44
  • 44 43:11
    HAGA

FTC Vysoké Mýto B - HAGA Pardubice 5:4
branky: 1. Radim Jiráský, 3. Jan Ossendorf, 9. Pavel Barák, 9. Tomáš Král, 19. Jakub Hrdina - 6. Jan Dašek, 14. David Honzíček, 32. Jan Dašek, 36. Filip Voženílek; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tomáš Olejár 22 - Martin Korunka 17; po třetinách: 4:2, 1:0, 0:2
45:00 Komentář hostů Vodrážka Tomáš (Trenér): Díky soupeři za zápas.
45:00 Komentář domácích Král Tomáš (Vedoucí): Díky soupeři za zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 6:13
43:11 Timeout HAGA Pardubice
40:40 Haga má skvělou příležitost pro dorovnání skóre. Mýto dává soupeři výhodu v podobě přesilové hry.
40:22 Vyloučen hráč #16 Pavel Barák družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za bránění ve hře
38:43 Vyloučen hráč #10 Erik Šigut družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
35:46 GÓL HAGA Pardubice! 5:4
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #26 Filip Voženílek, asistoval #31 Jan Buben (5:4)
32:00 Vaňásek po chybné rozehrávce a následnému pádu, přes svého golmana, napomohl gólu hostů, kdy Dašek měl velice jednoduchou situaci před sebou a to dovést míček za brankovou čáru.
31:55 GÓL HAGA Pardubice! 5:3
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #22 Jan Dašek bez asistence (5:3)
30:00 Střely ve 2. části: 7:5
19:01 Haga opravdu nezvládá soustavný tlak domácích a dopouští se zbytečných faulů který je posílají do oslabení.
19:00 Vyloučen hráč #18 Martin Born družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za sekání
18:36 Tentokrát byla tato přesilovka využita, Vaňásek shodil dolů na Jiráského a ten z první posílal na volného Hrdinu který už měl před sebou jen prázdnou bránu.
18:35 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 5:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #9 Jakub Hrdina, asistoval #8 Radim Jiráský (5:2)
17:00 Podruhé během malé chvíle tu máma na trestné lavici Kučeru, tentokrát neudržel nervy na uzdě a oplácel což rozhodčí viděl a vykázal ho ven.
16:53 Vyloučen hráč #14 Petr Kučera družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za hrubost
15:01 Zbývá necelá půlminuta do konce početní výhody a domácí se zatím nedostali do vyložené šance skórovat.
15:00 Střely v 1. části: 9:8
14:01 Ossendorf si na svoji osobu vykoledoval faul který byl posouzen dvěmi minutami a uvidíme tak první přesilovou hru tohoto utkání.
13:56 Vyloučen hráč #14 Petr Kučera družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:21 GÓL HAGA Pardubice! 4:2
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #21 David Honzíček, asistoval #26 Filip Voženílek (4:2)
12:40 Musím řict že zápas je zatím jen na jednu bránu. Když se ale Haga dostane do protiútoku tak je nebezpečná.
08:47 Velice rychlý nástup Mýta Haga nezachytila a marně se snaží najít recept na domácí. Ty zatím hrajou kompaktně a mají skvělou produktivitu.
08:45 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 4:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #77 Tomáš Král, asistoval #9 Jakub Hrdina (4:1)
08:12 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 3:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #16 Pavel Barák, asistoval #27 Josef Mikulecký (3:1)
05:58 GÓL HAGA Pardubice! 2:1
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #22 Jan Dašek, asistoval #98 Matouš Sákra (2:1)
02:05 Otočka o 360° a dobrá přízemní střela Ossendorfa znamená další gól do Pardubické sítě.
02:04 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 2:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #7 Jan Ossendorf, asistoval #79 David Vaňásek (2:0)
00:30 Neskutečnou střelou do levé šibenice posílá Jiráský svůj tým do vedení.
00:24 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 1:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #8 Radim Jiráský, asistoval #79 David Vaňásek (1:0)
00:01 Úvodní buly pro hosty z Pardubic.