4:11
    Adam BUREŠ
    (Ioanidis)

HAGA Pardubice - FBC Trutnov (DTJ) 4:11
branky: 13. David Honzíček, 36. Filip Dohnal, 38. Filip Dohnal, 40. Filip Voženílek - 2. Matěj Strnad, 7. Martin Mečíř, 9. Rostislav Verner, 21. Rostislav Verner, 23. Matyáš Ioanidis, 27. Jan Tatar, 30. Martin Mečíř, 33. Filip Vymlátil, 36. Adam Bureš, 36. Sebastian Matyas Pacan, 43. Adam Bureš; rozhodčí: Jiří Knettig - Radek Hrdlička; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Martin Korunka 14 - Jakub Strnad 8; po třetinách: 1:3, 0:4, 3:4
45:00 Komentář domácích Jiránek Ondřej (Trenér): Soupeř se na dnešní utkání velice kvalitně připravil, což bylo vidět. Ztratili jsme 100 balonu a je zázrak že z toho padlo jen 11 golu.
45:00 Komentář hostů Meduna Tomáš (Trenér): Děkuj soupeři za zápas. Z naší strany nejlepší zápas tuto sezonu. Doufám, že se nám podaří na tento výkon navázat.
45:00 Střely ve 3. části: 4:10
43:22 Mečoun vyslal střelu pro fanoušky
42:20 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 4:11
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #24 Adam Bureš, asistoval #78 Matyáš Ioanidis (4:11)
39:27 Voženílek doklepává nahrávku do prázné brány
39:26 GÓL HAGA Pardubice! 4:10
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #26 Filip Voženílek, asistoval #14 Petr Kučera (4:10)
37:58 GÓL HAGA Pardubice! 3:10
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #17 Filip Dohnal, asistoval #98 Matouš Sákra (3:10)
37:52 Timeout HAGA Pardubice
37:45 Forma Falta trefuje břevínko
35:39 GÓL HAGA Pardubice! 2:10
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #17 Filip Dohnal, asistoval #14 Petr Kučera (2:10)
35:26 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:10
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #96 Sebastian Matyas Pacan, asistoval #76 Martin Mečíř (1:10)
35:12 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:9
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #24 Adam Bureš, asistoval #4 Jakub Mládek (1:9)
34:49 Výborný zákrok Kuby Strnada
32:25 Fíla Vymlátil zavěsil gol pod horní tyč.
32:17 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:8
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #12 Filip Vymlátil, asistoval #4 Jakub Mládek (1:8)
31:05 Haga se drží na polovině FBC Trutnov
30:00 Střely ve 2. části: 4:9
29:25 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:7
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #76 Martin Mečíř, asistoval #23 Pavel Bartoš (1:7)
29:10 Vyloučen hráč #21 David Honzíček družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za sekání
26:06 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:6
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #18 Jan Tatar, asistoval #76 Martin Mečíř (1:6)
26:00 Jan Tatar proměnil samostatný únik
24:00 Další hráč Trutnvova končí na zemi
22:47 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:5
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #78 Matyáš Ioanidis, asistoval #24 Adam Bureš (1:5)
22:47 Martin Kysí zkoušel zoro
20:50 Rosťa Verner jeho klasickou střelou ´"20 nad led" skoruje
20:47 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:4
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #37 Rostislav Verner bez asistence (1:4)
15:42 Pardubky si zahrajou přesilovku
15:41 Vyloučen hráč #18 Jan Tatar družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za sekání
15:00 Střely v 1. části: 4:6
13:20 Haga snižuje na 3:1
12:56 GÓL HAGA Pardubice! 1:3
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #21 David Honzíček bez asistence (1:3)
10:45 Hráč s číslem 11 z Hagy trefuje spojnici
09:00 Rostislav Verner dorazil střeu Adama Falty do brány.
08:59 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 0:3
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #37 Rostislav Verner, asistoval #81 Adam Falta (0:3)
07:42 Hráč s číslm 88 končí na střídačce HAGY Pardubice
06:43 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 0:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #76 Martin Mečíř, asistoval #12 Filip Vymlátil (0:2)
04:50 Hra se přesouvá ze strany na stranu.
01:35 Matěj Strnad otevírá skore dnešního zápasu.
01:13 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 0:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #88 Matěj Strnad, asistoval #23 Pavel Bartoš (0:1)