• 60 59:50
    15:6
    (Matza)

1.FBC DDM Děčín IV - Florbal Chomutov B 15:6
branky: 2. Adam Závěrka, 6. Jiří Vlček, 15. Vojtěch Legner, 17. Jiří Vlček, 26. David Matza, 30. Vojtěch Legner, 30. Marek Sochor, 36. Matouš Dašek, 39. Jiří Vlček, 47. Jakub Zvěřina, 52. Petr Procházka, 55. Marek Sochor, 58. Tomislav Matějka, 60. Matouš Dašek, 60. Adam Závěrka - 6. Tomáš Kotlan, 8. Martin Peksa, 11. Marek Macura, 48. Jan Ibl, 48. Marek Macura, 49. Jan Ibl; rozhodčí: Marek Pohunek - Jakub Horák; vyloučení: 3:3; využití: 3:1; diváků: 56; zásahy brankářů: Vojtěch Jirka 13 - Jakub Fiala 28; po třetinách: 4:3, 5:0, 6:3
60:00 Komentář domácích Miško Petr (Trenér): Úkol splněn, divize udržena. V  úvodu utkání jsme měli trohu problémy s obranou a nechali Chomutov několikrát skórovat. Pak jsme se ale srovnali a hráli jsme to co potřebujeme. omohla nám svělá druhá třetina a pak už jsme si zápas pohlídali. Díky všem za utkání a příští sezonu zdar.
60:00 Komentář hostů Marek Michal (Vedoucí): Nějaké věci odhledně zápasu lehce zvláštní, od nás asi jen sorry klukum do Teplic, do divize patří. Každopadně tohle jsme si jeli užít. Tenhle rok jsme si to dali dohromady víceméně sami, netušili co a jak. Dali jsme dohromady lidi a udělali tým jak má bejt. Udrželi divizi, udělali hezký infarktový zápasy dostali pod sebe Áčkový týmy s full servisem. A to není málo. Díky všem kdo se na tom podíleli na hřišti i mimo něj. Díky všem, máme ze sebe radost a v září zas.
60:00 Střely ve 3. části: 14:9
59:50 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 15:6
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #24 Adam Závěrka, asistoval #12 David Matza (15:6)
59:24 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 14:6
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #16 Matouš Dašek, asistoval #11 Tomislav Matějka (14:6)
57:01 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 13:6
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #11 Tomislav Matějka, asistoval #92 Jan Bräuer (13:6)
54:31 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 12:6
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #12 David Matza (12:6)
51:20 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 11:6
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #30 Petr Procházka, asistoval #48 Vojtěch Klein (11:6)
50:00 Vyloučen hráč #27 Michal Marek družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za nesportovní chování
48:52 GÓL Florbal Chomutov B! 10:6
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #97 Jakub Fiala (10:6)
47:55 GÓL Florbal Chomutov B! 10:5
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #3 Marek Macura, asistoval #98 Tomáš Kotlan (10:5)
47:31 GÓL Florbal Chomutov B! 10:4
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #8 Matyáš Müller (10:4)
46:23 Vyloučen hráč #16 Matouš Dašek družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za hra na zemi
46:04 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 10:3
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #27 Jakub Zvěřina, asistoval #4 Vladislav Vrátil (10:3)
40:00 Střely ve 2. části: 11:4
38:05 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 9:3
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #21 Jiří Vlček bez asistence (9:3)
36:36 Vyloučen hráč #96 Lukáš Mock družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za sekání
35:58 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 8:3
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #16 Matouš Dašek, asistoval #26 Vojtěch Legner (8:3)
30:49 Vyloučen hráč #48 Vojtěch Klein družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za hrubost
29:40 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 7:3
29:28 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 6:3
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #26 Vojtěch Legner, asistoval #21 Jiří Vlček (6:3)
27:54 Vyloučen hráč #16 Matouš Dašek družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání
25:33 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 5:3
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #12 David Matza, asistoval #29 Marek Sochor (5:3)
20:00 Střely v 1. části: 18:6
16:55 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 4:3
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #21 Jiří Vlček, asistoval #48 Vojtěch Klein (4:3)
16:52 Vyloučen hráč #50 Martin Peksa družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za sekání
16:36 Trestné střílení družstva 1.FBC DDM Děčín IV neproměnil #29 Marek Sochor.
14:10 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 3:3
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #26 Vojtěch Legner, asistoval #48 Vojtěch Klein (3:3)
10:39 GÓL Florbal Chomutov B! 2:3
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #3 Marek Macura, asistoval #12 Josef Náther (2:3)
09:15 Hra je vyrovnaná. Žádný z týmů není dominantní.
07:03 GÓL Florbal Chomutov B! 2:2
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #50 Martin Peksa, asistoval #42 Matyáš Rauscher (2:2)
05:55 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 2:1
05:00 GÓL Florbal Chomutov B! 1:1
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #98 Tomáš Kotlan bez asistence (1:1)
01:30 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 1:0
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #24 Adam Závěrka bez asistence (1:0)
00:01 Start utkání se nám bohužel opozdil, kvůli prodloužení volejbalového turnaje, který se odehrával před námi. Je potřeba si uvědomit, že jsou věci, které nikdo neovlivní a na jednu halu se tlačí x sportů. Každoápdně zápas již začal a my budeme sledovat veledůležité utkání, které musí Děčín vyhrát pokud se chce zachránit a také ještě k tomu spoléhat na zaváhání Teplic. Tak jdeme na to.