(Malý)
  • 60 59:10
    Teplice

Florbal Chomutov B - FD Teplice 8:7
branky: 2. Lukáš Mock, 10. Marek Macura, 17. Tomáš Kotlan, 26. Karel Šantora, 34. Jan Ibl, 49. František Tadeáš Kubík, 50. Martin Peksa, 60. Tomáš Kotlan - 19. Samuel Olexa, 26. Martin Schneider, 27. Marek Nekuda, 27. Lukáš Mucha, 29. Tomáš Soukup, 39. David Gebhardt, 52. Jan Koštoval; rozhodčí: Lukáš Kešner - Josef Kubát; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Jakub Fiala 26 - Lukáš Topš 25; po třetinách: 3:1, 2:5, 3:1
60:00 Komentář domácích Marek Michal (Vedoucí): Uf, dnes to bylo o nervy ale na konec pro nás se šťastným koncem. Výborná první třetina z naší strany, soupeř ve druhé změnil hru a byl lepší. Ve třetí to bylo buď a nebo a my to na morál uhráli. Super výkon, atraktivní zápas. Včerejší tmelení týmu se podepsalo v nejdůležitější chvíli. Zdravíme strejdu a díky za zápas fanouškům, rozhodčím a soupeři, kterému přejeme hodně štěstí v bojích o záchranu.
60:00 Komentář hostů Valter Vlastimil (Vedoucí): Zápas nahoru dolu, nám utekla první třetina, druhá zase patřila nám. Třetí 50na50, kde dostaneme gól 50 vteřin před koncem po šťastném odrazu. Vyhráváme/Prohráváme spolu. Příště se to štěstí snad otočí k nám. Díky
60:00 Střely ve 3. části: 14:12
59:10 Timeout FD Teplice
59:10 GÓL Florbal Chomutov B! 8:7
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #98 Tomáš Kotlan, asistoval #81 Vít Malý (8:7)
59:05 Timeout Florbal Chomutov B
59:01 Hraje se poslední minuta 3.třetiny.
51:15 GÓL FD Teplice! 7:7
Branku družstva FD Teplice vstřelil #12 Jan Koštoval, asistoval #77 Samuel Olexa (7:7)
51:15 Fialovi nešťastně propadl míček, je opět vyrovnáno.
49:57 GÓL Florbal Chomutov B! 7:6
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #50 Martin Peksa, asistoval #81 Vít Malý (7:6)
49:57 Peksa strefil prázdnou bránu a Chomutov je opět ve vedení.
49:25 Rauscher otestoval pozornost golmana hostů, ten střelu vyrazil helmou.
48:32 GÓL Florbal Chomutov B! 6:6
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #48 František Tadeáš Kubík, asistoval #34 Jan Ibl (6:6)
47:55 Mock vystřelil na polovině z otočky, Topš vyrazil helmou.
42:22 Hra se zrychlila a neustále se hraje na jiné polovině.
41:14 Vyloučen hráč #98 Tomáš Kotlan družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za špatné střídání
40:01 Úvodní buly 3.třetiny vyhrál tým hostů.
40:00 Střely ve 2. části: 7:13
39:22 Vyloučen hráč #58 Adam Dedecius družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:01 Hraje se poslední minuta 2.třetiny.
38:20 GÓL FD Teplice! 5:6
Branku družstva FD Teplice vstřelil #13 David Gebhardt, asistoval #12 Jan Koštoval (5:6)
35:37 Topš se stihl přemístit k druhé tyči své brány, a tím vychytal Ibla a podržel svůj tým.
33:08 GÓL Florbal Chomutov B! 5:5
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #92 Tomáš Urban (5:5)
31:44 Střídačka hostů ožila a je z ní slyšet plno emocí.
29:20 Teplice pokračují v proměňování střel a vytváření protiútoků, a tak otáčejí stav zápasu na svou stranu.
28:30 GÓL FD Teplice! 4:5
Branku družstva FD Teplice vstřelil #98 Tomáš Soukup, asistoval #24 Lukáš Mucha (4:5)
26:25 GÓL FD Teplice! 4:4
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #21 Tomáš Rudolf (4:4)
26:10 GÓL FD Teplice! 4:3
Branku družstva FD Teplice vstřelil #71 Marek Nekuda, asistoval #12 Jan Koštoval (4:3)
25:13 GÓL Florbal Chomutov B! 4:2
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #42 Karel Šantora, asistoval #91 Martin Morava (4:2)
25:13 Šantora dostal nahrávku od Moravy a střelou z první do horní části brány zvyšuje skóre domácích.
25:00 GÓL FD Teplice! 3:2
Branku družstva FD Teplice vstřelil #16 Martin Schneider bez asistence (3:2)
25:00 Malý stratil míček na půlce hřiště. Schneider který míček získal, proměnil samostatný únik na bránu.
23:10 Teplice ubránili své oslabení a stav utkání je stále stejný.
21:09 Vyloučen hráč #13 David Gebhardt družstva FD Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:01 Úvodní buly 2.třetiny vyhrál tým hostů.
20:00 Střely v 1. části: 12:8
19:01 Hraje se poslední minuta 1.třetiny.
18:55 GÓL FD Teplice! 3:1
Branku družstva FD Teplice vstřelil #77 Samuel Olexa bez asistence (3:1)
16:38 GÓL Florbal Chomutov B! 3:0
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #98 Tomáš Kotlan, asistoval #50 Martin Peksa (3:0)
16:38 Peksa opět nahrál na levou stranu hřiště, ovšem tentokrát se pod víko strefil Kotlan.
15:24 Chomutov přežil své oslabení bez inkasováného gólu.
13:21 Vyloučen hráč #4 Matyáš Rauscher družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za vysoká florbalka
09:54 GÓL Florbal Chomutov B! 2:0
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #3 Marek Macura, asistoval #50 Martin Peksa (2:0)
09:54 Peksa našel Macuru na levé straně hřiště a ten strefuje odkrytou bránu.
08:23 Macura sám před bránou, ale Topš se nenechal obelstít.
06:33 Gebhardt střílel na odkrytou bránu, avšak jeho pokus o gól byl marný.
01:52 Po fantastickém úvodu domácích v začátku 1.třetiny se ujímají vedení.
01:50 GÓL Florbal Chomutov B! 1:0
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #96 Lukáš Mock, asistoval #48 František Tadeáš Kubík (1:0)
00:01 Úvodní buly 1.třetiny vyhrál tým domácích.