2

1

5.

TJ Sokol Jaroměř - FbK Orlicko-Třebovsko 6:5pn
branky: 5. Jan Jiran, 20. Vojtěch Dostál, 21. Adam Emlar, 26. Adam Klobučar, 33. Jan Jiran, N Adam Klobučar - 10. David Hladký, 10. Jakub Šmíd, 23. Aleš Kulhavý, 30. Matěj Lána, 34. Adam Borovička; rozhodčí: Filip Neumann - Lukáš Drahný; vyloučení: 3 + Adam Emlar 4:5; využití: 0:2; diváků: 12; zásahy brankářů: Vojtěch Fof 20 - Štěpán Rozlívka 18; po třetinách: 1:2, 3:2, 1:1
Komentář domácích Nožička Michal (Trenér): Děkuji soupeři za zápas.
5 Nájezd na branku provedl z družstva FbK Orlicko-Třebovsko hráč #6 Jakub Hlaváček , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Jaroměř hráč #69 Adam Klobučar a vstřelil rozhodující gól (6:5).
4 Nájezd na branku provedl z družstva FbK Orlicko-Třebovsko hráč #25 Jakub Šmíd , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Jaroměř hráč #74 Otto Völgyi , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Jaroměř hráč #15 Jan Jiran a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbK Orlicko-Třebovsko hráč #25 Jakub Šmíd a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Jaroměř hráč #69 Adam Klobučar , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbK Orlicko-Třebovsko hráč #60 Daniel Viščák , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 6:8
44:59 Máme tu nájezdy.
44:10 Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
44:10 Vyloučen hráč #59 Lukáš Broulík družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání
43:38 Timeout TJ Sokol Jaroměř
43:38 Vyloučen hráč #57 Matěj Lána družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání
42:42 Vyloučen hráč #16 Adam Emlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2+2 minuty za hrubost
42:20 Vidíme hodně vyrovnané utkání. Oba týmy se snaží dát gól.
40:45 Výborný zákrok golmana OT
36:02 Vyloučen hráč #25 Jakub Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za vysoká florbalka
33:39 OT hned využívá přesilovou hru.
33:38 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 5:5
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #50 Adam Borovička, asistoval #28 Matyáš Kvapil (5:5)
33:25 Vyloučen hráč #13 Richard Kutík družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
32:21 Honza Jiran dostáva Jaroměř do vedení.
32:20 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Jan Jiran, asistoval #96 Jiří Hrobský (5:4)
30:00 Střely ve 2. části: 10:11
29:21 OT vyrovnává.
29:20 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 4:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #57 Matěj Lána, asistoval #28 Matyáš Kvapil (4:4)
25:26 Vyloučen hráč #57 Matěj Lána družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za blokování florbalky
25:21 Jaroměř se ujímá vedení.
25:04 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #69 Adam Klobučar, asistoval #96 Jiří Hrobský (4:3)
22:46 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #3 Aleš Kulhavý, asistoval #28 Matyáš Kvapil (3:3)
20:56 Nyní Jaroměř tlačí svého soupeře.
20:38 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #16 Adam Emlar bez asistence (3:2)
19:55 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #14 Vojtěch Dostál, asistoval #42 Erik Mikas (2:2)
18:52 Golman Jaroměře vychytal 2 vs 1.
15:01 Buly vyhrává OT
15:00 Střely v 1. části: 7:6
13:05 Zápas je vyrovnaný
09:52 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #25 Jakub Šmíd, asistoval #28 Matyáš Kvapil (1:2)
09:14 OT využívá přesilovou hru.
09:04 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #24 David Hladký, asistoval #60 Daniel Viščák (1:1)
08:10 Výborný zákrok golmana Jaroměře.
08:03 OT hraje pět na tři.
08:02 Vyloučen hráč #15 Jan Jiran družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
06:39 Vyloučen hráč #74 Otto Völgyi družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře
04:08 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Jan Jiran, asistoval #42 Erik Mikas (1:0)
00:01 Úvodní buly pro OT.