• 44 43:44
    3:8
    (Vodrážka)

HAGA Pardubice - FBK Kobra Tatran Hostinné 3:8
branky: 16. Matouš Sákra, 32. Petr Kučera, 44. Matouš Sákra - 2. Daniel Holubec, 15. Šimon Shon, 15. Denis Horák, 23. Martin Pikora, 25. Šimon Shon, 28. Šimon Shon, 29. Šimon Shon, 42. David Weishaupt; rozhodčí: David Richter - Filip Neumann; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Martin Korunka 21 - Matyáš Klázar 25; po třetinách: 0:3, 1:4, 2:1
45:00 Komentář domácích Jiránek Ondřej (Trenér): Díky a gratulace soupeři, lekce z efektivity
45:00 Komentář hostů Filcsák Marek (Trenér): Děkujeme všem za zápas, je znát naše tréninková morálka, když za poslední tři týdny jsme trénovali méně, než kolik trvala cesta na turnaj a zpět.
45:00 Střely ve 3. části: 12:11
44:37 Trenér domácích Jiránek tráví konec utkání s rukama za hlavou a není se vůbec čemu divit
43:44 GÓL HAGA Pardubice! 3:8
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #98 Matouš Sákra, asistoval #71 Tomáš Vodrážka (3:8)
43:44 Přecijen gól domácích!
43:07 Haga má dnes velkou smůlu, většinu zápasu aktivnější, góly však dává hlavně soupeř
41:37 Další smolný gól v síti Hagy
41:34 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 2:8
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #66 David Weishaupt, asistoval #11 Martin Pikora (2:8)
40:18 Haze nelze odepřít snahu
37:44 Trenér hostí na adresu svého syna : "Celá matka"
37:32 Vyloučen hráč #39 Martin Born družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za sekání
36:20 Haga se snaží skórovat, proti jsou však obránci i golman hostí
34:45 Korunka za pomoci brankové konstrukce opět kryje
34:01 Citovali bychom hlášky obou trenérů, ale bylo by to drahé
31:34 GÓL HAGA Pardubice! 2:7
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #14 Petr Kučera, asistoval #66 Lukáš Picek (2:7)
30:00 Haga začíná třetinu v přesilovce
30:00 Střely ve 2. části: 9:10
29:31 Vyloučen hráč #69 Michal Novák družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání
29:31 "Hráč Hostinného už nemoh, tak se nechal radši vyloučit" - trenér hostí na adresu pořadatelského stolku
28:34 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 1:7
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #37 Šimon Shon, asistoval #1 Matyáš Klázar (1:7)
28:34 Asistence pro golmana
27:57 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 1:6
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #37 Šimon Shon, asistoval #4 Jakub Novotný (1:6)
27:08 Haga tlačí
24:49 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 1:5
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #37 Šimon Shon, asistoval #81 Marek Filcsák (1:5)
24:49 Nálada na střídačce Hagy výrazně klesla
24:01 Dobrá práce Martina Borna
22:22 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 1:4
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #11 Martin Pikora, asistoval #21 Matěj Hnízdil (1:4)
22:15 Delší śek bez přerušení
19:01 Korunka předvádí neskutečné zákroky
17:08 Korunka neskutečně sebral hostujícím další branku
15:56 Po přestávkovém proslovu stratéga Jiránka tu máme snížení
15:35 GÓL HAGA Pardubice! 1:3
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #98 Matouš Sákra, asistoval #14 Petr Kučera (1:3)
15:00 Střely v 1. části: 7:8
15:00 Máme za sebou 1.třetinu, Haga na pohled lepším celkem, ve vedení však Hostinné, ne o gól, ne o dva, ale dokonce o tři přesné trefy
14:33 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 0:3
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #6 Denis Horák bez asistence (0:3)
14:33 Dva rychlé góly a stav vyrostl na 0:3 z pohledu domácích Pardubic
14:31 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 0:2
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #37 Šimon Shon, asistoval #5 Matěj Máslo (0:2)
06:00 Sledujeme dnes jednoznačně nejzajímavější utkání
05:38 Kapitán Hagy se rozhodl vzít situaci na sebe, trefil však dobře postavený blok
04:45 Nálada domácí střídačky je přesně taková, jakou tým pro výhru potřebuje
04:13 Věkem sotva junioři Dašek s Bubnem teď slušně zavařili hostující obraně
03:29 Haga nyní jednoznačně lepším celkem na hřišti, gól vysí ve vzduchu
02:25 Haga úspěšně napadá, je otázkou času kdy z toho bude nějaká šance
01:56 Puchýř (HAGA) trefuje blok a rozehrávat bude Haga
01:24 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 0:1
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #97 Daniel Holubec, asistoval #19 Ondřej Holba (0:1)
01:24 Učebnicové 2 na 1 v podání Hostinného a stav je rázem 0:1 z pohledu domácí Hagy
00:00 Poslední utkání dnešního hracího dne. Vzhledem k povaze obou trenérů a náladě na pořadatelském stolku, vyhlašujeme neoficiální soutěž s pracovním názvem " Trenérská hláška utkání"