3:6
    Matouš VÁGNER
    (Janíček)

HAGA Pardubice - TJ Sokol Dvůr Králové nL B 3:6
branky: 18. Martin Puchýř, 25. Ondřej Březina, 30. Filip Dohnal - 1. Petr Janíček, 5. Petr Janíček, 7. Petr Janíček, 14. Rudolf Suk, 28. Patrik Adámek, 44. Matouš Vágner; rozhodčí: Maximilián Mako - Lucie Adamová; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Tomáš Pávek 22 - Lukáš Rejl 28; po třetinách: 0:4, 3:1, 0:1
45:00 Komentář domácích Jiránek Ondřej (Trenér): Naše hra absolutní nula, díky divákům za podporu..
45:00 Střely ve 3. části: 11:7
43:57 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 3:6
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #98 Matouš Vágner, asistoval #7 Petr Janíček (3:6)
30:00 Střely ve 2. části: 12:11
29:51 GÓL HAGA Pardubice! 3:5
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #17 Filip Dohnal z trestného střílení (3:5)
28:35 Fair play gesto hostí, DĚKUJEME
27:34 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 2:5
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #74 Patrik Adámek, asistoval #13 Rudolf Suk (2:5)
26:54 Poprvé na hřišti Tomáš Šimon a hned maří šance Dvora
26:13 Timeout HAGA Pardubice
26:13 Vyloučen hráč #11 Martin Puchýř družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:57 Vyloučen hráč #98 Matouš Sákra družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za hrubost
24:00 GÓL HAGA Pardubice! 2:4
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #18 Ondřej Březina, asistoval #20 Vojtěch Kareš (2:4)
17:49 Nálet Hagy na bránu se konečně setkal s úspěchem a máme tu snížení
17:38 GÓL HAGA Pardubice! 1:4
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #11 Martin Puchýř, asistoval #55 Martin Born (1:4)
15:00 Střely v 1. části: 8:10
13:49 Vyloučen hráč #65 Štěpán Prušinovský družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za sekání
13:20 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 0:4
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #13 Rudolf Suk bez asistence (0:4)
07:09 Hra se začíná přiostrovat
06:14 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 0:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #7 Petr Janíček z trestného střílení (0:3)
04:51 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #98 Matouš Vágner (0:2)
03:36 Hřmotný řev z úst Ondřeje Jiránka nyní přehlušil i Vláďu Paďoura na tribuně
01:42 V hale je slyšet jen a pouze trumpeta, buben a vyvolávač domácích -  Vláďa Paďour
00:26 Dvůr jde rychle do vedení
00:18 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #13 Rudolf Suk (0:1)