43
  • 43 42:24
    Jičín

HAGA Pardubice - Finance Novák FBK Jičín 6:7
branky: 13. David Ralaus, 25. Filip Zerzán, 36. Lukáš Laco, 37. Patrik Michal, 40. Daniel Martiník, 40. Lukáš Laco - 7. Matyáš Matušů, 9. Vojtěch Sobotka, 12. Matyáš Matušů, 20. Tomáš Fiedler, 23. Hynek Táborský, 37. Ondřej Hadač, 37. Matyáš Matušů; rozhodčí: Martin Korunka - Marek Řada; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Jiří Nerad 23 - Matěj Slavík 16; po třetinách: 1:3, 1:2, 4:2
45:00 Střely ve 3. části: 10:10
42:24 Timeout Finance Novák FBK Jičín
39:42 GÓL HAGA Pardubice! 6:7
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #80 Lukáš Laco bez asistence (6:7)
39:16 GÓL HAGA Pardubice! 5:7
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #44 Daniel Martiník, asistoval #42 Patrik Belej (5:7)
38:49 Vyloučen hráč #36 Hynek Táborský družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za hrubost
38:49 Údajné rameno na rameno končí nechutným brexitem. Kapitán HAGY končí až na tribunách.
36:56 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 4:7
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #11 Matyáš Matušů, asistoval #25 Ondřej Hadač (4:7)
36:26 GÓL HAGA Pardubice! 4:6
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #51 Patrik Michal, asistoval #42 Patrik Belej (4:6)
36:00 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 3:6
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #25 Ondřej Hadač, asistoval #11 Matyáš Matušů (3:6)
35:09 GÓL HAGA Pardubice! 3:5
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #80 Lukáš Laco, asistoval #17 Štěpán Koblížek (3:5)
30:00 Střely ve 2. části: 8:11
24:52 GÓL HAGA Pardubice! 2:5
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #69 Filip Zerzán, asistoval #51 Patrik Michal (2:5)
24:26 Vyloučen hráč #17 Lukáš Urban družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání
22:23 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:5
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #36 Hynek Táborský, asistoval #11 Matyáš Matušů (1:5)
19:36 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:4
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Fiedler, asistoval #11 Matyáš Matušů (1:4)
19:36 Messi, Messi, Messi, po driblu jako argentýnská hvězda Miami následuje nesobecká náhra a gol. Stav utkání 4:1.
15:00 Střely v 1. části: 4:9
12:57 GÓL HAGA Pardubice! 1:3
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #39 David Ralaus, asistoval #21 David Honzíček (1:3)
11:33 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 0:3
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #11 Matyáš Matušů, asistoval #7 Tomáš Fiedler (0:3)
10:04 1. pořádná šance Pardubic. Bohužel je to homerun až do Pardubického kraje.
08:57 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 0:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #19 Vojtěch Sobotka, asistoval #8 Lukáš Patzelt (0:2)
06:45 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 0:1
06:45 Jičínský útok otevírá skóre střelou mezi nohy. Golman v šoku a Jičínští slaví.