• 44 43:25
    4:9
    (Barák)

HAGA Pardubice - FTC Vysoké Mýto B 4:9
branky: 3. Jan Dašek, 13. David Honzíček, 22. Jan Dašek, 29. Matouš Sákra - 3. Radim Jiráský, 9. Jakub Hrdina, 20. Radim Jiráský, 27. Tomáš Král, 33. Adam Kobr, 39. Tomáš Král, 44. Jozef Kandráč, 44. Tomáš Král, 44. Jakub Hrdina; rozhodčí: Lukáš Drahný - Filip Neumann; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Tomáš Pávek 11 - Jiří Pokorný 20; po třetinách: 2:2, 2:2, 0:5
45:00 Komentář domácích Jiránek Ondřej (Trenér): Děkuji soupeři za zápas.
45:00 Komentář hostů Král Tomáš (Vedoucí): Děkuji soupeři za zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 9:7
43:25 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 4:9
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #9 Jakub Hrdina, asistoval #16 Pavel Barák (4:9)
43:22 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 4:8
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #77 Tomáš Král, asistoval #7 Jan Ossendorf (4:8)
43:02 Timeout HAGA Pardubice
43:02 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 4:7
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #3 Jozef Kandráč, asistoval #16 Pavel Barák (4:7)
38:06 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 4:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #77 Tomáš Král, asistoval #6 Adam Kobr (4:6)
34:23 Vyloučen hráč #3 Jozef Kandráč družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za špatné střídání
32:55 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 4:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #8 Radim Jiráský (4:5)
30:00 Střely ve 2. části: 6:5
28:01 GÓL HAGA Pardubice! 4:4
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #98 Matouš Sákra, asistoval #14 Petr Kučera (4:4)
26:56 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 3:4
21:04 GÓL HAGA Pardubice! 3:3
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #22 Jan Dašek, asistoval #45 Daniel Bořetický (3:3)
19:35 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 2:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #8 Radim Jiráský, asistoval #6 Adam Kobr (2:3)
15:00 Střely v 1. části: 9:8
12:16 GÓL HAGA Pardubice! 2:2
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #21 David Honzíček, asistoval #39 Jan Buben (2:2)
08:39 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 1:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #9 Jakub Hrdina, asistoval #79 David Vaňásek (1:2)
02:28 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 1:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #8 Radim Jiráský, asistoval #77 Tomáš Král (1:1)
02:13 GÓL HAGA Pardubice! 1:0
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #22 Jan Dašek, asistoval #26 Filip Voženílek (1:0)
00:00 Vážení diváci, vítame vás v městské hale Litomyšl. Právě budeme sledovat utkání mezi FTC Vysoké Mýto B a Haga Pardubice. Sportu zdar, florbalu zvláště!!