0

0.

série

T.J. Sokol Koterov - FBC ROKYCANY 2:3pn
branky: 39. Hynek Mošna, 44. Jindřich Mošna - 31. Tomáš Holeček, 45. Václav Hajšman, N Lukáš Bendek; rozhodčí: Jan Husák - Lukáš Hajšman; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Michal Šuniar 16 - Martin Štochl 15; po třetinách: 0:0, 0:0, 2:2
Ukončena trestná střílení
5 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ROKYCANY hráč #4 Lukáš Bendek a vstřelil rozhodující gól (2:3).
5 Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Koterov hráč #88 Stanislav Fencl , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ROKYCANY hráč #9 Václav Hajšman , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Koterov hráč #22 Jindřich Mošna , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ROKYCANY hráč #9 Václav Hajšman a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ROKYCANY hráč #4 Lukáš Bendek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Koterov hráč #38 Hynek Mošna , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ROKYCANY hráč #33 Zbyněk Hora , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Koterov hráč #22 Jindřich Mošna a vstřelil gól.
Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 7:6
44:46 GÓL FBC ROKYCANY! 2:2
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #9 Václav Hajšman, asistoval #7 Tomáš Holeček (2:2)
43:40 GÓL T.J. Sokol Koterov! 2:1
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #22 Jindřich Mošna bez asistence (2:1)
38:27 GÓL T.J. Sokol Koterov! 1:1
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #38 Hynek Mošna, asistoval #22 Jindřich Mošna (1:1)
30:06 GÓL FBC ROKYCANY! 0:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #7 Tomáš Holeček, asistoval #25 Martin Fiala (0:1)
30:00 Střely ve 2. části: 4:8
22:48 Vyloučen hráč #97 Marek Pek družstva T.J. Sokol Koterov na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:03 Vyloučen hráč #3 David Šůs družstva T.J. Sokol Koterov na 2 minuty za sekání
15:00 Střely v 1. části: 6:4