• 60 59:52
    8:11
    ()

FD Teplice - Wizards DDM SO Praha 10 8:11
branky: 8. Vojtěch Bratschaedl, 8. David Gebhardt, 14. Vojtěch Bratschaedl, 23. David Gebhardt, 32. Kryštof Urban, 37. Jan Koštoval, 38. Tomáš Rudolf, 45. Lukáš Mucha - 20. David Bouda, 22. Lukáš Tesařík, 38. Karel Smutný, 49. Karel Smutný, 50. Bruno Sandner, 51. Tomáš Branžovský, 52. Karel Smutný, 55. Petr Krob, 55. Vojtěch Göpfert, 56. Tomáš Branžovský, 60. Karel Smutný; rozhodčí: Radek Dvořák - Lukáš Pekárek; vyloučení: 2:2; využití: 0:2; diváků: 151; zásahy brankářů: Lukáš Topš 35 - Jan Hartman 9, David Pazdírek 16; po třetinách: 3:1, 4:2, 1:8
60:00 Komentář domácích Valter Vlastimil (Vedoucí): Tohle se těžko hodnotí. Já nemám co vytknout každému hráči, co byl na střídačce. 50 minut jsme dokázali eliminovat, nejlepší tým v soutěži a potom nás přejela lavina, která ještě nejspíš jede. Výsledek je bohužel, takový jaký je. Ale některým aktérům na tribuně to určitě udělalo radost, alespoň budou mít o čem psát. Hodnoty klubu jsou, ale trochu jinde. Děkujeme skutečným fanouškům. A zdravíme i ostatní.
60:00 Komentář hostů Voltr Vít (Trenér): Obrovský kredit Teplicím, dneska zahrály skvěle a v prvních dvou třetinách nás úplně vynulovali. Ve třetí třetině jsme předvedli, proč jsme na čele tabulky a parádním výkonem zápas otočili. Bylo to dneska skvělé utkání, počínaje fantastickými diváky, přes skvělou halu, výborné rozhodčí a suprově hrajícího soupeře, pro nás moc dobrá prověrka před play up, pokud zahrajeme jako dnes ve třetí třetině, tak to budou velmi zajímavé zápasy. Pokud náš dnešní soupeř sestoupí, je mi to moc líto, protože do měst a hal jako je tady, jednoznačně celostátní soutěže patří. Ještě jednou díky za zápas a ať se daří celému klubu.
60:00 Střely ve 3. části: 14:16
59:52 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 8:11
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný bez asistence (8:11)
59:09 Teplice pokračují ve hře v 6, nutně se potřebují prosadit.
58:03 Krásná kombinace Teplic končí mimo hřiště.
57:23 Další tyčka.
57:13 Standartní situace Teplic konči pouze trefeným dřevnem.
57:11 Teplice dostali přesilovku a hrají v šesti.
56:56 Vyloučen hráč #7 Marek Sedliský družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
56:43 Teplice stáhly 3. útočnou formaci a pokračují pouze se dvěmi.
56:00 Topš vychytal střelu do prázdné bráný a podržel naděje svého týmu.
55:47 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 8:10
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #25 Karel Smutný (8:10)
54:54 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 8:9
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #55 Vojtěch Göpfert, asistoval #28 David Bouda (8:9)
54:54 Hosté předvedli neuvěřitelný comeback a poprvé v tomto utkání se dostávají do vedení.
54:21 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 8:8
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #13 Petr Krob, asistoval #46 Tomáš Branžovský (8:8)
54:21 Krob poslal krásnou střelu z půlky, na kterou byl Topš krátký a máme vyrovnáno.
53:20 Oba týmy teď hrají hodně nahoru dolu ve snaze přidat další gól.
51:42 Timeout FD Teplice
51:42 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 8:7
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #46 Tomáš Branžovský (8:7)
51:42 Hosté jsou k nezastavení a přidávají další branku.
50:33 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 8:6
50:33 Krásná střela hostů končí za zády gólmana domácích.
49:12 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 8:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #96 Bruno Sandner, asistoval #7 Marek Sedliský (8:5)
49:12 Hosté se nevzdávají a dvěma rychlými góly snižují náskok domácích.
48:55 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 8:4
48:22 Krásná střela hostů netrefuje branku.
47:22 Vyloučen hráč #64 Ondřej Kus družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání
47:22 Hosté úspěšně zvládli oslabení a teď si zahrají přesilovku.
46:32 Hosté zatím předvádějí krásnou a kompaktní obranu.
45:08 Vyloučen hráč #13 Petr Krob družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
44:43 GÓL FD Teplice! 8:3
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #68 Vojtěch Bratschaedl (8:3)
44:43 Rychlá rozehra Bratschaedla na Mouchiče a je z toho gól.
44:16 Zápas se začiná lehce vyostřovat.
43:37 Se situací 2 na 1 si hráči Teplic poradili.
42:34 Teplice se tlačí do zakončení, zatím neúspešně.
41:18 Tychler měl před sebou prázdnou bránu, v rychlosti ale netrefil balónek.
40:01 Poslední buly vyhrává tým domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 12:17
39:49 Překvapivá střela hostů trefuje pouze tyč.
39:15 Hosté zavřeli tým Teplic na jejich obranné polovině.
37:44 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 7:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #10 Jakub Sedliský (7:3)
37:44 Hosté se nevzdávají a snižují náskok Teplic.
37:23 GÓL FD Teplice! 7:2
Branku družstva FD Teplice vstřelil #21 Tomáš Rudolf, asistoval #58 Jakub Derka (7:2)
37:23 Rudolf z nulového úhlu vyslal nádherný gól.
36:28 GÓL FD Teplice! 6:2
Branku družstva FD Teplice vstřelil #12 Jan Koštoval bez asistence (6:2)
36:28 Koštoval nejprve neproměnil svůj únik po dlouhém výhozu Topše, avšak se otočil vybojoval balónek zpět a následnou střelou se již trefil.
35:47 Hosoté si poradili s únikem Bratschaedla.
35:00 Krásnou střelu Rejchy gólman hostů vyráži pryč.
33:46 Mucha ubráníl situaci 1 na 1.
33:02 Hosté vypadají, že jsou pod velkým tlakem, nadále však produkují šance s nadějí na snížení.
31:25 GÓL FD Teplice! 5:2
Vlastní branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #29 Kryštof Urban (5:2)
31:25 Střídání brankáře. Nový brankář #1 David Pazdírek družstva Wizards DDM SO Praha 10
31:25 Drobný poslal nahrávku s poza brány, která byla neštastně dokopnuta hráčem hostů do jeho vlastní brány.
30:40 Olexa  pokusil poslat balón gólmanovi hostů mezi nohy, neúspěšně.
29:27 Nebezpčenou střelu ze středu Topš chytá.
27:00 Teplice zahodily balónek na soupeřovo stranu hřistě, aby mohli vystřídat.
25:52 Nekuda spadl a nezvedal se, naštěstí je v pořádku.
24:38 Hosté mohli opět snižít, kdyby trefili dořážku do odkryté brány.
22:40 GÓL FD Teplice! 4:2
Branku družstva FD Teplice vstřelil #13 David Gebhardt, asistoval #12 Jan Koštoval (4:2)
22:40 Gebhardtova střela nad nohu prolétla brankáře hostů a končí gólem.
21:43 Bratschaedl mohl po dlouhém výhozu Topše navýšit náskok, ovšem netrefil bránu.
21:14 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #23 Lukáš Tesařík, asistoval #13 Petr Krob (3:2)
21:14 Obranná chyba stála domácí tým gól.
20:01 I druhou buly vyhrál tým hostů.
20:00 Střely v 1. části: 7:12
19:26 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #25 Karel Smutný (3:1)
19:26 Krásna krosovka hostů a následné zakončení končí za zády domácího brankáře.
18:22 Topš krásně chytá střelu na vzdálenější tyč.
17:42 Vyloučen hráč #71 Marek Nekuda družstva FD Teplice na 2 minuty za blokování florbalky
17:42 A máme tu první vyloučení pro domácí.
15:16 Na tomto klíčovém utkání pro Teplice se na střídačce objevily i nové tváře, například Jonáš Burger, pro kterého je to premiéra za elitní A tým můžu.
13:40 GÓL FD Teplice! 3:0
Branku družstva FD Teplice vstřelil #68 Vojtěch Bratschaedl bez asistence (3:0)
13:40 Bratchaedl se právě vytočil mezi třemi obránci hostů a krásnou střelu do levého horního rohu navyšuje náskok svého týmu.
12:08 Hosté jsou více na bálonku, ale nevytváří žádné nebezpečné akce.
09:42 Hosté měli šanci snížit, netrefují ovšem prázdnou bránu.
08:42 Akce hostů končí faulem na gólmana domácích.
07:39 GÓL FD Teplice! 2:0
Branku družstva FD Teplice vstřelil #13 David Gebhardt, asistoval #21 Tomáš Rudolf (2:0)
07:39 Teplice si dneska chtějí vzít 3 body a po 25 vteřinách navyšují svůj náskok.
07:14 GÓL FD Teplice! 1:0
Branku družstva FD Teplice vstřelil #68 Vojtěch Bratschaedl, asistoval #64 Ondřej Kus (1:0)
07:14 První střela domácích a je z toho gól.
05:36 Domací standartka se nevyvedla a poslala hosty do braku, který naštestí pro domácí tým neskončil gólem.
04:22 Hosté drží balonék se snahou otevřít obranu domácích, zatím neúspěšně.
03:01 Situaci 2 na 1 Topš chytá.
01:36 První střela hostů trefila pouze bok brány.
00:01 1. buly vyhrál tým hostí.