• 45 44:36
    2
    Jan JIRAN

FbK Orlicko-Třebovsko - TJ Sokol Jaroměř 8:2
branky: 9. Daniel Viščák, 16. Sebastian Filip, 20. Matyáš Kvapil, 25. Daniel Viščák, 35. Adam Borovička, 38. Matyáš Kvapil, 39. David Hladký, 44. Daniel Viščák - 14. Jan Jiran, 23. Adam Klobučar; rozhodčí: Maximilián Mako - Tomáš Jelínek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 213; zásahy brankářů: Štěpán Rozlívka 11 - Vojtěch Fof 39; po třetinách: 1:1, 3:1, 4:0
45:00 Střely ve 3. části: 14:5
44:36 Vyloučen hráč #15 Jan Jiran družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
44:36 OT si v závěru užije ještě jednu přesilovku.
43:24 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 8:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #60 Daniel Viščák, asistoval #28 Matyáš Kvapil (8:2)
43:24 Viščák svojí bombou z půlky kompletuje hattrick.
40:08 Skvělá akce OT zneškodněna Fofem.
38:12 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 7:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #24 David Hladký, asistoval #13 Jáchym Kubíček (7:2)
37:47 Rozlívka předvedl výborný zákrok.
37:28 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 6:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #28 Matyáš Kvapil z trestného střílení (6:2)
35:51 Vyloučen hráč #3 Aleš Kulhavý družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za špatné střídání
35:51 První přesilová hra i pro hostující celek.
34:48 Timeout TJ Sokol Jaroměř
34:48 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 5:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #50 Adam Borovička, asistoval #25 Jakub Šmíd (5:2)
30:00 Střely ve 2. části: 16:1
27:28 Domácí předvádí v přesilové hře jednu dobrou akci za druhou, ale nedaří se jim dostat balónek za záda Fofa.
25:45 Budeme svědky první přesilovky tohoto zápasu.
24:20 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 4:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #60 Daniel Viščák, asistoval #21 Jonáš Ludvíček (4:2)
24:20 Tentokrát se už Viščák nemýlil a přidává svůj druhý gól v zápase.
23:18 Viščák poslal plavající balón, ten ovšem bránu netrefil.
22:42 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #69 Adam Klobučar z trestného střílení (3:2)
20:50 Kubíček předvádí výborný pressing.
19:38 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #28 Matyáš Kvapil, asistoval #36 Sebastian Filip (3:1)
15:54 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #36 Sebastian Filip, asistoval #28 Matyáš Kvapil (2:1)
15:00 Střely v 1. části: 17:7
13:01 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Jan Jiran, asistoval #14 Vojtěch Dostál (1:1)
08:12 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #60 Daniel Viščák, asistoval #36 Sebastian Filip (1:0)
08:12 Viščák poslal věšák pod břevno hostujícího gólmana.
04:49 Sebastian Filip zkoušel michigan, ale tento pokus gólem neskončil.
04:00 Opět tu máme neskutečnou atmosféru.
02:02 Hra je již od začátku ve vysokém tempu.