• 44 43:05
    8:6
    (Kollert)

FBC Dobruška-Dobré C - FBC Dobruška B 8:6
branky: 1. Jakub Nosek, 10. Tomáš Kulhánek, 15. Bohumil Ševc, 21. Jakub Krycner, 23. Tomáš Bárta, 24. Jakub Krycner, 30. Tomáš Kulhánek, 34. Jiří Verner - 15. David Kollert, 35. Tomáš Večeřa, 37. Jakub Kollert, 38. Lukáš Chaloupka, 41. Jakub Hejhal, 44. Jakub Hejhal; rozhodčí: David Richter - Lucie Adamová; vyloučení: 2:7; využití: 0:2; diváků: 23; zásahy brankářů: Veronika Šmídová 16 - Robert König 15; po třetinách: 3:1, 4:0, 1:5
45:00 Střely ve 3. části: 7:12
45:00 Viděli jsme opravdu dramatický závěr.
43:05 GÓL FBC Dobruška B! 8:6
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #61 Jakub Hejhal, asistoval #48 David Kollert (8:6)
41:13 Vyloučen hráč #6 David Hroch družstva FBC Dobruška B na 2 minuty za nedovolené vrážení
41:10 Hosté se rozjeli a přidávají pátou branku.
40:42 GÓL FBC Dobruška B! 8:5
40:06 Vyloučen hráč #16 Tomáš Kulhánek družstva FBC Dobruška-Dobré C na 2 minuty za sekání
39:49 Timeout FBC Dobruška-Dobré C
37:08 GÓL FBC Dobruška B! 8:4
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #20 Lukáš Chaloupka, asistoval #48 David Kollert (8:4)
37:00 Bohumil Ševc opět ve svém přirozeném prostředí na trestné lavici.
36:59 Hosté se trochu zmátořili a snižují
36:08 Vyloučen hráč #21 Bohumil Ševc družstva FBC Dobruška-Dobré C na 2 minuty za nesportovní chování
36:02 GÓL FBC Dobruška B! 8:3
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #24 Jakub Kollert, asistoval #68 Josef Šmída (8:3)
34:37 GÓL FBC Dobruška B! 8:2
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #18 Tomáš Večeřa, asistoval #66 David Janeček (8:2)
33:48 GÓL FBC Dobruška-Dobré C! 8:1
Branku družstva FBC Dobruška-Dobré C vstřelil #25 Jiří Verner z trestného střílení (8:1)
33:48 Jiří Verner skvěle proměňuje.
33:48 A máme tu trestné střílení. Na nájezd jde Jiří Verner.
33:30 Krásný zákrok Veroniky Šmídové.
31:00 Jiří Šlitr šel s Jakubem Noskem sám na bránu. Jirka nepříhrál a s Kubou na pivo dnes asi nepůjdou.
30:00 Střely ve 2. části: 7:4
30:00 Na hattrick útočí už dva hráči Dobrého. Konkrétně Tomáš Kulhánek a Jakub Krycner.
29:29 GÓL FBC Dobruška-Dobré C! 7:1
Branku družstva FBC Dobruška-Dobré C vstřelil #16 Tomáš Kulhánek, asistoval #7 Daniel Šmída (7:1)
25:42 Vyloučen hráč #20 Lukáš Chaloupka družstva FBC Dobruška B na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:41 GÓL FBC Dobruška-Dobré C! 6:1
Branku družstva FBC Dobruška-Dobré C vstřelil #40 Jakub Krycner, asistoval #37 Tomáš Rýznar (6:1)
23:30 Střelecký uragán alá Dobré. Hroši jsou velice produktivní.
22:53 GÓL FBC Dobruška-Dobré C! 5:1
Branku družstva FBC Dobruška-Dobré C vstřelil #11 Tomáš Bárta, asistoval #2 Richard Benjamín Chaloupka (5:1)
20:49 GÓL FBC Dobruška-Dobré C! 4:1
Branku družstva FBC Dobruška-Dobré C vstřelil #40 Jakub Krycner, asistoval #10 Dominik Barilla (4:1)
20:00 Dobruška má ale veliký problém s disciplínou takže si možná potrénují rovnou v zápase.
19:19 Dobré by mělo zapracovat na svých přesilových hrách.
18:25 Vyloučen hráč #72 Peter Pataky družstva FBC Dobruška B na 2 minuty za sekání
16:20 Ve hře se výrazně přitvrdilo, ale strana Dobrého je plná úsměvu.
15:00 Střely v 1. části: 9:6
14:59 Vyloučen hráč #83 Tomáš Handa družstva FBC Dobruška B na 2 minuty za sekání
14:59 Vyloučen hráč #20 Lukáš Chaloupka družstva FBC Dobruška B na 2 minuty za hrubost
14:56 GÓL FBC Dobruška B! 3:1
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #48 David Kollert, asistoval #61 Jakub Hejhal (3:1)
14:34 Vyloučen hráč #68 Josef Šmída družstva FBC Dobruška B na 2 minuty za hrubost
14:19 GÓL FBC Dobruška-Dobré C! 3:0
Branku družstva FBC Dobruška-Dobré C vstřelil #21 Bohumil Ševc, asistoval #11 Tomáš Bárta (3:0)
14:19 Bohumil Ševc si konečně upravil mířidla a po krásné nahrávce Toma Bárty vstřelil svůj první gol sezony.
10:30 Máme tady zákeřný zákrok do obličeje Dominika Barilly. Ten se ale oklepe jako správný chlapák.
09:51 Vyloučen hráč #20 Lukáš Chaloupka družstva FBC Dobruška B na 2 minuty za bránění ve hře
09:51 Tomáš Kulhánek si na hřišti s Jiřím Vernerem opravdu rozumí.
09:25 GÓL FBC Dobruška-Dobré C! 2:0
Branku družstva FBC Dobruška-Dobré C vstřelil #16 Tomáš Kulhánek, asistoval #25 Jiří Verner (2:0)
09:10 Jiří Šlitr a míček to je dokonalá symbioza.
07:10 Hra se nám otáčí jako ručičky na hodinách.
03:18 Tento zápas má už od začátku opravdu náboj.
02:37 Tomáš Rýznar je na hřišti plný elánu.
01:25 Dobré vlétlo do Derby jako uragán.
00:38 GÓL FBC Dobruška-Dobré C! 1:0
Branku družstva FBC Dobruška-Dobré C vstřelil #17 Jakub Nosek, asistoval #10 Dominik Barilla (1:0)
00:14 Dobré začíná z ostra první lajna je velmi při chuti.