(Pardubský)
  • 58 57:17
    2

FbC Barracudas Slaný - FBC DDM Kati Kadaň 6:8
branky: 15. Petr Hartman, 24. Tomáš Richtr, 37. Petr Hartman, 44. Stanislav Prokop, 47. Stanislav Prokop, 54. Tomáš Richtr - 3. Daniel Muchna, 17. Erik Štěrba, 19. Samuel Synek, 43. Jiří Prokop, 50. Daniel Jäschke, 50. Lukáš Pardubský, 57. Patrick Lenke, 58. Petr Chládek; rozhodčí: Štěpán Weber - Jan Sysel; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 57; zásahy brankářů: Vojtěch Hlava 17 - Jan Štěpánek 27; po třetinách: 1:3, 2:0, 3:5
60:00 Komentář hostů Štěrba Erik (Trenér): Lukáš Pitra: Dnešní zápas nám nevyšel uplně podle našich představ. Důležité je, že jsme se nevzdali a makali až do konce. Pro nás jsou důležité 3 body a ty máme. K závěru utkání se radši nebudu ani vyjadřovat.  Děkuji fanouškům za podporu.
60:00 Komentář domácích Richtr Ondřej (Vedoucí): Kluky musím za dnešní zápas pochválit. Dnes nevyhrál lepší tým. Ze hry jsme měli mnohem víc. V podobném týmovém duchu a se stejnou bojovností musíme šlapat do konce sezóny. Děkujeme soupeři za utkání a divákům za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 12:11
57:17 Vyloučen hráč #18 Daniel Muchna družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost
57:02 Timeout FbC Barracudas Slaný
57:02 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:8
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #21 Petr Chládek, asistoval #7 Lukáš Pardubský (6:8)
56:15 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:7
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #9 Daniel Jäschke (6:7)
54:21 Vyloučen hráč #61 Petr Chvojka družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za vysoká florbalka
53:36 GÓL FbC Barracudas Slaný! 6:6
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #19 Antonín Pertlík (6:6)
49:36 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 5:6
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #33 Dominik Šebek (5:6)
49:20 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 5:5
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #9 Daniel Jäschke, asistoval #13 Patrick Lenke (5:5)
46:46 GÓL FbC Barracudas Slaný! 5:4
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #14 Stanislav Prokop, asistoval #66 Dominik Prudil (5:4)
43:26 GÓL FbC Barracudas Slaný! 4:4
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #14 Stanislav Prokop, asistoval #26 Václav Linhart (4:4)
42:56 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #71 Erik Štěrba (3:4)
40:00 Střely ve 2. části: 15:4
36:56 GÓL FbC Barracudas Slaný! 3:3
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #24 Petr Hartman, asistoval #66 Dominik Prudil (3:3)
34:37 Vyloučen hráč #23 Daniel Tattermusch družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
34:37 Vyloučen hráč #23 Daniel Tattermusch družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
23:24 GÓL FbC Barracudas Slaný! 2:3
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #88 Adam Nolč (2:3)
20:00 Střely v 1. části: 6:10
18:13 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #67 Samuel Synek, asistoval #13 Patrick Lenke (1:3)
16:36 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #71 Erik Štěrba, asistoval #12 Jiří Prokop (1:2)
14:51 GÓL FbC Barracudas Slaný! 1:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #24 Petr Hartman, asistoval #21 Tomáš Richtr (1:1)
02:55 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #18 Daniel Muchna, asistoval #13 Patrick Lenke (0:1)