45
  • 45 44:30
    2

TJ Sokol Dvůr Králové nL - FTC Vysoké Mýto 7:3
branky: 8. Denisa Jechová, 9. Veronika Štěpánská, 20. Anna Hejduková, 38. Kateřina Borůvková, 40. Adéla Ludvíková, 41. Veronika Štěpánská, 41. Pavla Mikulková - 28. Denisa Peroutková, 31. Andrea Šedová, 43. Denisa Peroutková; rozhodčí: Tomáš Marek - Jiří Němec; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 28; zásahy brankářů: Alena Vokatá 24 - Nikola Dlouhá 20; po třetinách: 2:0, 1:1, 4:2
45:00 Střely ve 3. části: 10:9
44:45 FTC si ke konci třetiny zahraje přesilovku
44:30 Vyloučen hráč #6 Veronika Štěpánská družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za hrubost
43:25 Dvůr svou střelou orazítkoval tyč
42:30 Peroutková to opět vzala na sebe a skóruje a snižuje na 7:3
42:08 GÓL FTC Vysoké Mýto! 7:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #68 Denisa Peroutková bez asistence (7:3)
41:00 FTC střelou orazítkovalo tyč bohužel bez gólu a Dvůr se tím dostal do přečíslění a skóruje a upravuje stav na 7:2
40:58 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 7:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #21 Pavla Mikulková, asistoval #4 Nikola Míčková (7:2)
40:33 Dvůr opět skóruje a stav je 6:2
40:22 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 6:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #6 Veronika Štěpánská, asistoval #17 Denisa Jechová (6:2)
40:20 FTC si vytváři šance bohužel bez golového přínosu
39:36 Akci 2 na 1 Dvůr využil a stav je 5:2
39:35 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 5:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #88 Adéla Ludvíková, asistoval #21 Pavla Mikulková (5:2)
37:18 Dvůr po své rozehře opět odskakuje na dvou gólový náskok
37:13 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #10 Kateřina Borůvková, asistoval #23 Anežka Kábrtová (4:2)
36:01 Hra se začíná dostávat do obrátek oba týmy chtějí urvat výhru
32:55 Peroutková opět v úniku bohužel nepromněnila a golmanka Dvora výtáhla skvělý zákrok a pořád drží svůj tým ve vedení
30:52 Po kombinaci za brankou hosti Řiháková nahrála Šedové a ta byla v koncovce nekompromisní a snižuje na 3:2
30:50 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #33 Andrea Šedová, asistoval #6 Barbora Řiháková (3:2)
30:00 Střely ve 2. části: 8:8
29:58 Vyloučen hráč #6 Veronika Štěpánská družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
28:00 Peroutková po svých dvou kličkách zavěsila míček do pravé horní šibenice
27:59 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:1
26:02 Adámková šla opět do úniku bohužel svou střelu nepromněnila
25:45 FTC zatím brání tlak Dvora
25:15 Dvůr si zahraje první přesilovku zápasu
24:59 Vyloučen hráč #67 Kateřina Vaňásková družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
24:25 Dvůr zatím úspěšnější v koncovce
24:06 Oba týmy mají velký počet střel a vytvářejí tlak na golmany
19:27 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 3:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #69 Anna Hejduková, asistoval #17 Denisa Jechová (3:0)
19:20 Hra se přelévá ze strany na stranu
16:55 Šedová našla příhrávkou před bránu Vaňáskovou , ale její střelu zlikvidovala golmanka Dvora
07:25 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #17 Denisa Jechová bez asistence (1:0)
06:15 Dlouhá  střely Dvora likviduje s klidem
03:33 Šance na obou stranách zatím bez gólu, ale nebezpečné
00:55 Zatím na míčku aktivnější domácí FTC
00:01 Vítáme vás u 12.utkání domácího FTC proti týmu Sokol Dvůr Králové nL