7:10
    Jiří UNZEITIG
    (Belej)

FTC Vysoké Mýto - Hornets Brno ZŠ Horní  7:10
branky: 6. David Vaňásek, 13. Tomáš Belej, 14. Patrik Rašek, 17. Libor Knypl, 20. Patrik Rašek, 28. Jakub Poláček, 59. Jiří Unzeitig - 12. Jan Lacina, 20. Dominik Sláma, 22. Jiří Žák, 28. Marek Zapletal, 37. Robin Růžička, 40. Marek Zapletal, 46. Marek Zapletal, 46. Jan Lacina, 48. Jiří Hájek, 57. Jan Lacina; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lucie Krýslová; vyloučení: 4:6; využití: 1:0; diváků: 101; zásahy brankářů: Adam Rozlivka 11 - Pavel Streit 24; po třetinách: 5:2, 1:4, 1:4
60:00 Komentář hostů Brückner Pavel (Trenér): No co říct, tohle už jsme tu nejednou zažili. První třetina od nás absolutní tragédie od hlavy, přes ruce až po nohy. Nicméně velký kredit pro tým, jak se dokázal do hry vrátit a v závěru se projevila i touho po výhře! Díky soupeři, rozhodčím i divákům za zajímavé utkání.
60:00 Komentář domácích Dejdar Aleš (Vedoucí): Dnes nešťastné utkání, skvěle rozehráno, ale soupeř ve druhé třetině zařadil vyšší rychlostní stupeň a nám se nedařilo reagovat. Makali jsme, ale nestačilo to... nDěkujeme soupeři za kvalitní match.
60:00 Střely ve 3. části: 8:5
59:40 Novák míjí ze slibné pozice
58:31 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 7:10
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #8 Tomáš Belej (7:10)
58:31 Unzeitig vykřesal naději pro domácí střelou na bližší tyč
56:57 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 6:10
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #33 Jan Lacina bez asistence (6:10)
56:57 Lacina zakončil s poklidem do prázdné branky
56:30 Domácí to zkouší v 6
55:30 Hosté se zvládli ubránit
53:46 Střelu Slabého opět zastavil skvělý brněnský brankář
53:31 Přesilovka po faulu hostujícího Havla, před kterou si domácí trenér vybral oddechový čas
53:30 Timeout FTC Vysoké Mýto
53:30 Vyloučen hráč #20 Daniel Havel družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
53:23 Novák zablokoval rychlý únik Brna
50:52 Hosté v plném počtu
49:24 Novák vedle, Rašek z dorážky nad
48:52 Vyloučen hráč #46 Jiří Hájek družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hrubost
48:52 Hájek dal naději domácím nabídnutou přesilovkou
47:06 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 6:9
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #46 Jiří Hájek, asistoval #20 Daniel Havel (6:9)
47:06 Po rozebrání domácí obrany hosté doskakují již o 3 góly
45:33 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 6:8
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #33 Jan Lacina, asistoval #83 Adam Obertan (6:8)
45:33 Za 10 vteřin Rozlivku znovu překonává Lacina
45:23 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 6:7
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #13 Marek Zapletal, asistoval #19 Robin Růžička (6:7)
39:21 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 6:6
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #13 Marek Zapletal, asistoval #23 Filip Barus (6:6)
39:21 Těsně po skončení oslabení domácích krásnou střelou zápěstím vyrovnává Zapletal
38:32 Obertan měl na hokejce srovnání, ale minul prázdnou branku
37:19 Vyloučen hráč #8 Tomáš Belej družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
36:05 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 6:5
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #19 Robin Růžička, asistoval #13 Marek Zapletal (6:5)
36:05 Růžička střelou pod víko rozvlnil síť za Rozlivkou
35:53 Knypla neskutečně vychytal Streit
35:09 Belejův blok zachránil domácí
33:54 Vyloučen hráč #20 Daniel Havel družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za držení
33:54 Vyloučen hráč #10 Vojtěch Novák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost
33:54 Vyloučení se nám tu jen kupí, resumé je přesilovka 4 na 3 pro Mýto
33:54 Belej vymetl boční síť branky Streita
32:12 Vyloučen hráč #21 Jáchym Navrátil družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za bránění ve hře
32:12 Po faulu na Knypla si přesilvoku zahrají domácí
30:16 Hraje se v plném počtu
28:14 Vyloučen hráč #27 Matyáš Weinstein družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za zdržování hry
28:12 Po zbytečném vyloučení Weinsteina se hraje 4 na 4
27:42 Vyloučen hráč #23 Lukáš Slabý družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za blokování florbalky
27:42 Domácí tým si zahraje oslabení po faulu Slabého
27:32 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 6:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #11 Jakub Poláček, asistoval #5 Pavel Barák (6:4)
27:32 Z ničeho nic po dobrém pressingu Baráka skóruje Poláček
27:08 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 5:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #13 Marek Zapletal, asistoval #20 Daniel Havel (5:4)
27:08 Zapletal střelou o tyč posílá balónek za bezmocného Rozlivku a snižuje na rozdíl jednoho gólu
24:44 Brněnské naznačené střely teď dokonale zmátly domácí obranu, ale ta skutečná střela byla příliš vysoká
24:04 Streit po rychlém přesunu vyčapal Raška
23:42 Trestné střílení družstva FTC Vysoké Mýto neproměnil #23 Lukáš Slabý.
23:42 Streit přečetl najezd domácího Slabého a v klidu si s ním poradil
21:09 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 5:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #21 Jáchym Navrátil (5:3)
21:09 Míček, který propadl za domácí obranu včetně Rozlivky, pohodlně uklízí do prázdné kasy Žák
20:00 Střely v 1. části: 12:9
19:28 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 5:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #84 Dominik Sláma, asistoval #10 Jan Almásy (5:2)
19:28 Sláma vzápětí vyškolil domácí obranu a dává gól do šatny
19:05 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 5:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Patrik Rašek, asistoval #9 František Kadavý (5:1)
19:05 Dominanci domácích v první třetině podtrhuje pátým gólem Mýta Patrik Rašek
16:27 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 4:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #68 Libor Knypl, asistoval #24 Vojtěch Pavlák (4:1)
16:27 Pavlák přihrávkou na přední tyč vyzval Knypla ke gólu a ten ho tam s vypětím všech sil k radosti domácích fanoušků dotlačil
14:27 Vyloučen hráč #33 Jan Ossendorf družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za špatné střídání
14:27 Ossendorf si odsedí trest za školáckou chybu domácích při střídání
13:31 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Patrik Rašek, asistoval #24 Vojtěch Pavlák (3:1)
12:46 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 2:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #8 Tomáš Belej, asistoval #10 Vojtěch Novák (2:1)
12:46 Belej zakončuje do odkryté branky Brna po famózním pasu Nováka
11:57 Komplikace s výpadkem časomíry na dobrých 5 minut přerušily hru, domácí pokračují v přesilovce
11:52 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:1
11:52 Lacina potrestal chybu domácích při jejich početní výhodě po asistenci Obertana a vyrovnává zápas
11:26 Vyloučen hráč #21 Jáchym Navrátil družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za blokování florbalky
11:23 Domácí zachránila tyč a pak skvělý Rozlivkův zákrok
10:22 Rozlivka si připisuje první zákrok, na druhé straně pozorný Streit vyhlavičkoval pokus Mikuleckého
09:26 Pohledná akce Hornetů končí o dobré tři metry vedle domácí branky
07:54 Brněnští se osmělili, ale Rozlivka stále čeká na svůj první zákrok, domácí zatím dobře blokují
06:56 Domácí Rašek prověřil kvalitní střelou Streita v brance Hornetů
05:04 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #79 David Vaňásek, asistoval #15 Patrik Záruba (1:0)
05:04 Skóre zápasu otevírá Vaňásek po asitenci Záruby a využil tak aktivní nástup do Mýta do utkání
04:26 Držení míče zhruba 80:20 pro domácí, hosté hrají velice pasivně
03:49 Novákova zblokovaná střela končí vysoko nad
02:59 Domácí stále tlačí do neprostupné obrany hostí
01:35 Rychlý kontr domácích Rašek uklidil za záda Streita a posíla domácí do dvougólového vedení
00:27 V prvním tlaku domácí hráči, nicméně žádná nebezpečnější akce z něj nevznikla