1

0

3.

TJ Sokol Jaroměř - IBK Holice 6:5pn
branky: 13. Erik Mikas, 20. Jiří Hrobský, 28. Richard Kutík, 43. Martin Sofilkanič, 45. Jan Jiran, N Otto Völgyi - 11. Tomáš Říha, 24. Tomáš Říha, 26. Viktor Pražák, 34. Jakub Říha, 45. Vojtěch Maroši; rozhodčí: Ondřej Jiránek - Filip Neumann; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Vojtěch Fof 32 - Filip Procházka 20, Aleš Veselý 7; po třetinách: 1:1, 2:2, 2:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva IBK Holice hráč #66 Viktor Pražák , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Jaroměř hráč #74 Otto Völgyi a vstřelil rozhodující gól (6:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva IBK Holice hráč #38 Radek Nešetřil , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Jaroměř hráč #13 Richard Kutík , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva IBK Holice hráč #41 Tomáš Říha , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Jaroměř hráč #40 Tomáš Karban , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 15:14
44:56 GÓL IBK Holice! 5:5
Branku družstva IBK Holice vstřelil #21 Vojtěch Maroši, asistoval #66 Viktor Pražák (5:5)
44:30 Holice jsou v šesti.
44:12 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Jan Jiran bez asistence (5:4)
43:31 Trestné střílení družstva IBK Holice neproměnil #30 Jakub Říha.
42:40 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Martin Sofilkanič, asistoval #96 Jiří Hrobský (4:4)
40:00 Timeout TJ Sokol Jaroměř
34:48 Vyloučen hráč #41 Tomáš Říha družstva IBK Holice na 2 minuty za sekání
33:52 GÓL IBK Holice! 3:4
Branku družstva IBK Holice vstřelil #30 Jakub Říha, asistoval #34 Jaroslav Tošovský (3:4)
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Aleš Veselý družstva IBK Holice
30:00 Střely ve 2. části: 9:14
29:57 Picek minul přihrávku od prádné brány.
28:18 Vyloučen hráč #38 Radek Nešetřil družstva IBK Holice na 2 minuty za sekání
27:10 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #13 Richard Kutík, asistoval #71 Vojtěch Fof (3:3)
25:37 GÓL IBK Holice! 2:3
Branku družstva IBK Holice vstřelil #66 Viktor Pražák, asistoval #30 Jakub Říha (2:3)
23:19 GÓL IBK Holice! 2:2
Branku družstva IBK Holice vstřelil #41 Tomáš Říha, asistoval #30 Jakub Říha (2:2)
23:02 Vyloučen hráč #96 Jiří Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
22:08 Vyloučen hráč #12 Michal Fliger družstva IBK Holice na 2 minuty za sekání
19:10 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #96 Jiří Hrobský, asistoval #71 Vojtěch Fof (2:1)
15:52 Šmíd rozezněl břevno.
15:00 Střely v 1. části: 8:9
12:24 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #42 Erik Mikas, asistoval #40 Tomáš Karban (1:1)
12:14 Vyloučen hráč #30 Jakub Říha družstva IBK Holice na 2 minuty za sekání
10:51 GÓL IBK Holice! 0:1
Branku družstva IBK Holice vstřelil #41 Tomáš Říha bez asistence (0:1)
10:51 Tomáš Říha otevírá skóre utkání.
06:01 Fof předvádí výtečný zákrok.
04:20 Holice obstřelují bránu soupeře, ale zatím bez úspěchu.