trest do konce utkání
  • 40 39:02
    4

FbK Orlicko-Třebovsko - FbC Hradec Králové B 12:4
branky: 2. Lukáš Broulík, 8. Lukáš Broulík, 11. Daniel Viščák, 20. Adam Borovička, 25. Jakub Šmíd, 26. Jakub Šmíd, 29. Jakub Šmíd, 29. Lukáš Broulík, 31. Matyáš Kvapil, 34. Lukáš Broulík, 35. Adam Borovička, 40. Marek Boušek - 12. Jakub Vašata, 22. Oliver Mikula, 28. Jan Hlávka, 32. Miroslav Nepraš; rozhodčí: Ondřej Jiránek - Filip Neumann; vyloučení: 0:1 + Daniel Kraus TDKU + 4; využití: 2:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Štěpán Rozlívka 14 - Štěpán Včelák 27, Lukáš Volf 12; po třetinách: 3:1, 5:2, 4:1
45:00 Střely ve 3. části: 16:7
43:32 Dobrý pokus Lány skončil pouze vedle Volfovy brány.
42:37 Kubíček si nechtěně udělal výlet na střídačku soupeře.
41:24 Boušek se s balónkem točil tak moc, až mu odskočil od čepele.
39:13 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 12:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #31 Marek Boušek, asistoval #25 Jakub Šmíd (12:4)
39:02 Vyloučen hráč #46 Daniel Kraus družstva FbC Hradec Králové B na 2+2 minuty za nesportovní chování
39:02 Vyloučen hráč #46 Daniel Kraus družstva FbC Hradec Králové B do konce utkání
37:02 Hlaváčkovi nestačí jeho asistence a snaží se urvat i gól.
35:50 Kulhavý si hradeckého útočníka povodil před vlastní střídačkou.
34:56 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 11:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #50 Adam Borovička, asistoval #57 Matěj Lána (11:4)
34:21 Vašatův pokus Rozlívka zlikvidoval.
33:02 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 10:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #59 Lukáš Broulík, asistoval #3 Aleš Kulhavý (10:4)
32:20 OT ubránilo nátlak hostů.
31:21 GÓL FbC Hradec Králové B! 9:4
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #8 Miroslav Nepraš, asistoval #44 Jakub Vašata (9:4)
30:47 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 9:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #28 Matyáš Kvapil, asistoval #66 Štěpán Rozlívka (9:3)
30:47 Kvapil zkušeně zakončil Rozlívkův milimetrový výhoz.
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #3 Lukáš Volf družstva FbC Hradec Králové B
30:00 Střely ve 2. části: 21:6
28:35 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 8:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #59 Lukáš Broulík, asistoval #28 Matyáš Kvapil (8:3)
28:35 Broulík podle vzoru Šmída vstřeluje svůj třetí gól.
28:06 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 7:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #25 Jakub Šmíd, asistoval #6 Jakub Hlaváček (7:3)
28:06 Jakub Šmíd kompletuje hattrick.
27:04 GÓL FbC Hradec Králové B! 6:3
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #77 Jan Hlávka bez asistence (6:3)
26:35 Kvapilova chytrá přihrávka nenašla svůj cíl.
25:41 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 6:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #25 Jakub Šmíd, asistoval #50 Adam Borovička (6:2)
24:20 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 5:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #25 Jakub Šmíd, asistoval #3 Aleš Kulhavý (5:2)
24:20 Šmíd přesně zamířil a dává tak svému týmu výhodu tříbrankového náskoku.
22:45 Kvapilova střela od mantinelu těsně míjí horní tyčku brány hostí.
22:27 Vyloučen hráč #92 Tomáš Karlík družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání
21:36 GÓL FbC Hradec Králové B! 4:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #21 Oliver Mikula, asistoval #77 Jan Hlávka (4:2)
21:36 Hradec velmi prožívá jejich druhý gól v zápase.
20:30 Broulík vycítil šanci na hattrick, ale gólman hostí včas zasáhl.
19:28 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 4:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #50 Adam Borovička, asistoval #25 Jakub Šmíd (4:1)
19:28 Borovička napodruhé proměňuje přihrávku Šmída.
18:20 Domácím se nedaří prostřelit gólmana Hradce.
17:23 Rychlý návrat M. Kvapila zabrzdil protiútok Hradce.
15:00 Střely v 1. části: 14:5
14:39 Hradec statečně blokuje všechny střely OTéčka.
13:40 Rozlívka má po dlouhé době balónek ve své moci.
11:36 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #44 Jakub Vašata, asistoval #21 Oliver Mikula (3:1)
10:41 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #60 Daniel Viščák, asistoval #6 Jakub Hlaváček (3:0)
10:30 Proti Ludvíčkovi stojí všichni florbaloví bohové.
07:17 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:0
07:17 Broulík zamířil dvacet na led.
05:32 Efektivní kombinace skončila u J. Ludvíčka, který trefil pouze masku gólmana.
01:28 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #59 Lukáš Broulík, asistoval #6 Jakub Hlaváček (1:0)
01:28 Broulík nádherně zakončil svůj výběh do osy hřiště.
00:50 Rozlívka zlikvidoval pokus Svatoňe a úspěšně tak vstoupil do zápasu.