4:15
    Jakub MANEK
    (Urban)

SK BIVOJ LITVÍNOV - Kralupy Wolves 4:15
branky: 3. Ondřej Kopta, 17. Lukáš Kaprhál, 48. Jaroslav Rybka, 53. Jan Kopýtko - 2. Karel Urban, 5. Filip Janouch, 7. Tomáš Veselý, 23. Jakub Manek, 23. Lukáš Carvan, 24. Jakub Manek, 26. Jakub Manek, 28. Jakub Manek, 31. Adam Carvan, 37. Tomáš Veselý, 39. Lukáš Carvan, 44. Adam Carvan, 46. Jakub Hájek, 54. Kristián Malík, 55. Jakub Manek; rozhodčí: Štěpán Kinkor - Ondřej Němec; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; diváků: 37; zásahy brankářů: Lukáš Vostárek 7, Jiří Vybíral 23 - David Kozel 25; po třetinách: 2:3, 0:8, 2:4
60:00 Komentář domácích Arazim Tomáš (Trenér): Tak dnes to měl být takový bezstarostný zápas pro radost plný gólů :). Kluků dorazilo dost, gólů padlo taky dost, ale moc radosti nám to teda  neudělalo :( Děkuji všem hráčům za výkony v letošní sezoně, i když to na play up opět nestačilo. Klukům z Chomutova děkuji za podporu vletošní sezoně a přejeme jim hodně štěstí v play off... a dovolím si to alespoň trošku odlehčit krátkým veršíkem na závěr... dnešnímu soupeři z Kralup, hodně štěstí v play up :)
60:00 Komentář hostů Kašpárek Ondřej (Trenér): Jsem rád, že jsme poslední zápas na půdě Litvínova zvládli i když jsme měli velmi ospalý vstup do utkání. Teď nás bude čekát týdenní příprava na soupeře play off a o víkendu to vypukne. Děkuji Litvínovu za přivítání zpět a všem fanouškům obou týmů.
60:00 Střely ve 3. části: 14:19
59:59 Bivoji se poslední zápas vůbec nepovedl, naštěstí už o nic nejde a hráči z Kralup si nasbírali i kanadské body.
59:00 Probíhá poslední minuta třetí třetiny,
56:48 Bivoj, ačkoliv je skóre proti němu, hodně, tak se nevzdává a snaží se ještě nějaké góly vstřelit.
54:49 GÓL Kralupy Wolves! 4:15
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #81 Jakub Manek, asistoval #12 Karel Urban (4:15)
54:28 TYČ!
54:05 Vyloučen hráč #72 Ondřej Kopta družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost
53:21 To je tzv. vražda neviňátek.
53:06 GÓL Kralupy Wolves! 4:14
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #98 Ondřej Šimon (4:14)
52:14 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:13
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #99 Jan Kopýtko, asistoval #72 Ondřej Kopta (4:13)
52:01 Vyloučen hráč #59 Tomáš Veselý družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání
47:16 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:13
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka z trestného střílení (3:13)
47:16 Kanonýr Rybka se prosazuje v dnešním zápase až po provedeném nájezdu.
47:06 Manek přestřelil a to dost, míček skončil až na tribuně.
46:59 Situaci 4 na 0 Kralupy nevyužívají.
45:15 GÓL Kralupy Wolves! 2:13
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #25 Jakub Hájek z trestného střílení (2:13)
45:15 Máme tu nájezd!
43:44 GÓL Kralupy Wolves! 2:12
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #9 Adam Carvan, asistoval #91 Jakub Kocourek (2:12)
42:24 Strejček svou kličkou Kozla nepřekonal.
40:15 Máme tu zranění brankáře na domácí straně. Doufáme, že bude v pořádku.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají Kralupy.
40:00 Střely ve 2. části: 8:15
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:29 GÓL Kralupy Wolves! 2:11
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #55 Lukáš Carvan, asistoval #39 Luboš Brzoň (2:11)
37:32 Strejček zpracoval krásně míček ze vzduchu a posílá ho dopředu na Larsona, který se bohužel zahnal až do rohu.
36:38 GÓL Kralupy Wolves! 2:10
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #59 Tomáš Veselý, asistoval #9 Adam Carvan (2:10)
36:38 Veselý se tentokrát už nemýlil.
36:05 Veselý pouze do bloku Nachtmanna.
34:39 Teď poslední minuty je to spíše přetlačovaná než florbal.
30:17 GÓL Kralupy Wolves! 2:9
29:33 Dušek přestřeluje svým bekhendovým zakončením.
27:53 Bivoji se zatím vůbec nedaří.
27:52 GÓL Kralupy Wolves! 2:8
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #81 Jakub Manek, asistoval #6 Petr Husťák (2:8)
25:33 Střídání brankáře. Nový brankář #35 Jiří Vybíral družstva SK BIVOJ LITVÍNOV
25:32 GÓL Kralupy Wolves! 2:7
25:32 Na tohle byl Vostárek krátký, tam bohužel už nedoskočil.
24:47 Dušek faulován a končí na zemi, naštěstí bez zranění.
23:50 GÓL Kralupy Wolves! 2:6
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #81 Jakub Manek bez asistence (2:6)
23:50 V litvínovské brance se dnes už uklízet nemus, Manek vymetl všechny pavučiny.
22:57 Nachtmanna napadali tři hráči, ovšem i tak si dokázal poradit a vybojoval si rozehrávku.
22:14 GÓL Kralupy Wolves! 2:5
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #55 Lukáš Carvan, asistoval #32 Jan Suk (2:5)
22:14 Kralupy vstoupily do druhé třetiny výborně a dávají dva rychlé góly.
22:00 GÓL Kralupy Wolves! 2:4
20:30 Kralupy zvládly oslabení a jsou v plném počtu.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Litvínov.
20:00 Střely v 1. části: 7:11
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:30 Vyloučen hráč #25 Jakub Hájek družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za hrubost
18:30 Strejček faulován a Bivoj si také dnes zahraje přesilovku.
16:46 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:3
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #91 Lukáš Kaprhál bez asistence (2:3)
16:46 Kaprhál to vzal na sebe a snižuje brankový rozdíl.
16:10 Rybkovo nához na Strejčka před bránou neúspěšný.
15:14 Hra ztratila tempo ze začátku hry a já nemám co psát pomalu.
11:54 Klement střílí pouze do bloku.
11:09 Zeman J. trefuje tyč!
06:09 GÓL Kralupy Wolves! 1:3
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #59 Tomáš Veselý, asistoval #12 Karel Urban (1:3)
06:09 To byla rychlá přesilovka. No nic. Jedeme dál.
05:47 Vyloučen hráč #99 Jan Kopýtko družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře
05:47 A máme tu první přesilovou hru tohoto zápasu.
04:31 GÓL Kralupy Wolves! 1:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #26 Filip Janouch, asistoval #10 Kristián Malík (1:2)
04:31 Risk v obraně, ztráta míčku a Kralupy vedou 2:1.
03:31 Klement si z hráčů na hřišti udělal slalom a následně nahrál před branku svým spoluhráčům, ti bohužel nedokázali pořádně zakončit.
02:04 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #72 Ondřej Kopta, asistoval #30 Tomáš Kratochvíl (1:1)
02:04 Rychlá odpověď domácích a je srovnáno!
01:40 GÓL Kralupy Wolves! 0:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #12 Karel Urban, asistoval #25 Jakub Hájek (0:1)
01:40 Vostárek nic neviděl a Urban svou střelou z půlky otevírá dnešní skóre.
00:43 Ačkoliv oboum týmům o nic nejde, hráči vlítli do zápasu a Strejček má hned první střelu.
00:01 Úvodní buly zápasu vyhrává Bivoj.
00:00 Zdravíme z litvínovské haly všechny čtenáře a příznivce florbalu. Dnes na programu máme 22. kolo Divize na utkání mezi SK Bivoj Litvínov a Kralupy Wolves, zároveň se jedná o poslední zápas domácího celku. Čeká nás dnes spíš takové "přátelské utkání", ani jednomu týmu body nepomůžou změnit své pořadí v tabulce. Vzájemný zápas dopadl lépe pro Kralupy, kdy Bivoji došly ve třetí třetině síly a podlehl soupeři 12:2. Uvidíme, v jaké síle dnes nastoupí domácí celek. Nikam neodcházejte, za chvíli jsme zpět!