2

3

4.

FBC Rakovník - Kralupy Wolves ASPV 3:4pn
branky: 17. David Tuma, 28. Tobias Liprt, 34. Jakub Čermák - 4. Mikoláš Hollý, 10. Josef Brtník, 32. Josef Brtník, N Adam Brtník; rozhodčí: Dominik Kouba - Filip Rabiňák; vyloučení: 3 + Matyáš Brodníček OS:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Duy Phát Đào -3 - Tomáš Tesárek ?; po třetinách: 0:2, 1:0, 2:1
4 Nájezd na branku provedl z družstva Kralupy Wolves ASPV hráč #11 Adam Brtník a vstřelil rozhodující gól (3:4).
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Rakovník hráč #24 Štěpán Fukárek , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Kralupy Wolves ASPV hráč #19 Josef Brtník a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Rakovník hráč #31 Tobias Liprt a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Kralupy Wolves ASPV hráč #11 Adam Brtník , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Rakovník hráč #18 David Tuma , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Kralupy Wolves ASPV hráč #18 Maxim Amazouz a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Rakovník hráč #24 Štěpán Fukárek a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Střely ve 3. části: 8:4
36:00 Ukončení 3. části
33:28 GÓL FBC Rakovník! 3:3
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #52 Jakub Čermák bez asistence (3:3)
31:58 GÓL Kralupy Wolves ASPV! 2:3
Branku družstva Kralupy Wolves ASPV vstřelil #19 Josef Brtník bez asistence (2:3)
31:58 Vyloučen hráč #32 Matyáš Brodníček družstva FBC Rakovník na 2 minuty za nesportovní chování
31:58 Vyloučen hráč #32 Matyáš Brodníček družstva FBC Rakovník - osobní trest
31:32 Timeout FBC Rakovník
27:33 GÓL FBC Rakovník! 2:2
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #31 Tobias Liprt, asistoval #52 Jakub Čermák (2:2)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Střely ve 2. části: 7:8
24:00 Ukončení 2. části
16:00 GÓL FBC Rakovník! 1:2
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #18 David Tuma bez asistence (1:2)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Střely v 1. části: 7:5
12:00 Ukončení 1. části
09:19 GÓL Kralupy Wolves ASPV! 0:2
08:29 Vyloučen hráč #88 Vojtěch Pešl družstva Kralupy Wolves ASPV na 2 minuty za špatné střídání
07:04 Vyloučen hráč #24 Štěpán Fukárek družstva FBC Rakovník na 2 minuty za sekání
03:32 GÓL Kralupy Wolves ASPV! 0:1
Branku družstva Kralupy Wolves ASPV vstřelil #15 Mikoláš Hollý, asistoval #18 Maxim Amazouz (0:1)
03:20 Vyloučen hráč #32 Matyáš Brodníček družstva FBC Rakovník na 2 minuty za bránění ve hře