(Richtr)
  • 60 59:17
    2

FbC Barracudas Slaný - Florbal Chomutov B 10:4
branky: 11. Hugo Hübner, 14. Petr Waldmann, 26. Ondřej Richtr, 32. Petr Waldmann, 33. Tomáš Richtr, 37. Ondřej Richtr, 38. Adam Nolč, 43. Adam Nolč, 43. Ondřej Richtr, 60. Tomáš Richtr - 14. Matyáš Rauscher, 43. Lukáš Mock, 46. Matyáš Rauscher, 53. Marek Macura; rozhodčí: Karel Kotyza - Tomáš Grigar; vyloučení: 2:6; využití: 2:1; diváků: 62; zásahy brankářů: Tomáš Cmíral 15 - Jakub Fiala 26; po třetinách: 2:1, 5:0, 3:3
60:00 Komentář hostů Marek Michal (Vedoucí): Dnes je k tomu těžké něco říct, snad jen to, že i takový dny se občas stanou. Nesedlo vůbec nic, do zápasu jsme nedostali a moc toho nepředvedli, to se prostě někdy stane. Teď zbývá jen společně dneska odbourat žal a připravit na zítřejší důležitější zápas. Naštěstí nemáme spaléný ani obouchaný kolena a na zítra jsme ready. Díky soupeři, rozhodčím i fanouškům.
60:00 Komentář domácích Cmíral Tomáš (Trenér): Konečně zápas, kde jsme od začátku tahali za delší konec, škoda jen toho konce kde jsme klasicky povolily. Doufejme, že se nám Rafi brzo vrátí a není to nic vážného. Děkujeme divákům kteří dorazily a soupeři přejeme štastnou cestu.
60:00 Střely ve 3. části: 15:7
59:48 GÓL FbC Barracudas Slaný! 10:4
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #10 Ondřej Richtr (10:4)
59:17 Vyloučen hráč #27 Michal Marek družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za sekání
52:11 GÓL Florbal Chomutov B! 9:4
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #3 Marek Macura, asistoval #96 Lukáš Mock (9:4)
51:28 Vyloučen hráč #22 Hugo Hübner družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za sekání
47:39 Vyloučen hráč #27 Michal Marek družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za držení
45:00 GÓL Florbal Chomutov B! 9:3
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #42 Matyáš Rauscher, asistoval #98 Tomáš Kotlan (9:3)
42:40 GÓL FbC Barracudas Slaný! 9:2
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #10 Ondřej Richtr bez asistence (9:2)
42:28 GÓL FbC Barracudas Slaný! 8:2
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #88 Adam Nolč, asistoval #14 Stanislav Prokop (8:2)
42:24 GÓL Florbal Chomutov B! 7:2
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #96 Lukáš Mock, asistoval #3 Marek Macura (7:2)
40:00 Střely ve 2. části: 14:3
39:51 Vyloučen hráč #50 Martin Peksa družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za držení
37:30 GÓL FbC Barracudas Slaný! 7:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #88 Adam Nolč bez asistence (7:1)
36:44 GÓL FbC Barracudas Slaný! 6:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #10 Ondřej Richtr, asistoval #19 Antonín Pertlík (6:1)
34:41 Vyloučen hráč #34 Jan Ibl družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:19 Trestné střílení družstva FbC Barracudas Slaný neproměnil #14 Stanislav Prokop.
32:18 GÓL FbC Barracudas Slaný! 5:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #3 Jiří Rafaj (5:1)
31:34 GÓL FbC Barracudas Slaný! 4:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #56 Petr Waldmann, asistoval #14 Stanislav Prokop (4:1)
29:42 Vyloučen hráč #21 Tomáš Richtr družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za bránění ve hře
25:17 GÓL FbC Barracudas Slaný! 3:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #10 Ondřej Richtr, asistoval #3 Jiří Rafaj (3:1)
24:29 Vyloučen hráč #12 Josef Náther družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 7:9
19:57 Vyloučen hráč #50 Martin Peksa družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za sekání
13:34 GÓL Florbal Chomutov B! 2:1
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #42 Matyáš Rauscher bez asistence (2:1)
13:07 GÓL FbC Barracudas Slaný! 2:0
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #56 Petr Waldmann, asistoval #88 Adam Nolč (2:0)
10:16 GÓL FbC Barracudas Slaný! 1:0
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #22 Hugo Hübner, asistoval #21 Tomáš Richtr (1:0)