6:5
    Ondřej REJCHA
    (Koštoval)

FD Teplice - SK BIVOJ LITVÍNOV 6:5p
branky: 4. Marek Nekuda, 19. Lukáš Mucha, 31. Lukáš Mucha, 52. Jan Koštoval, 60. Jan Koštoval, 64. Ondřej Rejcha - 5. Jáchym Chalupný, 41. Ondřej Kopta, 43. Tomáš Kolodziej, 53. Martin Marek, 57. Tomáš Kratochvíl; rozhodčí: Lukáš Kešner - Josef Kubát; vyloučení: 3 + Marek Nekuda 4 + OS:4; využití: 2:0; diváků: 88; zásahy brankářů: Lukáš Topš 44 - Jiří Vybíral 30; po třetinách: 2:1, 1:0, 2:4, 1:0
65:00 Komentář hostů Arazim Tomáš (Trenér): Výsledek je důsledek přístupu našich hráčů k přípravě od A do Z. Včetně psychické odolnosti v takovýchto zápasech. Snad vím, s kým hraju. Gratuluji soupeři k výhře a závidím trenérům minimálně to nasazení domácího týmu.
65:00 Komentář domácích Valter Vlastimil (Vedoucí): Dneska jsme vzhledem k průběhu utkání rádi za alespoň dva body. Když to řeknu upřímně, bylo to hlavně o tom, jestli dokážeme pohlídat Rybíze. Což se v součtu asi i povedlo. Nicméně třetí třetinou jsem zklamán. Do třetiny jsme nastoupili na hrušce, ze které jsme asi po dvou minutách hry spadli. To se v takových zápasech nesmí stávat. Závěr byl vyhrocený, jako správné derby. Ale za nás asi zbytečně. Díky divákům.
65:00 Střely v prodloužení: 3:2
63:23 GÓL FD Teplice! 6:5
Branku družstva FD Teplice vstřelil #31 Ondřej Rejcha, asistoval #12 Jan Koštoval (6:5)
63:23 A máme to! Rejcha na Vybírala poslal působivou střelu končící gólem. Teplická hala jásá, gratulujeme hráčům!
63:02 Slibná akce Schneidera a Bratschaedla byla tak blízko od dalšího gólu
60:01 Máme tady prodloužení, atmosféra v teplické hale by se dala krájet
60:00 Střely ve 3. části: 10:12
59:51 GÓL FD Teplice! 5:5
Branku družstva FD Teplice vstřelil #12 Jan Koštoval, asistoval #16 Martin Schneider (5:5)
59:51 Koštoval v posledních sekundách vyrovnává, halou jde slyšet křik nadšených teplických hráčů
59:49 Vyloučen hráč #71 Marek Nekuda družstva FD Teplice na 2 minuty za nesportovní chování
59:49 Vyloučen hráč #71 Marek Nekuda družstva FD Teplice - osobní trest
59:49 Vyloučen hráč #71 Marek Nekuda družstva FD Teplice na 2+2 minuty za hrubost
59:49 Vyloučen hráč #38 Jan Pokorný družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost
58:58 Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
58:24 Teplice mají přesilovku, my jen doufáme, aby stav utkání vyrovnali
58:08 Vyloučen hráč #97 Jan Kopýtko družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře
56:48 Timeout FD Teplice
56:48 Máme tu time na vyžádání Teplic
56:02 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:5
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #30 Tomáš Kratochvíl, asistoval #38 Jan Pokorný (4:5)
52:42 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:4
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #11 Martin Marek bez asistence (4:4)
52:42 Marek vyrovnává stav utkání
51:53 GÓL FD Teplice! 4:3
Branku družstva FD Teplice vstřelil #12 Jan Koštoval, asistoval #17 Lukáš Fiala (4:3)
51:53 Vlivem Koštovala a Fialy končí v brance Vybírala nádherný gól
47:51 Na Rejchovi jde vidět oprávněné zklamání z jeho trefené tyčky
46:57 Vyloučen hráč #38 Jan Pokorný družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:57 Zásahy našeho zdravotníka již nelze spočítat na prstech jedné ruky
42:32 Stav utkání je vyrovnaný, doufáme, že to tepličtí hráči ještě změní
42:31 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:3
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #27 Tomáš Kolodziej, asistoval #97 Jan Kopýtko (3:3)
40:31 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #72 Ondřej Kopta bez asistence (3:2)
40:31 Ku prospěchu bivojům skóruje Kopta
40:00 Střely ve 2. části: 13:18
38:00 Naštěstí je golman Teplic opět v bráně
37:39 U Topše zasahuje náš zdravotník Míra, vidět jsme také mohli hezké gesto poplácání po zádech od soupeře Zemana
36:10 Krásný blok Fialy!
34:38 Bratschaedl nekompromisně pressuje bivojskou obranu, která se zdá být lehce pod tlakem
30:25 GÓL FD Teplice! 3:1
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #16 Martin Schneider (3:1)
30:25 A je to tady, solidní branka Muchy s krásnou asistencí od Schneidera!
28:38 Hosté se nám dostali do oslabení, povede se domácím skórovat?
28:27 Vyloučen hráč #17 Matěj Martinovský družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře
26:45 Naše teplická čtyřka velmi dobře zvládla oslabení, jak jsme také čekali
25:36 Je cítit značné napětí mezi hráči
24:51 My ovšem věříme a doufáme, že domácí oslabení zvládnou perfektně
24:33 Vyloučen hráč #16 Martin Schneider družstva FD Teplice na 2 minuty za nesportovní chování
24:33 Lehká potyčka mezi golmanem bivojů a Schneiderem, která bohužel skončila vyloučením našeho hráče
21:09 Krásná akce tří teplických na jednoho, bohužel neskončila gólem
20:23 Rudolf sice v šanci, ale míří pouze nad bránu
20:00 Střely v 1. části: 10:17
18:13 GÓL FD Teplice! 2:1
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #98 Tomáš Soukup (2:1)
18:13 Mouchič si hezky prokličkoval hřiště a golmana Litvínova jak nic prostřelil
13:20 Vyloučen hráč #21 Tomáš Rudolf družstva FD Teplice na 2 minuty za bránění ve hře
13:00 Musíme vyzdvihnout i povedené zákroky v obraně provedené Rejchou
12:15 Mucha a Schneider svými těly hezky zblokovali střelu bivojů
10:38 Zdálo se, že Nekuda má nějaký problém, než ale stihl náš zdravotník vyběhnout, tak se naštěstí Nekuda dal do pořádku
09:51 Tak Topš teda dneska válí! Již třetí nebezpečnou situaci během dvou minut dokázal zachránit
08:23 Nebezpečná akce před bránou Teplic, ovšem Topš hbitě zasahuje a nad míčkem přejímá kontrolu
07:07 V hale je četný počet diváků, ale neslyšíme žádné povzbuzení. Vyzve je náš hlasatel, aby naše hráče podpořili?
06:08 Hra se nám zatím odehrává v celkem svižném tempu, přelévá se ze strany na stranu
04:46 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #91 Jáchym Chalupný, asistoval #22 Jaroslav Rybka (1:1)
04:46 Po minutě od gólu domácích přichází s rychlou odezvou v podobě branky Chalupný
03:33 GÓL FD Teplice! 1:0
Branku družstva FD Teplice vstřelil #71 Marek Nekuda, asistoval #12 Jan Koštoval (1:0)
03:33 A máme tu první branku Teplic, krásná akce Nekudy a Koštovala!
02:34 První šance Zeleníka a Bratschaedla, slibná ale bohužel nekončící gólem
01:59 Teplice staví zeď, soupeř jí neprostřelil