60
  • 60 59:42
    Martin ŠMÍD

USK Akademik Cheb - Sokol Rudná 2:7
branky: 7. Jan Kugel, 58. Jan Kugel - 9. Jan Karásek, 17. Štěpán Hanzl, 28. Martin Šmíd, 34. Martin Šmíd, 43. Jan Karásek, 46. Martin Špaček, 51. Jan Karásek; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 4 + Vojtěch Hůda 4 + Stanislav Hykš OS:3; využití: 0:2; diváků: 230; zásahy brankářů: Lukáš Heczko 41 - Jan Křemen 18; po třetinách: 1:2, 0:2, 1:3
60:00 Komentář domácích Vorlíček David (Asistent trenéra): Dnešní zápas se vyvíjel v dobrých kolejích, ale po inkasované brance na 2:1 jsme se začali bát na soupeře zatlačit. Zápas ztroskotal na neproměňování šancí. Soupeř nás trestal z našich individuálních chyb. Děkuji soupeři, hráčům za celou sezónu a Šíšovi přeji krásný odchod do důchodu.
60:00 Komentář hostů Tuček Martin (Vedoucí): Dnes jsme viděli fantastciké utkání... akce střídala akci. Týmy se předháněly v nasazení a skvělých kombinacích. Atmosféra hala byla úžasná. Děkujeme všem a mějte se skvěle.
60:00 Střely ve 3. části: 5:19
60:00 A máme tu konec posledního domácího utkání v této sezóně a posledního utkání Akademiku tento herní rok vůbec. Děkujeme všem fanouškům a hráčům za super sezónu. Budeme se těšit příští rok a já se na Vás všechny budu těšit snad zase opět u přenosu, na počtenou!
59:43 Dnešní zápas má opravdu vše! Především nájezdů je plno.
59:42 Trestné střílení družstva Sokol Rudná neproměnil #74 Martin Šmíd.
59:28 Střely domácích mají po většinu zápasu parametry spíše házenkářské brány.
58:26 Vyloučen hráč #10 Sebastian Šmíd družstva Sokol Rudná na 2 minuty za bránění ve hře
57:59 Dvě minuty a dvě vteřiny před koncem přišlo ještě menší zdramatizování skóre!
57:58 GÓL USK Akademik Cheb! 2:7
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #88 Jan Kugel bez asistence (2:7)
56:33 Karásek při samostatném úniku míjí bránu.
54:14 Chebští se snaží neustále o nějaký tlak do brány, na hráčích Rudné jde ale vidět, že už to hrají za tohoto stavu ,,na klid".
52:46 Opět skvělý gólman hostů, wow!
51:27 Hykšovo vztekání se na střídačce se mu zrovna dvakrát nevyplatilo...
51:26 Vyloučen hráč #16 Stanislav Hykš družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za nesportovní chování
51:26 Vyloučen hráč #16 Stanislav Hykš družstva USK Akademik Cheb - osobní trest
50:12 GÓL Sokol Rudná! 1:7
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek bez asistence (1:7)
48:25 Šíšan vytlačil hráče hostů ze svého teritoria a ten vypadal dosti vyděšeně.
47:15 Kolik věcí se dokáže semlít během pár vteřin, je až neuvěřitelné, dámy a pánové.
47:14 Trestné střílení družstva Sokol Rudná neproměnil #74 Martin Šmíd.
47:14 Vyloučen hráč #6 Vojtěch Hůda družstva USK Akademik Cheb na 2+2 minuty za hrubost
46:45 Před Bártou vyrostl strom v podobě Müllera a ten si ustlal na zemi.
45:37 Voborník ani nestihl dosednout na trestnou a gól hostů ho vyhnal zpátky do hry.
45:36 GÓL Sokol Rudná! 1:6
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #26 Martin Špaček, asistoval #45 Adam Pivoňka (1:6)
45:34 Vyloučen hráč #5 Matěj Voborník družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za blokování florbalky
44:18 Kirchman poslal krásný cross na Macka, toho však hned zdvojili a střela neměla takový efekt, jaký by mít měla.
43:19 Müllerova střela trefila pouze hrudník gólmana hostů.
42:50 GÓL Sokol Rudná! 1:5
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #45 Adam Pivoňka (1:5)
42:27 Chebští si vytvářejí mnoho slibných šancí, co jim ale chybí, je zakončení.
40:01 I poslední úvodní buly získává Rudná.
40:00 Střely ve 2. části: 8:15
38:58 Všichni jsme čekali nějakou mega míchačku od Karáska, zvolil však střelu, která mu nevyšla podle představ.
38:57 Trestné střílení družstva Sokol Rudná neproměnil #31 Jan Karásek.
38:51 Smolka vletěl do protihráče jako utržený vagón a vzal s sebou i Hykše.
36:50 Přesilovka je samá nahrávka, střel je málo, gólman hostů ale i tak připisuje další zákroky.
35:06 Ten konkurz na gólmana byl zřejmě vyhlášen celorepublikově.
35:05 Vyloučen hráč #97 Ondřej Šantora družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hra rukou
34:54 Hráči domácích zřejmě před zápasem neseřídili mířidla.
33:42 GÓL Sokol Rudná! 1:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #74 Martin Šmíd, asistoval #5 Lukáš Slepička (1:4)
32:27 Ančinec mohl zapsat gól, teč mu ale nevyšla podle představ.
31:48 Smolkin udělal u mantinelu dva hráče najednou, ale z jeho přihrávky Hykš totálně minul!
29:30 Gólman Rudné zazářil, když v samostatném úniku bravurně vychytal Vorlíčka.
28:03 Proky se rozhodl, že se zúčastní konkurzu na gólmana, když má Šíša v plánu jít do důchodu.
28:02 Vyloučen hráč #22 Martin Prokopec družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za hra rukou
27:46 Všichni jsme společně se všemi hráči i rozhodčími udiveně koukali, co se seběhlo a jak se tam vlastně dostal.
27:45 GÓL Sokol Rudná! 1:3
26:39 Hosté zavřeli Cheb na jejich obranné polovině a domácí ne a ne se z těch spárů vymanit.
24:06 Střelu ze standardky spolehlivě čape Šíšan.
23:28 Na hřišti se nic moc zajímavého neděje, hraje se nahoru dolů, všem u stolku se nám už z toho motá hlava.
20:36 V gólové příležitosti se zničehonic ocitl hráč Rudné, který s tím nedokázal naložit úplně nejlépe. Standardka pro Cheb.
20:01 Úvodní buly v druhé třetině bere opět Rudná.
20:00 Střely v 1. části: 7:14
19:47 Prokopcovu střelu zastavila skvěle položená noha gólmana hostů!
18:34 Hráči Rudné se toho nebáli a obrali Macina o míček, z čehož si vytvořili šanci na gól v oslabení.
18:00 Vyloučen hráč #5 Lukáš Slepička družstva Sokol Rudná na 2 minuty za držení
16:30 Šíšan měl teď docela dost velkou smůlu... Nejdříve skvěle vychytal samostatný únik, poté ale přišla dorážka, na níž už bohužel nedokázal zareagovat.
16:29 GÓL Sokol Rudná! 1:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #81 Štěpán Hanzl, asistoval #45 Adam Pivoňka (1:2)
15:37 Prokopec zkusil dlouhou přihrávku na střed, s níž se však její adresát úplně nedokázal popasovat.
14:49 Smolkovi nesedla střela, jež jen tak projela kolem, jako by ji brána vůbec nezajímala.
12:11 Prokopec nahání všechny protihráče jako myslivec zvířata na honu.
10:46 Žukova střela letěla jak vysoko, tak i daleko za mantinel.
08:49 Macinova přihrávka na Smolkina alá tenisové podání nevyšla a skoro z toho byl protiútok Rudné.
08:01 Hosté z Rudné neotálí, a ani ne dvě minuty na to srovnávají skóre zápasu.
08:00 GÓL Sokol Rudná! 1:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #14 Marek Cihelka (1:1)
06:13 Chebský Pastrňák posílá svůj tým do vedení.
06:12 GÓL USK Akademik Cheb! 1:0
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #88 Jan Kugel, asistoval #82 Ondřej Svoboda (1:0)
05:05 Domácí se snažili vykombinovat nějakou slibnou akci, střela ale Müllerovi sjela.
03:33 Chebští zatlačili hosty hluboko až k jejich bráně, Kugel však rozvonil pouze tyč!
02:19 Kvůli splašené florbalce Honzy Mašáta musí hráči domácích hasit první početní výhodu hostů.
02:18 Vyloučen hráč #97 Jan Mašát družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za sekání
01:39 Střela obránce hostů skončila na bloku.
00:40 Hráči Rudné nastoupili do zápasu ve vysokém tempu.
00:01 Úvodní buly zápasu bere Rudná.
00:00 Krásné odpoledne všem florbalovým příznivcům! Vítáme Vás na dalším domácím zápase, v němž se Akademik utká s týmem z Rudné.