2

3.

série

Panthers Praha B - ACEMA Sparta Praha RED 7:6pn
branky: 14. Martin Sedláček, 20. Martin Sedláček, 22. Martin Sedláček, 26. David Semerád, 34. Martin Sedláček, 35. Josef Polák, N Martin Sedláček - 1. Ali Luthfi, 7. Tobiáš Tůma, 25. Adam Šeminský, 30. Patrik Kaupe, 35. Filip Dalík, 36. Martin Heran; rozhodčí: David Hertz - Kryštof Jech; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; diváků: 6; zásahy brankářů: Šimon Hejčl ?, Bernard Schmidt ?, Bernard Schmidt ? - Patrik Borovec ?; po třetinách: 0:2, 3:0, 3:4
3 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč #79 Martin Sedláček a vstřelil rozhodující gól (7:6).
3 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha RED hráč #17 Patrik Kaupe , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč #3 David Semerád a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha RED hráč #28 Daniel Vlček a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč #24 Josef Polák a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha RED hráč #19 Tobiáš Tůma a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
35:27 Timeout Panthers Praha B
35:27 GÓL ACEMA Sparta Praha RED! 6:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #88 Martin Heran bez asistence (6:6)
34:54 GÓL ACEMA Sparta Praha RED! 6:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #48 Filip Dalík, asistoval #88 Martin Heran (6:5)
34:17 GÓL Panthers Praha B! 6:4
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #24 Josef Polák, asistoval #46 Dominik Flégr (6:4)
33:45 Timeout ACEMA Sparta Praha RED
33:45 GÓL Panthers Praha B! 5:4
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #79 Martin Sedláček, asistoval #46 Dominik Flégr (5:4)
30:06 Vyloučen hráč #17 Patrik Kaupe družstva ACEMA Sparta Praha RED na 2 minuty za sekání
29:34 GÓL ACEMA Sparta Praha RED! 4:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #17 Patrik Kaupe, asistoval #18 Adam Šeminský (4:4)
28:12 Vyloučen hráč #7 Martin Vachuška družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání
25:53 GÓL Panthers Praha B! 4:3
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #3 David Semerád, asistoval #79 Martin Sedláček (4:3)
24:19 GÓL ACEMA Sparta Praha RED! 3:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #18 Adam Šeminský, asistoval #17 Patrik Kaupe (3:3)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
22:41 Vyloučen hráč #56 Sebastián Semerád družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání
21:05 GÓL Panthers Praha B! 3:2
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #79 Martin Sedláček, asistoval #24 Josef Polák (3:2)
19:39 GÓL Panthers Praha B! 2:2
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #79 Martin Sedláček bez asistence (2:2)
19:39 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Bernard Schmidt družstva Panthers Praha B
13:41 GÓL Panthers Praha B! 1:2
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #79 Martin Sedláček, asistoval #3 David Semerád (1:2)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:14 Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha RED neproměnil #88 Martin Heran.
06:37 GÓL ACEMA Sparta Praha RED! 0:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #19 Tobiáš Tůma, asistoval #38 Teodor Zámorský (0:2)
00:38 GÓL ACEMA Sparta Praha RED! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #75 Ali Luthfi, asistoval #38 Teodor Zámorský (0:1)