58
  • 58 57:47
    2

Wizards DDM SO Praha 10 - OLYMP FLORBAL 8:1
branky: 5. Daniel Maxa, 7. Vojtěch Göpfert, 8. Jakub Sedliský, 9. Sebastian Maxa, 20. Daniel Maxa, 51. David Bouda, 51. Prokop Kočař, 53. Vojtěch Göpfert - 28. Marek Šimáň; rozhodčí: Štěpán Weber - Tomáš Grigar; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Vít Svojše 25 - Jan Dvořák 19, Jan Klapuš 4; po třetinách: 5:0, 0:1, 3:0
60:00 Komentář hostů Slavík Jakub (Trenér): Děkuji soupeři, jedeme dál. Využijeme náš potenciál v posledních dvou zápasech.
60:00 Komentář domácích Voltr Vít (Trenér): Kdybychom celý zápas odehráli jako první třetinu, asi bychom mohli být spokojeni, bohužel ale pokračují naše výkony jako na sinusoidě, část zápasu dobrý, část zápasu bída, dneska byla bída druhá třetina. Po ní jsme to trošku proházeli a zkusili rozbourat stereotypy, trošku to pomohlo a přidali jsme tři góly. Pozitivem je určitě jeden inkasovaný gól a super výkon Víti v bráně. Do play up ale musíme vyladit formu tak, abychom na naší sinusoidě vydrželi být pořád nahoře a nepřicházely propady výkonu jako dnes ve druhé třetině. Velký kredit soupeři, rval se do konce a nedal nám nic zadarmo. Přejeme hodně štěstí do zbytku sezony.
60:00 Střely ve 3. části: 11:9
57:47 Vyloučen hráč #87 Prokop Kočař družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za vysoká florbalka
52:15 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 8:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #55 Vojtěch Göpfert, asistoval #28 David Bouda (8:1)
52:15 Střídání brankáře. Nový brankář #45 Jan Klapuš družstva OLYMP FLORBAL
50:45 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 7:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #87 Prokop Kočař, asistoval #7 Marek Sedliský (7:1)
50:32 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #55 Vojtěch Göpfert (6:1)
49:55 Smutný trefuje tyč PRÁZDNÉ brány ze dvou metrů
48:35 Olymp hraje v šesti
47:09 Timeout OLYMP FLORBAL
43:44 Vyloučen hráč #57 Matyáš Prchlík družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za bránění ve hře
40:00 Střely ve 2. části: 8:13
27:17 GÓL OLYMP FLORBAL! 5:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #30 Marek Šimáň, asistoval #57 Matyáš Prchlík (5:1)
20:00 Střely v 1. části: 14:4
19:36 Trestné střílení družstva Wizards DDM SO Praha 10 neproměnil #23 Lukáš Tesařík.
19:05 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #4 Daniel Maxa, asistoval #28 David Bouda (5:0)
15:54 Sedliský M. netrefuje bránu
08:50 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #39 Sebastian Maxa, asistoval #4 Daniel Maxa (4:0)
08:50 Souhra bratr na bratra končí v síti hostí!!!
07:42 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #10 Jakub Sedliský, asistoval #25 Karel Smutný (3:0)
07:23 Vyloučen hráč #18 David Nesnídal družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za hra rukou
06:33 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #55 Vojtěch Göpfert, asistoval #4 Daniel Maxa (2:0)
04:30 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #4 Daniel Maxa, asistoval #45 Patrik Vachata (1:0)
02:50 Zatím vidíme vyrovnané utkání
00:01 Úvodní buly pro Olymp
00:00 Krásný florbalový večer dámy a pánové, zde ve sportovní hale v Kunraticích se dnes utkají domácí Wizards a hostující Olymp. Očekáváme vypjatý zápas