• 60 59:57
    2
    Tomislav MATĚJKA

SK BIVOJ LITVÍNOV - 1.FBC DDM Děčín IV 5:6
branky: 14. Filip Samuel Dušek, 23. Jan Nachtmann, 29. Jaroslav Rybka, 47. Filip Samuel Dušek, 51. Jaroslav Rybka - 10. Vojtěch Klein, 18. Petr Procházka, 30. David Matza, 43. Jan Fidler, 48. Vojtěch Klein, 56. Jan Bräuer; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Josef Kubát; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 59; zásahy brankářů: Bruno Vagel 23 - Vojtěch Jirka 18; po třetinách: 1:2, 2:1, 2:3
60:00 Komentář domácích Arazim Tomáš (Trenér): Co k tomu dnes říci... z naší strany ani obraz ani zvuk... řada hráčů byla doslova poloviční. Děčín hraje o záchranu, dnes mu to vyšlo a byl nakonec šťastnějším týmem. Divákům děkujeme za podporu.
60:00 Komentář hostů Miško Petr (Trenér): Dnes vyrovnaný zápas, na nás bylo znát o co hrajeme, byli jsme místy nervóznější, ale naštětstí jsme se vyhnuli hluchým pasážím a sanžili jsme se hrát trpělivě. 3 body dneska vydřený. Díky všem za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 7:7
59:59 Dnes bohužel body míří do Děčína. Bohužel.
59:57 Vyloučen hráč #89 Tomislav Matějka družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání
59:00 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:19 Litvínov v šesti.
57:45 Hra je teď nahoru dolů. Litvínov se snaží srovnat,
57:07 Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
55:28 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 5:6
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #92 Jan Bräuer, asistoval #12 David Matza (5:6)
55:28 Tak tohle si litvínovská obrana za rámeček nedá. Tohle se jim vůbec, ale vůbec nepovedlo.
54:22 Litvínov v plném počtu.
53:16 Sochor pouze do boční sítě.
52:22 Vyloučen hráč #14 Filip Nevšímal družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
51:59 A máme tu další odložené vyloučení.
51:26 Zeman D. je dnes na hřišti spíš fotbalista.
50:54 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 5:5
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #72 Ondřej Kopta (5:5)
50:54 Radost i na Bivojské straně. Máme srovnáno!
47:57 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 4:5
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #24 Vojtěch Klein, asistoval #55 Vojtěch Legner (4:5)
47:57 Radost Děčína jde slyšet po celé hale. Hosté opět ve vedení.
47:22 Rybka trefuje míček ze vzduchu, ale míček minul branku.
46:20 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:4
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #29 Filip Samuel Dušek, asistoval #14 Filip Nevšímal (4:4)
46:20 Tak takový gól jsem dlouho nedala. Duškova finta na brankáře končí gólem. To byla krása ale. Musíme pochválit také nahrávku od Nevšímala.
45:55 Rybka pouze do bloku, 2x.
45:25 Děčín ukazuje fair play a po zranění hráče vrací míček Litvínovu.
44:49 Zenam D. fotbalově odkopl míček mimo hřiště.
44:05 Brankář Děčína dal jasně najevo, že míček je v jeho ruce a nikdo na něj nesáhne.
43:38 Fišer si namazal dva hráče jako máslo na chleba.
42:47 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 3:4
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #94 Jan Fidler, asistoval #25 Michal Záruba (3:4)
40:14 Děčín vstoupil do třetiny s přesilovou hrou a hned si vytvořil šanci.
40:01 První buly třetí třetiny vyhrává Děčín.
40:00 Střely ve 2. části: 9:12
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:45 Vyloučen hráč #7 Filip Fišer družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře
38:45 Bivoj opět v oslabení.
36:15 Vagel neuvěřitelný zákrok!
34:59 Dnešní utkání sleduje 59 diváků, děkujeme!
32:01 Tak nic.Z této rozehrávky nebyla ani střela.
32:00 Sochor zasáhl florbalku místo míčku a Bivoj má rozehrávku před brankou hostí.
30:18 Larson se se svým spluhráčem Kaprhál nedomluvil a po nepřesné nahrávce se dostal Děčín do protiútoku, pro Bivoj naštěstí bez gólu.
29:25 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 3:3
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #12 David Matza, asistoval #92 Jan Bräuer (3:3)
29:25 Bivoj moc dlouho ve vedení nebyl a Děčín srovnává.
28:55 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #38 Jan Pokorný (3:2)
28:55 Jirkovi propadl míček a Rybka si připisuje svůj první bod v tomto utkání. Bivoj jde do vedení.
27:31 Rybka svým soupeřům nic nedaruje a ukazuje nejenom techniku, ale i sílu.
26:51 Domácí v plném počtu. Toto oslabení zvládli úspěšně.
26:25 Nachtmann se v oslabení dostal do útoku, ale hosté ho včas zastavili.
25:54 Sochor vyslal jedovatou ránu z půlky, ale Vagel vyráží.
24:51 Vyloučen hráč #52 Jakub Daniel Larson družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za blokování florbalky
24:51 Děčín si zahraje druhou přesilovku.
23:49 Rychlý přechod do útoku, ale Matějka netrefuje bránu.
22:33 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #73 Jan Nachtmann, asistoval #7 Filip Fišer (2:2)
22:33 A je srovnáno! Děčín byl pod tlakem a Nachtmann prostřelil vše, co mu přišlo do cesty.
21:48 Zdravíme na tribunu zraněného Martina Strejčka, který přišel podpořit svůj tým.
21:07 TYČ!
20:22 Děčín rychle získává míček na svou stranu, ale následná střela byla zblokována.
20:01 První buly druhé třetiny vyhrává opět Litvínov.
20:00 Střely v 1. části: 7:10
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:43 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 1:2
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #6 Petr Procházka, asistoval #29 Marek Sochor (1:2)
17:43 To byla ale krátká přesilovka. Procházka po nahrávce Sochora propaluje Vagela a využívá svou první přesilovku tohoto zápasu.
17:22 Vyloučen hráč #91 Lukáš Kaprhál družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
16:55 Máme tu odložené vyloučení, pokud nepadne gól, svůj trest si půjde odsedět Kaprhál.
15:48 Nepříjemná srážka u mantinelu, ale naštěstí se oba hráči zvedají a odchází na střídačku.
15:10 Dušek si mohl připsat další bod, ale jeho střela byla zblokována.
13:37 Zeman J. trefuje břevno!
13:07 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #29 Filip Samuel Dušek, asistoval #72 Ondřej Kopta (1:1)
13:07 Tak tohle byla ale paráda! Dušek nekompromisně svou střelou vyrovnává.
11:08 Děčín po gólu ožil a vytváří si spoustu šancí.
09:53 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 0:1
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #24 Vojtěch Klein, asistoval #6 Petr Procházka (0:1)
09:53 Vagel překonán, Klein otevírá skóre dnešního utkání a Děčín vede 1:0.
09:31 Sochor si obehrál Rybku jak nic, ale Vagela svou střelou nepřekonal.
08:27 Kaprhál v rohu zdvojen a vybojoval pro svůj tým rozerhávku.
07:54 Děčín si zatím žádné větší šance nevytvořil a Vagel všechny střely bez problémů chytá.
05:23 Chomutovská spolupráce Nevšímal-Dušek společně s Koptou zatím velmi dobře funguje a vytváří si šance na gól. Snad to tam klukům za chvíli padne.
04:42 Děčín ví, že si musí dávat pozor na domácího Rybku a ihned ho napadají.
03:51 Procházka s Legnerem v přečíslení 2 na 1, ale ani jeden z nich tuto akci nezakončil střelou na Vagela.
02:51 Nachtmann střílí pouze do bloku.
01:54 Rybka si dlouho připravoval střelu, až minul bránu.
01:15 Nevšímalovi se nepovedla klička, ale Bivoj rychle získal míček zpět.
00:10 Bivoj v klidu rozehrává na své obranné polovině a rozehrává směrem dopředu přes Rybku.
00:01 Úvodní buly tohoto zápasu vyhrává Litvínov.
00:00 Zdravíme z litvínovské haly a přejeme krásné pozdní odpoledne. Vítáme čtenáře u dnešního 20. kola Divize na zápase mezi SK Bivoj Litvínov a 1.FBC DDM Děčín IV. Minulé vzájemné utkání skončilo 13:9 pro Bivoj. Věříme, že i dnes zůstanou body u černožlutého týmu. Držte palce a nikam neodcházejte, za chvíli to vypukne!