9:2
    Jiří PROKOP
    (Pardubský)

FBC DDM Kati Kadaň - OLYMP FLORBAL 9:2
branky: 11. Jaroslav Michálek, 11. Petr Chládek, 24. Erik Štěrba, 35. Jiří Prokop, 36. Daniel Muchna, 39. Bořek Dundr, 57. Petr Chládek, 58. Patrick Lenke, 58. Jiří Prokop - 41. Lukáš Voves, 43. Patrik Beneš; rozhodčí: Petr Neumaier - Lukáš Pekárek; vyloučení: 5:4; využití: 1:1; diváků: 201; zásahy brankářů: Filip Staněk 42 - Jan Dvořák 28; po třetinách: 2:0, 4:0, 3:2
60:00 Komentář domácích Štěrba Erik (Trenér): Lukáš Pitra: Dvě třetiny jsme kontrolovali výborně hru. Ve třetí třetině po obdrženém gólu, jsme úplně přestali hrát a soupeř nás třošičku zatlačil. Příští týden začíná play-up a tímto bych Vás chtěl všechny pozvat na domácí dvojzápasy. Děkuji soupeři a našim skvělým fanouškům.
60:00 Komentář hostů Slavík Jakub (Trenér): Životní utkání golmana Kadaně, to rozhodlo. Cítím veliké zklamání, hrajem super florbal, ale nemáme štěstí. Dnes jsme soupeře přestříleli a obecně jsme hráli líp a víc na balonu. Občas ale ani to nestačí. Co mě naplňuje optimismem je, že hráči ročník 06 dnes každé střídání přehráli soupeře, prvním rokem junioři - takové výkony jsou prostě skvělé. Pozvolna budem růst až si tu Národní ligu prostě zahrajeme a to díky naším odchovancům. Přeju Kadani mnoho úspěchů do playoff.
60:00 Střely ve 3. části: 10:22
59:27 Už se blíží vysvobození pro nás všechny.
57:56 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 9:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #7 Lukáš Pardubský (9:2)
57:56 Takhle se to dělá.
57:16 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 8:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #71 Erik Štěrba (8:2)
57:16 Neskutečně Štěrba udržel balonek.
56:40 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 7:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #21 Petr Chládek, asistoval #7 Lukáš Pardubský (7:2)
56:22 Olymp to opět zkouší v 6.
55:28 Tak už zase hrajeme 5 na 5.
54:36 Olymp v 6.
54:13 Hrajeme 3 na 3.
53:34 Extrémní chaos v trestech...
52:27 Vyloučen hráč #83 Šimon Černý družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za hrubost
52:27 Vyloučen hráč #18 David Nesnídal družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za hrubost
52:27 Vyloučen hráč #12 Jiří Prokop družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost
52:27 Vyloučen hráč #47 Bořek Dundr družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost
52:27 Jsme z toho vyřízení všichni. Na trestné jich tu máme 6. Strašně těžké domluvit, kdy začne jaký trest.
51:06 A rovnou dvojitou.
51:04 Vyloučen hráč #18 Daniel Muchna družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za špatné střídání
50:54 Olymp dostává k dispozici další přesilovku.
50:29 Vyloučen hráč #13 Patrick Lenke družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
49:31 Rozhodčí stál v cestě Lenkeho přihrávky na Muchnu. Následuje regulérní buly.
48:31 Skvělé bloky Zázvorky.
47:33 Staněk opět na svém místě.
46:43 Trestné střílení družstva OLYMP FLORBAL neproměnil #28 Lukáš Voves.
46:43 Staňka dneska prostřelit... Výjimečně.
45:38 Dundr neskutečným způsobem namazal Vovesovi přímo před Staňka. Ten ale naštěstí z metru míjí bránu, sám nečekal, že mu balonek přistane přímo na čepeli v tentot nečekaný čas.
43:59 Dvořák chytil Budákovu tutovku.
43:15 Chládek o centimetry míjí branku.
42:23 Člověk jde vyhnat dítko s párky z palubovky a málem dostane balonkem. Naštěstí pro mě skončil v brance, bohužel naneštěstí pro domácí.
42:01 GÓL OLYMP FLORBAL! 6:2
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #99 Patrik Beneš, asistoval #30 Marek Šimáň (6:2)
40:31 GÓL OLYMP FLORBAL! 6:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #28 Lukáš Voves bez asistence (6:1)
40:31 Olymp ten gól slaví, jakoby byl vyrovnávací. Docela chápu, dnes jim jde o všechno.
40:01 Úvodní buly 3. třetiny vyhrávají pro změnu opět hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 12:13
39:05 Vyloučen hráč #7 Lukáš Pardubský družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za blokování florbalky
38:30 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:0
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #47 Bořek Dundr, asistoval #29 Jaroslav Michálek (6:0)
38:30 I Dundr umí trefovat prázdnou bránu.
38:01 Opět skvělý Staněk.
37:29 Zázvorkova daleká střela nenašla svůj cíl.
35:54 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 5:0
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #18 Daniel Muchna, asistoval #13 Patrick Lenke (5:0)
35:54 Krásná souhra do prázdné.
34:25 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 4:0
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop bez asistence (4:0)
34:25 Prokopova plachtící střela propadla Dvořákovi mezi prsty.
33:15 Vyloučen hráč #96 Tomáš Jirát družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání
33:15 Jirát zaseknul Lukavce při střele a máme tu druhou přesilovku dne.
32:00 Přeilovka neproměněna.
29:52 Vyloučen hráč #22 Robin Frank Davis družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za špatné střídání
29:52 Chaotické rozehrání, narychlo poslané před vlastní střídačku a domácí si vyzkouší přesilovku.
28:29 Zázvorka sundal o dvě hlavy vyššího Nesnídala.
26:32 Teď se nic moc neděje.
24:40 Zázvorka a jeho přihrávky naslepo... Zbytečně ztracené míčky.
23:31 Pardubský backhandem přestřeluje poloprázdnou bránu.
23:06 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:0
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #71 Erik Štěrba, asistoval #47 Bořek Dundr (3:0)
23:06 Dundr v rohu vyndal Vovese a následnou akci Štěrba proměňuje.
21:12 Trestné střílení družstva OLYMP FLORBAL neproměnil #28 Lukáš Voves.
21:12 Pardubský zachraňoval přečíslení faulem. S následným trestným střílením neměl Staněk sebemenší problémy.
20:27 Dvořák předvedl skvostný přesun proti Muchnovi.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny vyhrávají pro změnu domácí.
20:00 Střely v 1. části: 13:9
19:36 A opět Staněk s Prchlíkem nezaviněně v sobě.
19:17 Štěrba pěkně motá obránce Olympu.
16:43 Domácí dnes dostávají dosti naloženo, alespoň co se týče tvrdosti osobních soubojů.
15:20 Netrefená branka často, netrefený balónek - každý druhý. Kdopak to jen byl?
14:31 Prchlík i Staněk šli za jedním balonkem. Prchlík skončil na zemi, Staněk nakopnutý do masky.
14:07 Pár centimetrů chybělo Muchnovi, aby přidal třetí gól do Dvořákovy branky.
13:55 Beck nasadil Apolenovi před brankou pěkný krosček, rozhodčí ale zůstávají v klidu.
12:18 Další skvělý zákrok Staňka.
11:28 Apolen se od dopoledne nezměnil. Pořád ztrácí balónky, naštěstí ještě nesedí na trestné. Dopoledne seděl na trestné rovnou třikrát.
10:23 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:0
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #21 Petr Chládek bez asistence (2:0)
10:23 Nic a najednou dva. Ani jeden se jako obvykle neviděla, omlouvám se.
10:07 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:0
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #29 Jaroslav Michálek, asistoval #71 Erik Štěrba (1:0)
07:48 Až na brankové čáře Dvořák krotil balonek.
07:08 Staněk si počkal na Prchlíkovu střelu.
05:50 Neskutečně se Muchna promotal od mantinelu až na střed.
04:42 Zázvorka překvapitě nedělá svůj signature move - piruetky. Dopoledne jsme jich viděli snad dvacet.
02:46 Černý ze standartky trefuje pouze před ním stojícího Štěrbu.
01:38 Staněk si připisuje první důležitý zákrok.
00:59 Pardubský se ocitl téměř sám na středu před Dvořákem, zbytečně ještě přihrával Chládkovi.
00:01 Úvodní buly dnešního utkání vyhrávají hosté.