• 45 44:51
    7:12
    (Kmošková)

TJ Baník Žacléř Ženy - FBK Jičín 7:12
branky: 5. Nicol Trochová, 14. Nicol Trochová, 15. Denisa Jarošová, 18. Denisa Jarošová, 20. Marie Sokolová, 30. Denisa Jarošová, 45. Denisa Jarošová - 6. Dominika Hančová, 7. Natálie Kuželová, 8. Adéla Kmošková, 20. Sabina Hohberg, 24. Adéla Kmošková, 26. Natálie Kuželová, 33. Adéla Kmošková, 36. Eliška Kopánková, 40. Adéla Kmošková, 40. Klára Blažková, 40. Adéla Kmošková, 45. Sabina Hohberg; rozhodčí: Adam Krátký - Martin Halousek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Nela Pejsarová 25 - Tereza Chlumská 18; po třetinách: 3:3, 3:3, 1:6
45:00 Střely ve 3. části: 8:12
44:51 GÓL FBK Jičín! 7:12
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #23 Sabina Hohberg, asistoval #12 Adéla Kmošková (7:12)
44:44 GÓL TJ Baník Žacléř Ženy! 7:11
Branku družstva TJ Baník Žacléř Ženy vstřelil #8 Denisa Jarošová, asistoval #14 Eliška Rychetská (7:11)
39:47 GÓL FBK Jičín! 6:11
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #12 Adéla Kmošková, asistoval #88 Dominika Hančová (6:11)
39:31 GÓL FBK Jičín! 6:10
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #29 Klára Blažková, asistoval #88 Dominika Hančová (6:10)
39:15 Timeout TJ Baník Žacléř Ženy
39:15 GÓL FBK Jičín! 6:9
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #12 Adéla Kmošková, asistoval #6 Natálie Kuželová (6:9)
39:14 Neskutečná střela Kmoškové, brankářka neměla šanci
35:21 GÓL FBK Jičín! 6:8
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #92 Eliška Kopánková, asistoval #24 Šárka Egrtová (6:8)
32:49 GÓL FBK Jičín! 6:7
30:00 Střely ve 2. části: 9:12
32:56 Chlumská si zase příliš vyjela proti střele a Fischerové stačilo pouze udělat kličku
29:54 GÓL TJ Baník Žacléř Ženy! 6:6
Branku družstva TJ Baník Žacléř Ženy vstřelil #8 Denisa Jarošová, asistoval #3 Tereza Fischerová (6:6)
25:36 Vyloučen hráč #14 Eliška Rychetská družstva TJ Baník Žacléř Ženy na 2 minuty za hrubost
25:10 GÓL FBK Jičín! 5:6
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #6 Natálie Kuželová bez asistence (5:6)
23:54 GÓL FBK Jičín! 5:5
19:48 GÓL TJ Baník Žacléř Ženy! 5:4
Branku družstva TJ Baník Žacléř Ženy vstřelil #10 Marie Sokolová, asistoval #3 Tereza Fischerová (5:4)
19:04 GÓL FBK Jičín! 4:4
17:57 GÓL TJ Baník Žacléř Ženy! 4:3
15:00 Střely v 1. části: 8:13
14:39 GÓL TJ Baník Žacléř Ženy! 3:3
Branku družstva TJ Baník Žacléř Ženy vstřelil #8 Denisa Jarošová, asistoval #10 Marie Sokolová (3:3)
14:39 Chlumská předvedla skvělý zákrok, ale bohužel si vyjela příliš mimo malé brankoviště a na dorážku Jarošové už nedošáhla
13:15 GÓL TJ Baník Žacléř Ženy! 2:3
Branku družstva TJ Baník Žacléř Ženy vstřelil #13 Nicol Trochová, asistoval #11 Nela Pejsarová (2:3)
13:14 Trochová vymetla pavučiny v rohu branky Jičína
09:26 Vyloučen hráč #10 Marie Sokolová družstva TJ Baník Žacléř Ženy na 2 minuty za hrubost
07:46 GÓL FBK Jičín! 1:3
06:11 GÓL FBK Jičín! 1:2
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #6 Natálie Kuželová, asistoval #12 Adéla Kmošková (1:2)
05:26 GÓL FBK Jičín! 1:1
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #88 Dominika Hančová, asistoval #12 Adéla Kmošková (1:1)
04:48 GÓL TJ Baník Žacléř Ženy! 1:0