelit gól
13:58 První gól na domácí půdě střílí i další posila Petr Černý, kdy si fikaně počkal jak krokodýl nilský čekající v řece na migrující stáda pakoňů a zeber
13:57 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 6:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #30 Petr Černý, asistoval #88 Ondřej Pakosta (6:1)
12:48 Tady to je jak na střelnici a bohužel nestíhám psát. Potřebuju chvilku času
12:31 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 5:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #12 Tomáš Nykl, asistoval #51 Michal Háp (5:1)
11:58 GÓL Snipers Třebíč! 4:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #97 Matyáš Ruber, asistoval #93 Zdeněk Malich (4:1)
10:56 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #55 Jan Kulhavý, asistoval #47 Dominik Novák (4:0)
10:18 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #7 Adam Vajrauch, asistoval #51 Michal Háp (3:0)
10:10 První gól v Litomyšl v áčku střílí Smola, kdy si vymíchal soupeře a vyslal střelu rychlou jako sokol stěhovavý letící na svoji kořist na zadní tyč
10:09 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Michael Smola, asistoval #72 Daniel Ondráček (2:0)
08:54 Ondra Pakosta (ten mladší - junior) suprově fandí a podporuje z tribuny
07:43 Michal Háp poslal vychytralou střelu k tyčce, tohle je těžké chytat
07:42 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #12 Tomáš Nykl (1:0)
04:28 Dominik Novák bojuje o míček jako varan komodský o svoji kořist
03:51 Dan Ondráček v rožku porazil svého až z toho spadnul. Dan x Sok 1:0
02:24 Marek Macek natáhl na půlce, golman se štěstím vyrazil
00:01 Úvodní buly vyhrála Litomyšl