10:9
    Karel URBAN
    ()

Kralupy Wolves - FBC DDM Kati Kadaň 10:9p
branky: 1. Tomáš Veselý, 2. Adam Carvan, 4. Adam Carvan, 13. Jakub Manek, 14. Jan Michálek, 34. Karel Urban, 42. Tomáš Veselý, 45. Luboš Brzoň, 51. Petr Husťák, 65. Karel Urban - 2. Lukáš Pardubský, 4. Daniel Muchna, 4. Lukáš Pardubský, 24. Jiří Prokop, 38. Patrick Lenke, 46. Daniel Muchna, 54. Mikuláš Kulík, 56. Daniel Muchna, 58. Mikuláš Kulík; rozhodčí: Lukáš Polanský - Michal Kolář; vyloučení: 5 + Jan Michálek OS:4; využití: 1:3; diváků: 272; zásahy brankářů: Jan Blaho 21 - Jan Štěpánek 29; po třetinách: 5:3, 1:2, 3:4, 1:0
65:00 Komentář domácích Svoboda Jakub (Vedoucí): První třetina byla pro nás velice aktivní. Dokázali jsme dát několik rychlých branek a udržovat hru na naší straně. Bohužel druhé dvě třetiny se tolik nepovedly. Zbytečné vylučování a chyby daly šanci soupeři dotáhnout skóre a protáhnout hru do prodloužení. Tam jsme naštěstí dokázali opět vzít hru do svých rukou a připsat si důležité dva body. Děkujeme Katům za utkání, divákům za podporu a těšíme se na příště.
65:00 Komentář hostů Štěrba Erik (Trenér): Lukáš Pitra: První třetina z naší strany, nebyla vůbec dobrá, proto jsem inkasovali tolik golu, nastoupili jsme vlažně, možná i proto, že Kralupy udělali výbornou atmosféru a nám to chvilku trvalo než se rozkoukáme. Od druhé třetiny už ale, bylo vidět, že to bude velice těžké utkání , což se také potvrdilo a byli to nervy až do konce. Makali jsme až do konce a odvážíme si cenný bod. Děkuji fanouškům za podporu.
65:00 Střely v prodloužení: 3:1
64:20 My se loučíme a těšíme se na příště! Hezký víkend a divákům ještě jednou díky!
64:17 GÓL Kralupy Wolves! 10:9
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #12 Karel Urban bez asistence (10:9)
64:17 Urban, Kozel, Husťák a góóóóĺ!!! Karel Urban uzavírá sám utkání a domácí Vlci berou důležité dva body v Divizi.
63:24 Za stolečkem nervozita, na hřišti skvělé akce Malíka s Kocourkem, ale ne a ne do branky.
61:43 Domácí víc na míčku, ale nedaří se zakončit. I Kati předvádí luxusní hru.
61:22 Krásná akce Kozla s Urbanem, bohužel mimo branku.
60:54 Malík dostává do krku, ale rozhodčí to bohužel neviděli.
60:00 Střely ve 3. části: 11:12
59:59 Bude se prodlužovat. Hra tři na tři, kdo dá první gól.
59:00 Malík zkouší střelou ohrozit Štěpánka. Utkání je napínavé.
57:16 A máme vyrovnáno!Kulík jasným dnešním nejlepším hráčem utkání přidává za pomoci Michálka další branku a vyrovnává na 9:9!
57:03 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 9:9
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #29 Jaroslav Michálek (9:9)
55:51 Vyloučen hráč #14 Štěpán Berka družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání
55:14 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 9:8
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #18 Daniel Muchna, asistoval #71 Erik Štěrba (9:8)
54:51 Kati po poradě snižují na 8:9 a bude se zase vylučovat.
53:46 Kulík přidává nádhernou střelou bodíček pro Katy po nahrávce od Štěrby.
53:40 Timeout FBC DDM Kati Kadaň
53:40 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 9:7
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #71 Erik Štěrba (9:7)
52:50 Brzoň si jde odsedět dvě minuty za sekání. Domácí i přes oslabení dokážou držet balonek.
52:20 Vyloučen hráč #39 Luboš Brzoň družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání
51:32 Peťa Husťák dokázal i v oslabení obejít kadaňskou obranu a přidat branku z levého boku.
50:56 GÓL Kralupy Wolves! 9:6
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #6 Petr Husťák, asistoval #5 Adam Kozel (9:6)
50:00 Druhá půlka třetí třetiny přinesla vyloučení na domácí straně. Kati mají šanci snížit brankový rozdíl.
49:15 Vyloučen hráč #34 Vojtěch Novák družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nesportovní chování
47:29 Michálek stříli z dálky na Blaha. Neskutečný zákrok brankaře pravou nohou zachránil změnu skóre.
45:45 Muchna odpovídá gólem a snižuje na 6:8.
45:02 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 8:6
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #18 Daniel Muchna, asistoval #12 Jiří Prokop (8:6)
44:42 GÓL Kralupy Wolves! 8:5
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #39 Luboš Brzoň, asistoval #10 Kristián Malík (8:5)
44:42 Ojojoj Brzoň bečkem doráží do kadaňské branky.
41:10 GÓL Kralupy Wolves! 7:5
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #59 Tomáš Veselý, asistoval #25 Jakub Hájek (7:5)
40:22 Kačeřík naskakuje zpět a posiluje kadaňskou obranu. Vlci hrají ještě chvíli přesilovku.
40:00 Třetí část před námi a kluci jsou připraveni na buly. Kralupy 5 vs Kati 3 hráči.
40:00 Střely ve 2. části: 13:10
39:59 Konec druhé třetiny přinesl dvě vyloučení pro Katy. V třetí třetině si Vlci zahrají 5 na 3.
39:52 Vyloučen hráč #85 Lukáš Lukavec družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za špatné střídání
39:00 Kati dávají šanci domácím. Kačeřík omylem strčil Kozla a má to za dvě minutky.
38:19 Vyloučen hráč #79 Jakub Káčerík družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:47 Hosté přesilovku využívají a snižují na 5:6.
37:33 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:5
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #73 Mikuláš Kulík (6:5)
37:00 Domácí se špatně spočítali a Berka to jde odbručet na dvě minuty.
36:41 Vyloučen hráč #14 Štěpán Berka družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za špatné střídání
36:06 Vyloučení na obou stranách, plus ještě desítka pro Michálka.
33:49 GÓL Kralupy Wolves! 6:4
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #12 Karel Urban, asistoval #25 Jakub Hájek (6:4)
33:45 Vyloučen hráč #18 Daniel Muchna družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
33:45 Vyloučen hráč #88 Jan Michálek družstva Kralupy Wolves - osobní trest
33:45 Vyloučen hráč #88 Jan Michálek družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nesportovní chování
33:08 Kati přidávají další střely, naštěstí míček lítá mimo branku.
32:39 Pardubský před střídáním ještě zkouší na Blaha, míček letí nad bránu.
31:09 Kocourek po dlouhé době vystřelil na Štěpánka, moc zvedl hokejku a střela letí nad.
30:00 Střela od Lenkeho. Vlci nestíhají. Kati do toho neskutečně šlapou, jedna střela za druhou. Přestávka jim pomohla.
29:35 Scaf zkouší na Blaha.. Husťák perfektně blokuje střelu tělem.
27:43 Blaho do provazu, chrání branku další ohrožující střelou od Katů.
27:26 Pokorný hledal Kulíka, Kozel jim ale nedal šanci na přihrávku.
27:00 A my tu máme soutěž. První otázka už se vyhlašuje. Připravte si mobilní telefony!
26:54 Blaho nádherný zákrok.
24:50 Kati na míčku a dost ohrožují Blaha. Chtějí vyrovnat skóre. Kralupští beci mají co dělat, aby ubránili domácí branku.
23:51 Výměna stran pomohla Katům k dalšímu gólu. Prokop snižuje na 4:5.
23:15 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 5:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #71 Erik Štěrba (5:4)
22:00 Hráči v plném počtu. Kulík zkouší na Blaha, ale míjí.
21:25 Vlci zatím nevyužili 5 na 4. Kati mají perfektní obranu.
20:35 Domácí hrají první dvě minuty přesilovou hru. Kulík nakonci první třetiny sekl Kozla přes hokejku a má to za dvě.
20:00 Vyloučen hráč #73 Mikuláš Kulík družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
20:00 Výměna stran proběhla a kluci jdou na buly.
20:00 Střely v 1. části: 12:7
19:59 Hráči si jdou odpočinout do šatny a my máme připravený program na přestávku. Vidíme se za chvíli.
19:00 Poslední minuta první třetiny. My tu máme 272 diváků a úžasnou atmosféru! Děkujeme.
17:54 Kati pomalu rozehrávají na své straně. Nic není ještě ztraceno a mohou dohnat brankový rozdíl.
17:20 Malík ohrozil Štěpánka pěknou střelou.
14:13 Další bodik pro Carvana, tentokrát v podobě asistence. Michálek přispívá dalším gólem.
13:54 GÓL Kralupy Wolves! 5:3
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #88 Jan Michálek, asistoval #9 Adam Carvan (5:3)
12:50 GÓL Kralupy Wolves! 4:3
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #81 Jakub Manek, asistoval #5 Adam Kozel (4:3)
12:50 Lenke před domácí brankou přišel o balónek. Urban dlouho nečekal, poslal Kozlovi a Manek doráží na 4:3.
10:55 Berka před Štěpánkem zkoušel šermovat, bohužel bez gólu. Rozehrává Malík ale Vlci ihned míček ztrácí a Lenke střílí na Blaha.
09:35 Kati rozehrávají z rohu a rychlou nahrávkou přes celé hřiště ohrožují domácí branku.
08:58 Urban opět přes celé hřiště nahrává Mankovi, ten branku míjí.
07:32 Máme plnou halu, diváci bubnují a fandí. Skvělá atmosféra. Maskot si plácá s fanoušky v přední řadě.
05:30 Krásný únik Urbana, koncovka mu byla přerušena Michálkem.
04:05 Po 4 minutách první třetiny tu máme už 6 gólů. Pardubský vyrovnal na 3:3.
03:53 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #85 Lukáš Lukavec (3:3)
03:29 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #18 Daniel Muchna, asistoval #73 Mikuláš Kulík (3:2)
03:15 GÓL Kralupy Wolves! 3:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #9 Adam Carvan, asistoval #88 Jan Michálek (3:1)
03:12 Áčko od Carvanů se dneska výborně vyspal a sází tam jedno vajíčko za druhým.
02:18 Po ani ne dvou minutách Vlci opět odpovídají gólem. Veverka to rozjel na Carvana a ten z prostředka parádní střelou vymetl kadaňskou branku.
01:49 GÓL Kralupy Wolves! 2:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #9 Adam Carvan, asistoval #8 Václav Veverka (2:1)
01:38 Tady se dneska rozhodně spát nebude. Kati ihned vyrovnávají.
01:33 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #21 Petr Chládek (1:1)
00:33 GÓL Kralupy Wolves! 1:0
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #59 Tomáš Veselý, asistoval #9 Adam Carvan (1:0)
00:33 Teda to byla jízda. První gól pro Vlky!
00:00 Vítáme vás na florbalovém zápase v Kralupech nad Vltavou. Dnes je speciální den, kdy tu máme i spousta dětských fanoušků, kteří dopoledne proháněli florbalový míček po hale v rámci akce School match. Soupeřem domácích divizních Vlků jsou kluci z Kadaně. Těšíme se na zápas!